• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.078 gebruikers
  • 9.375.988 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Huntsman: Winter's War (2016)

Actie / Avontuur | 107 minuten
2,86 604 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 107 minuten

Alternatieve titel: The Huntsman

Oorsprong: Verenigde Staten / China

Geregisseerd door: Cedric Nicolas-Troyan

Met onder meer: Chris Hemsworth, Charlize Theron en Jessica Chastain

IMDb beoordeling: 6,1 (125.910)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 7 april 2016

Plot The Huntsman: Winter's War

"The story before Snow White"

Lang voordat de boze koningin Ravenna verslagen werd door het zwaard van Sneeuwwitje, keek ze stilaan toe hoe haar zus Freya verraden werd en hun koninkrijk ontvluchtte. Met Freya's gave om elke vijand te bevriezen heeft de jonge ijskoningin tientallen jaren in een winters paleis een leger aan dodelijke jagers, waaronder de inmiddels tegen haar gekeerde jagers Eric en Sara gecreëerd. Wanneer ze over de ondergang van haar zus hoort, roept ze haar resterende soldaten op om de magische spiegel op te halen. Ze komt er echter achter dat Ravenna terug tot leven gewekt kan worden om vervolgens hun krachten te bundelen en het betoverde land te bedreigen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5982 stemmen

Vanaf 14 april 2016 in de bioscoop (Universal)

Trailer geplaatst


avatar van Thorongil

Thorongil

  • 1621 berichten
  • 691 stemmen

Wordt een streling voor het oog met zoveel mooie actrices. Actie en vfx zien er ook goed uit.


avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13471 berichten
  • 1308 stemmen

Twee lekkere koninginnen, mijn nieuwsgierigheid is gewekt.


avatar van tattoobob

tattoobob

  • 8198 berichten
  • 2564 stemmen

Leuk leuk.....Snowhite en the Huntsman vond ik erg tof gedaan,hopenlijk word deze minstens zo goed.


avatar van JohnWilliams

JohnWilliams

  • 7504 berichten
  • 1006 stemmen

Hoop dat deze ook net zo goed wordt. Muziek in ieder geval weer van James Newton Howard. Daar word ik blij van!


avatar van Bad Kitty

Bad Kitty

  • 201 berichten
  • 135 stemmen

Hier kan ik me op verheugen! Ik hou van dit soort films.

De eerste Snow white film met Kristen Stewart heb ik ook gezien en die film vond ik prachtig!

Vooral Charlize Theron speelt geweldig zoals altijd.

Ik ben benieuwd mensen, ik kan niet wachten...!!!!!

HAPPY ME


avatar van hedkandi1

hedkandi1

  • 154 berichten
  • 11071 stemmen

Heb gisteren genoten van deze film. Leuk open eind dus op naar deel 3.


avatar van woeler82

woeler82

  • 390 berichten
  • 783 stemmen

Vandaag het 2 de deel gezien , is een vlotte film die nergens verveeld .

Ik vond hem leuk genoeg als ik straks de dvd of blue ray film kan kopen hem nog een keer bekijk

Ik vond deze ruim voldoende , een 3,5


avatar van Timothyvdmeer

Timothyvdmeer

  • 1540 berichten
  • 2391 stemmen

Wat is Emily Blunt toch een geweldig actrice. Lekker vlotte film die er erg mooi uitziet. 3D voegt niets toe helaas.


avatar van Cygor

Cygor

  • 206 berichten
  • 307 stemmen

Prima prequel/vervolg.

Wat is die charlize theron toch een prachtvrouw om te zien.

Lekkere vlotte film die wel iets minder donker is dan het eerste deel.

Kom maar op met nog een vervolg.


avatar van Tolkienfan

Tolkienfan

  • 299 berichten
  • 372 stemmen

Ik vond het een leuke film om in de bios te zien. Emily Blunt is een topvrouw..


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14521 berichten
  • 4518 stemmen

Matig. Nu was Snow White and the Huntsman al niet veel bijzonders, maar dat lag ook grotendeels aan Kristen Stewart. Die was er dit keer niet bij, dus dan geef je het nog een kans. Komt men met zo'n duffe film als deze op de proppen.

