• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.086 gebruikers
  • 9.376.713 stemmen
Avatar
 
banner banner

Homeward Bound: The Incredible Journey (1993)

Familie / Avontuur | 81 minuten
3,06 454 stemmen

Genre: Familie / Avontuur

Speelduur: 81 minuten

Alternatieve titel: De Ongelofelijke Reis

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Duwayne Dunham

Met onder meer: Michael J. Fox, Sally Field en Don Ameche

IMDb beoordeling: 7,0 (54.966)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 7 oktober 1993

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Homeward Bound: The Incredible Journey

De jonge weduwe Laura, moeder van drie kinderen, besluit te hertrouwen met Bob. Het gezinnetje verlaat het ruime huis van Laura voor een woning heel ver weg, in een andere staat. Peter, Jamie en Hope zijn niet gelukkig met deze verhuizing, vooral omdat hun trouwe huisdieren, de honden Shadow en Chance en de kat Sassy, niet mee kunnen. De dieren worden aan de zorgen van Kate toevertrouwd, die woont op een boerderij in de bergen. Al snel missen de drie dieren hun vriendjes en ondernemen zij pogingen om hen terug te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Chance (stemrol)

Sassy (stemrol)

Shadow (stemrol)

Laura Burnford-Seaver

Jamie Seaver

Research Assistant

Molly's Father

Desk Sergeant

Peter Burnford

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Threeohthree

Threeohthree

  • 5557 berichten
  • 2933 stemmen

Een ongelovelijke reis.

Duidelijk de betere van de twee, al is deze eigenlijk ook niet meer om aan te zien. Duidelijk gemaakt voor kleine Boogeymannetjes en niet voor grote. Daarom ook toch nog een kleine voldoende voor deze film. Vroeger erg van genoten, twee handen op een buik. Gelachen tot ik niet meer kon, en gehuilt tot ik weer moest lachen.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8672 berichten
  • 3944 stemmen

Dat waren nog eens tijden zeg. Heerlijke film destijds maar ik betwijfel of hij stand houdt.


avatar van Spetie

Spetie

  • 38871 berichten
  • 8159 stemmen

Als kind vond ik dit altijd een geweldig mooi verhaal. Een echte familiefilm waar eigenlijk de allerkleinsten nog de meeste lol aanhebben. Aangezien de productie van Disney is zijn natuurlijk ook de noodzakelijke sentimentele scènes aanwezig maar dit stoort niet heel erg. Tijdens de weg naar huis beleven ze spannende avonturen en dit levert mooie plaatjes op met op de achtergrond de mooie bergen van de Sierra Nevada en de ongerepte natuur.

De film en het verhaal zijn natuurlijk heel eenvoudig gemaakt, maar bij mij roept het mooie herinneringen op. Het is leuk om te zien en scoort vanwege het jeugdsentiment toch iets hoger dan ik normaal bij een een film als deze zou hebben.

3,5*


avatar van alexspyforever

alexspyforever

  • 21517 berichten
  • 2328 stemmen

Is weer even geleden dat ik deze heb gezien. Had deze als kind nooit gezien en dat zal ongetwijfeld meespelen in mijn eindoordeel. Ik vond het wel leuk hoe die dieren met elkaar samenwerkten en dan nog eens een kat met 2 honden wat helemaal niet evident is. Allemaal heel aardig, maar vaak zal ik deze nu toch niet meer gaan opzetten.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9968 berichten
  • 4655 stemmen

Niet echt mijn cup of tea deze Disney. Ik ben de doelgroep niet meer. Zo'n geforceerd sentiment. En pratende honden en katten... leuk in tekenfilms maar niet hier. Voor kinderen die graag dieren zien zeker oké maar als volwassene had ik hier weinig aan. Geef mij maar Disney films waar honden honden blijven zoals Eight Below, Hachi of Red Dog.


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4412 berichten
  • 3095 stemmen

Familiefilmpje.

En ééntje vol nostalgie. Als kind heb ik deze toch een aantal keren gezien en hoewel het intussen aan de gedateerde kant is, zie ik er nog steeds de charme van in. De herinneringen aan 'vroeger' doen daar natuurlijk ook geen slecht aan.

3