Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 92 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Australië
Geregisseerd door: Tom Dey
Met onder meer: Robert De Niro, Eddie Murphy en Rene Russo
IMDb beoordeling:
5,6 (66.983)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 11 april 2002
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Showtime
"Lights. Camera. Aggravation."
Twee zeer verschillende politie-agenten, de no-nonsense Mitch en de uitslover Trey, worden gedwongen om samen te werken als sterren in een reality-tv-show. Deze show moet er voor zorgen dat het moraal en het imago van de politie verbeterd worden.
Externe links
Acteurs en actrices
Det. Mitch Preston
Officer Trey Sellars
Chase Renzi
William Shatner
Ray
Lexi
Lazy Boy
Lehrerin
Brad Slocum
Annie
Video's en trailers
Reviews & comments
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
al erg snel in de bios hier trouwens, is geloof ik pas 2 of 3 weken in Amerika te zien
schijnt niet zo denderend te zijn...
FilmProf
-
- 45 berichten
- 21 stemmen
Hij lijkt me wel lachen om te zien..Ben benieuwd. Meestal vind ik de films waar De Niro in speelt wel goed maar verwacht hier eigenlijk meer een vermakelijk filmpje
ThaDeez
-
- 143 berichten
- 76 stemmen
DeNiro moet geen comedy maken...kan ie niet. Ik heb de film nog niet gezien, maar vond Analize This ook al triest...
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
De combinatie Murphy - De Niro lijkt me geen goede. Ik vind ze totaal niet bij elkaar passen.
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
ik begin De Niro's rollenkeuze toch langzamerhand wel een beetje jammer te vinden. Eén keer was leuk (vond Analyze This geweldig), maar hij wordt nu een beetje een parodie van zichzelf
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Ben ik met Jordy eens. Analyze This was super. Meet the parents vond ik flauw.
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5981 stemmen
Nu komt ook al Analyze That uit en het vervolg op Meet the parents. Als dat maar goed gaat.. 
Jerome-B
-
- 467 berichten
- 589 stemmen
Maar deze film lijkt me nou niet echt bepaald goed.... al zou ik niet weten waarom.
FilmProf
-
- 45 berichten
- 21 stemmen
Leuke film. Heb erg gelachen af en toe, zeer vermakelijke comedie. Ik heb me geen seconde verveeld. Er wordt goed geacteerd door Eddie en Robert. Aan de ene kant wel jammer dat ze Robert De Niro in deze film hebben gezet, maar toch,.. hij speelt erg komisch.. 3 sterren
Jordy
-
- 22567 berichten
- 2952 stemmen
Toch maar even naar toegeweest... eerste deel (beetje een parodie) was best grappig, later werd de film serieuzer (het standaard misdaad-verhaaltje nam het een beetje over van de grappen en grollen) en vond ik het leuke er wel af...
gek genoeg was Murphy nog het leukst, jammer dat De Niro telkens van dit soort rollen speelt de laatste tijd
2 sterren
vliegtuig13
-
- 174 berichten
- 274 stemmen
Dit was echt een overbodige film. Geen enkele reden om zo'n film te maken, want origineel is ie niet, een grote Rush Hour rip-off. Niet zo zeer het verhaal maar de aktie en de humor.
FilmProf
-
- 45 berichten
- 21 stemmen
Hoezo overbodig? Er zijn heel veel mensen die gek zijn op dit type films..
Blindfold
-
- 800 berichten
- 1318 stemmen
Na deze film miste ik toch nog wat. De grappen waren niet leuk genoeg, de actie niet bijzonder genoeg en de Niro niet cool genoeg, dus helaas allemaal net niet. Shatner speelt wel erg cool.
jeroentje125
-
- 86 berichten
- 78 stemmen
Ik vond hem wel leuk.
Ze gingen aan de haal met die realityseries op TV. Maar er mag wel wat meer humor in als het aan mij ligt. Maar grappig verhaal, vond de Niro goed spelend en Eddie blijft Eddie. Die weet wel wat te doen. 3*
shayed
-
- 251 berichten
- 193 stemmen
Eddie is inderdaad nog steeds één van grappigste mannen op deze planeet! Die kop van 'm toen die die hond wilde roepen, ik had het niet meer!
***
StuF
-