Het begint al vrij rommelig waarin men de voorgeschiedenis vertelt maar ik zat er soms onbegrijpelijk naar te kijken wie wie nu precies was. En vervolgens verloopt de plot wel duidelijker maar wel erg gladjes; alle problemen worden overwonnen zonder noemenswaardige moeilijkheden en ineens is het al tijd voor de eindscène. Wat vooral steekt is dat de fantasiewereld nooit echt gaat leven of heel coherent aanvoelt (zoals Middle Earth dat wel deed in Jackson's trilogie) maar eerder een samenraapsel van losse locaties. Dat men nooit echt een queeste heeft maar eenvoudig van a naar b weet te reizen helpt hier ook aan mee, de film bestaat alleen uit die paar set pieces die zo nu en dan langskomen. Helaas zitten die vol met matige actie waardoor het op dat punt ook niet bepaald overtuigt.

Maar goed, Theron is nog wel aardig net als Chastain of de prima Blunt. Daarbij is het vooral Hemsworth die met zichtbaar plezier de film moeiteloos draagt. Daarom nog wel 1,5*.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Anders dan de trailer doet vermoeden. De trailer is erg rommelig en onduidelijk. Ook worden in de trailer een aantal momentjes getoond die niet in de uiteindelijke film zitten. Het is sowieso een erg slechte trailer.

De film zelf is gelukkig leuk. De film verspilt weinig kostbare tijd aan onzin, de humor is goed, de personages zijn om van te houden en Emily Blunt als letterlijke ijskoningin Freya voegt zeker wel wat toe. Charlize Theron heeft een zeer kleine rol dit keer. Maar eenmaal in beeld is deze 40 jarige vrouw toch weer indrukwekkend mooi!

Nee de film doet niets nieuws en natuurlijk is dit weer zo'n typische formulefilm, maar wel een hele leuke vind ik. Het klopt en het voeld goed.


avatar van tbouwh

tbouwh

  • 5810 berichten
  • 5402 stemmen

Ik ga hem zo zien. De makers hebben in ieder geval begrepen dat The Huntsman veel leuker is dan Snow White..


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1708 berichten
  • 1364 stemmen

mjk87 schreef:

Het begint al vrij rommelig waarin men de voorgeschiedenis vertelt maar ik zat er soms onbegrijpelijk naar te kijken wie wie nu precies was.

Mijn dochter van 11 snapte het wel, dus ik ben bang dat het meer over jou dan over de film zegt.

Mijn andere dochter zegt trouwens "Je kijkt ergens niet begrijpend naar, niet onbegrijpelijk".

Ik (en mijn dochters ook) vond het een mooi gemaakt spannend duister sprookje. Oogstrelend.


avatar van Uier

Uier

  • 2006 berichten
  • 3749 stemmen

Inderdaad meer een film voor dochters van 11.



avatar van Lightsprinkle

Lightsprinkle

  • 1 berichten
  • 1 stemmen

Teleurgesteld, verwachtte er meer van. Erg langdradig. Er gebeurt eigenlijk bijna totaal niets spannends in de film, het is meer een romantisch saai verhaal met tussenin een paar vechtende ridders. Terwijl ze de film toch aanprijzen als: 'Donker fantasie avontuur', heb ik daar niet veel van gezien. Pas het laatste half uur komt er dan eindelijk wat schot in de zaak en krijg je waar je voor keek.

Kortom, het is meer een fantasie film voor kinderen en voor liefhebbers van romantiek en ridders.


avatar van Dominootje

Dominootje

  • 564 berichten
  • 0 stemmen

Mwoah, ja en nee net niet....

Vraagje:

Viel iemand anders de 'accenten' van Jessica & Chris ook op, gespeeld en dan waarom? Of echt?

Vraagje 2 (meer random):

Gewacht tot de aftiteling voor de nummers, bleken ze er weer niet tussen te staan. Dit gebeurd vaker.. Tell Me Why? (:


avatar van thunderball

thunderball

  • 5881 berichten
  • 1414 stemmen

Deze gisteren gaan zien in Antwerpen.

Ik dacht dat het 3-D zou zijn, maar gelukkig was het toch de gewone 2-D voorstelling.

Ik kan hier heel kort over zijn: teleurstellend!

Waar de eerste film een originele draai gaf aan het eeuwenoude Sneeuwwitje verhaal, wist dit vervolg maar met moeite de aandacht vast te houden. Hier en daar was een aardige vondst of spannende scene (het beklimmen van de kasteelmuur en daken, of het gevecht met de trollen, of wat het ook waren), maar veelal was het middelmaat troef.

