• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.990 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Morning After (1986)

Mystery / Thriller | 103 minuten
2,63 67 stemmen

Genre: Mystery / Thriller

Speelduur: 103 minuten

Alternatieve titel: De Volgende Morgen

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sidney Lumet

Met onder meer: Jane Fonda, Jeff Bridges en Raúl Juliá

IMDb beoordeling: 5,9 (7.911)

Gesproken taal: Frans en Engels

Releasedatum: 25 juni 1987

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Morning After

"Last night she drank to forget. Today she woke up to a murder. Is he her last hope or the last man she should trust?"

Alex Sternberg wordt wakker met een kater en geen herinnering van hoe ze in het bed terecht komt met een dode man. Ze slaat op de vlucht, overtuigd van het feit dat ze een black out had en iemand neerstak. Haar enige steun is Turner, een ex-agent die haar wil helpen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alexandra Sternbergen

Turner Kendall

Joaquin "Jackie" Manero

Isabel Harding

Sergeant Greenbaum

Bobby Korshack

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9963 berichten
  • 4650 stemmen

Eén van Lumets grote missers. Je denkt dat dit een whodunnit wordt, maar de film gaat voor 80% over de chemie tussen Bridges en Fonda, en de alchohol- en relatieperikelen van haar personage, zodat dit een ronduit boring drama wordt. Zelfs de alom gerespecteerde Raul Julia is erg zwak.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11078 stemmen

Matige film waarin een vrouw wakker wordt naast een lijk, maar zich niets meer herinnert van de nacht ervoor. De film opent redelijk veelbelovend als een thriller, maar het verhaal zakt daarna wel flink in. Ook zijn de personages niet echt geloofwaardig, ondanks de aanwezigheid van Jane Fonda en Jeff Bridges in de hoofdrollen.