- 191 berichten
- 555 stemmen
ik vond em 1 of 2 keer grappig en pas helemaal op t eind... zat me mateloos te ergeren aan het stereotype dat deniro speelde en het neppe begin van de film... 2 sterren nog omdat ie aan t eind nog net ietsje boeiender werd en omdat eddie murphy een paar keer dus toch wel grappig was
damian
-
- 25 berichten
- 1640 stemmen
schaam je robert de niro ......begi naaj e te twijfelen ...was zeeer triest
don-the-jeweler
-
- 42 berichten
- 0 stemmen
ik vond hem toch niet zo slecht zoals iedereen zegt. idd is het zo dat het een geweldige rip-off is van rush hour.
aan de andere kant ik vond de film wel lachen. niet een supergoede, zeker geen biosfilm, maar gewoon effe lachen. het wordt gewoon allemaal heel luchtig gebracht.
trouwens die eddie murphy is ook een aardig stereotypeje... remember beverly hills cop
all-in-all toch een zeer redelijke film, ik geef hem 3,5 sterren.
Vyvre
-
- 422 berichten
- 185 stemmen
Af en toe leuke grappen, verder hing hij met cliches aan mekaar vast. Vond beide acteurs zeer weinig indruk maken. 1 ster, puur voor de sporadische grappen.
Treht
-
- 290 berichten
- 343 stemmen
het verhaal slaat op waanzin, de grapjes zijn verre van grappig en het verdient 1 ster voor de kop van eddy 
mazdalfa
-
- 252 berichten
- 228 stemmen
Deze film was bedoeld als satire op zowel de reality-shows op TV als op de zogenaamde buddy-films, waarbij twee tegenpolen bij elkaar worden gezet om dan in 92 hemeltergend trage minuten naar elkaar te groeien.
Het begin van deze Showtime is veelbelovend, maar al snel wordt de satire achtergelaten, verzandt de film in flauwe en gezochte grappen om uiteindelijk zelf een echte buddy-film te worden.
Eddie Murphy doet nog zijn best om er iets van te maken, maar DeNiro (zoals de laatste jaren wel vaker) meent dat hij het op zijn routine wel even redt. Niet dus.
Het echte lichtpuntje in deze film komt van William Shatner, die een prachtige persiflage neerzet op zijn eigen rol van T.J. Hooker (een TV-serie uit de jaren '80, mateloos populair in de VS, maar hier nauwelijks bekend).
Maz
lorelei
-
- 314 berichten
- 325 stemmen
hilarische film. De actie was echt om te huilen. Maar de comedy was wel leuk in deze film.
3*
Hotnikkels
-
- 56 berichten
- 36 stemmen
Ik vond het een leuke film....leuke humor...actie zat er ook wel bij...
***1/2 ster
gotti
-
- 14075 berichten
- 5886 stemmen
Zeer matig filmpje. Verhaal kwam erg lagzaam op gang en vond het eingelijk en geen actie en geen komedie. Er zat van beiden gewoon te weinig in. Ik hou zowiezo niet zo van het actie gemixt met komedie genre, maar dit was een mindere in dat genre. De cast (deNiro en Murphy) proberen er we wat van te maken, maar kwamen er onovertuigend over. Verhaaltje was ook flinterdun en het ene cliché was nog niet afgelopen of het volgende kwam aweer anvliegen. 1,5*
MaTtIeBoY
-
- 276 berichten
- 0 stemmen
Vond hem nou niet zo denderend.1,5 ster
empirekees
-
- 1597 berichten
- 2401 stemmen
Viel me wel mee, Murphy was wel te pruimen, en de chemie was niet te cliche.
Het verhaal was standaard, maar dat had ik verwacht, en dat was niet te vervelend.
De actie was best goed gemaakt.
Aardig..3*
Het laatste nieuws

Netflix haalt binnenkort 'The Matrix'-reeks uit het aanbod

Fan van 'The Wrecking Crew'? Met deze films weet jij ook wel raad

Horrorfilm 'Late Night with the Devil' met David Dastmalchian verdwijnt snel van Netflix

WOII-film 'Nebel im August' is een kijktip voor Netflix-abonnees: 'Bijna eng, zo goed gespeeld'
Bekijk ook

Coach Carter
Sport / Drama, 2005
201 reacties

Ronin
Actie / Misdaad, 1998
325 reacties

Serebryanye Konki
Drama / Romantiek, 2020
6 reacties

Miracle at St. Anna
Oorlog / Drama, 2008
98 reacties

Mr. Church
Drama / Komedie, 2016
34 reacties

Men of Honor
Drama, 2000
175 reacties
Gerelateerde tags
police operationpolice everyday life voortvluchtigereality tv
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.