Het zat hem ook vooral in de acteurs en de personages, die gewoonweg niet boeiend genoeg waren.

Hemsworth ziet er goed uit als held en voldoet... totdat hij zijn mond open doet en hele monologen moet gaan uitspreken, want dan valt hij keihard door de mand. Wat een slecht acteur is dit toch en dan ook nog dat lompe, bijna onverstaanbare accent. Zonder ondertiteling had ik zeker de helft van wat hij zei niet mee gekregen. Heel slecht qua dictie en articulatie.

Dat zo iemand door Hollywood naar voren wordt geschoven om hoofdrollen in blockbusters te mogen gaan spelen (zelfde geldt voor Jeremy Renner en Sam Worthington, wat een b-acteurs) is bijna niet te geloven, maar wordt uiteraard bijna altijd uiteindelijk afgestraft.

Dit werd dan weer een beetje goed gemaakt door de wel goed acterende Jessica Chastain, wiens personage dan weer totaal niet interessant was.

Ook de acteurs, die voor dwergen moesten doorgaan, waren matig allemaal, totaal niet grappig met die leuk bedoelde opmerkingen, die keer op keer bot sloegen en een stil publiek in de bioscoopzaal achter lieten.

De twee actrices, die de boze koninginnen speelden, Emily Blunt en Charlize Theron waren dan wel goed opdreef en speelden met gemak de rest van de matige cast weg. Helaas was de aanwezigheid van Theron een klein beetje volksverlakkerij, want groots en als tweede in de cast vermeldt, maar op het eerste kwartier en laatste ca. 20 minuten na, was ze volledig afwezig in rest van film.

Toch maakte juist Theron nog heel veel goed, met haar fantastische uitstraling en acteerwerk en wist ze de film, die tot dan toe behoorlijk aan het in kakken was, tegen het eind toch nog een stuk op te waarderen.

Helaas was dit niet genoeg om de film geheel te kunnen redden. Daarvoor was het in totaliteit allemaal net niet geweldig en goed genoeg.

Laten we hopen dat ze het hier bij laten en niet met nog meer en steeds mindere vervolgen gaan komen.

Een vijfje, ofwel 2,5 ster.


avatar van hoffhaan

hoffhaan

  • 773 berichten
  • 2149 stemmen

Aardig niet bijzonder. 2.5


avatar van mcdaktari

mcdaktari

  • 7301 berichten
  • 0 stemmen

Is deze net zo goed als de eerste?


avatar van soom

soom

  • 24919 berichten
  • 2751 stemmen

Mm. Ik ben totaal niet meer op de hoogte van wat Bella Swan.. ooh nee, Sneeuwwitje, in 2012 allemaal deed. Er staat me daarentegen meer iets bij van deze jager, dus eigenlijk heeft hij toch meer indruk gemaakt dan mejuffrouw Stewart.

Ik vond Emily Blunt een beetje een miscast, zoals dat genoemd wordt. Ze mist net een bepaalde kracht/barsheid. Ik begrijp haar casting wel hoor, dat wel zeker. Het is een genoegen om te kijken naar haar, maar het had net ietsje meer aangezet mogen worden naar mijn idee. Iets meer de kantjes aanscherpen, zodat het iets scherper wordt. Dat kan geen kwaad.

Charlize Theron sleept mee. Jessica Chastain laat haar goede kanten weer zien. Er straalt iets in haar ogen, wat me, onbewust en waarschijnlijk ook bewust, doet verlangen naar meer van dit soort sprookjes.

En tja. Het is niet zo gek dat ik bij Chris Hemsworth de hele tijd in gedachten aan het oooohhh-en was, toch? Hihihi. Ik ben om. Dat Australische accent, zijn spel, zucht. Elsa van Frozen, jij boft maar.


avatar van GGG

GGG

  • 523 berichten
  • 586 stemmen

Aardig verhaal, film, acteerwerk en visueel neergezet. Erg genoten in de bioscoop van deze film. Natuurlijk zijn er wat vreemde dingen (acsenten etc.) maar voor avondje uit was ie top.


avatar van -happy

-happy

  • 115 berichten
  • 148 stemmen

Ik had moeite met de film af te kijken... Over het algemeen wel aardig maar zie totaal geen meerwaarde van dit vervolg op de (naar mijn mening) al slechte eerste film. Ik vond hem erg langdradig en ik zat op geen enkel moment op het puntje van m'n bank. Dat de film er voor de rest mooi uitziet mag wel nog gezegd worden.

Ohja, misschien dat ik de enige ben, maar ik vond de overdreven accenten best irritant na een tijdje...


avatar van filmkul

filmkul

  • 2478 berichten
  • 2251 stemmen

Matig vervolg op het al niet overtuigende eerste deel. Het verhaal is niet bijzonder en wordt nog al vlak uitgewerkt. De film mist echte spanning en bruist ook niet van originaliteit. Verder is er weinig chemie tussen de acteurs. Er wordt op de autopilot geacteerd en met name de dwergen zitten op een aardig B-niveau. Visueel ziet er allemaal fraai uit en ook de speciaal effects zijn goed. 2.0


avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12319 stemmen

Ik kwam uit op een zesje(drie sterren). Voor zo'n groots opgezette productie, toch wat teleurstellend. Kreeg niet echt binding met het verhaal.

Waarschijnlijk omdat er in het tweede gedeelte wel erg veel special effects worden toegepast, pas eigenlijk niet zo bij een oorspronkelijke sprookjesvertellingl. Verder word er regelmatig gerefereerd aan snow white, maar de dame zelf komt niet meer in beeld, en dat is toch een gemis.

Met de personages kun je ook nauwelijks meeleven doordat de rollen wisselvallig worden ingevuld. Hemsworth is degelijk, en Theron als booswicht zelfs voortreffelijk in een kleine rol. De pijn zit hem bij de dames Chastain en Blunt. Chastain speelt veel te serieus, de hele film door een stak gezicht, zonder emotie. Blunt moet het tragische figuur uit dit verhaal invullen, maar slaagt daarin maar gedeeltelijk. In de scenes samen met Theron word ze pijnlijk van het doek gespeeld. Gelukkig zijn er nog wat aardige bijrollen(de dwergen), die wat broodnodige humor inbrengen.

Al met al een stuk minder dan het eerste deel. Wat mij betreft doen ze er goed aan geen tweede vervolg uit de hoge hoed te toveren.


avatar van knusse stoel

knusse stoel

  • 3285 berichten
  • 4317 stemmen

Voor ons was de film gemakkelijk te volgen, deel 1 vonden wij trouwens ongeveer gelijkwaardig aan dit deel 2. Een ruime 7 voor dit sprookje.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4412 berichten
  • 3095 stemmen

Slecht.

Winter's War is zo een beetje Frozen, maar dan in een alternatief jasje voor jongvolwassenen. De film is nooit speciaal. Nergens zit een verrassing en qua humor moet het het hebben van die dwergen: hit-or-miss voor mij.

De plot van Freya voelt langs alle kanten geforceerd aan. Gelukkig komt Ravenna op het einde nog even langs, teken dat de film stilaan gedaan is.

Er zitten redelijk wat bekende namen in de cast, maar enkel Charlize Theron komt echt goed weg, mede dankzij haar rol die theatraal mag zijn. De rest vind ik wat flauwtjes: Emily Blunt en Jessica Chastain op kop.

Verder wel wat lelijke CGI die opvalt - da's toch wel een tegenvaller. Van 'de producer van Maleficent' - dan verwacht ik beter op dat vlak. De speelduur is niet zo lang en toch is het op één of andere manier langdradig. Een deel drie komt er m.i. beter niet, tenzij ze iets te vertellen hebben dat een klein beetje verrassend of vermakelijk uit de hoek kan komen.

2


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Gewoon bagger, zoals deel 1 ook al rotzooi was. Een fantasywereld die nooit tot leven komt, die niet weet te overtuigen en een verhaal dat gewoon niet boeit. Dan heb je wel een vrij aardig spelende Hemsworth en Theron, maar het is te weinig. Wel fijn dat die eeuwig chagrijnige Kristen Stewart afwezig was, maar uiteindelijk weet niemand haar plek goed over te nemen. Het slotkwartier was nog wel de moeite, maar het neemt niet weg dat dit 2 lange, saaie uren waren. Ik zie trouwens net op de poster dat dit werk van de producent van Maleficent (2014) is, ook al zo'n wanstaltige flutfilm. Ik denk dat ik deze regio van films maar eens moet gaan negeren. Maak aub geen derde deel zeg.

1,5*