• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.420 films
  • 12.235 series
  • 34.017 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.127 gebruikers
  • 9.378.981 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mean Girls (2004)

Komedie | 97 minuten
3,20 2.398 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 97 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten / Canada

Geregisseerd door: Mark Waters

Met onder meer: Lindsay Lohan, Rachel McAdams en Tim Meadows

IMDb beoordeling: 7,1 (480.330)

Gesproken taal: Engels en Duits

Releasedatum: 8 juli 2004

Plot Mean Girls

"Watch your back."

Cady Heron wordt opgenomen bij de populairste meiden, de Plastics, van haar nieuwe school waar ze, na haar hele leven in Afrika te hebben gewoond, naar toe gaat. Totdat ze verliefd wordt op het ex-vriendje van de leidster van het groepje, Regina George. Regina papt het, terwijl ze zegt een goed woordje te doen voor Cady, weer aan met Aaron en kust hem voor haar ogen. Dan besluit Cady samen met outlaw Janis en homo Damian Regina het leven zuur te maken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Friday the 13 th

Friday the 13 th

  • 2558 berichten
  • 2023 stemmen

Ik ben aan het twijfelen tussen een 3 en 3,5, maar ik geef Mean Girls het voordeel van de twijfel. Het is geen slechte film, zeker niet als je van de high school bitch thema's houdt. Maar op bepaalde momenten vond ik de film te kibbelig en te verwaand worden. Dat is natuurlijk de bedoeling, maar de telefoongesprekken bijvoorbeeld waren niet echt grappig en best vervelend om naar te kijken.

De humor was ook redelijk schaars. Het is wel een wegkijker en er wordt naar behoren in geacteerd. Stereotiep over de hele lijn, maar soms net iets te vervelend.


avatar van miss-liss

miss-liss

  • 69 berichten
  • 505 stemmen

Het is gewoon een lekkere meidenfilm, waar je niet teveel bij moet nadenken.


avatar van Skylar_Malfoy

Skylar_Malfoy

  • 190 berichten
  • 78 stemmen

Deze film is best te doen. Het verhaaltje is origneler dan de meeste films, en de freaks vind ik leuk weergeven. Dat is nou precies het soort kliekje waar ik altijd aansluiting bij heb gevonden, haha.

Helaas vind ik Lohan erg irritant, en was het populaire-tienermeisjes gedoe weer te erg overdreven. Dit vind ik jammer, want het vormt een conservatief beeld over Amerika, wat vaak helemaal niet klopt buiten dergelijke films om.

Het acteerwerk vond ik slecht, en ik heb me enkel vermaakt door het luchtige sfeertje en de af en toe geslaagde grappen.

*3


avatar van durange

durange

  • 101 berichten
  • 61 stemmen

Ik heb deze film laatst nog bekeken,

het is een tienerfilm dus daarom geef ik mijn mening maar als 14-jarige tiener.

Ik heb me zeer vermaakt bij deze film, soms wel overdreven spel maar het is leuk in elkaar gezet en er zit ook wel een beetje waarheid achter.

Ik geef deze film 3* omdat ik me zeer vermaakt heb en het me bleef boeien.


avatar van lilgangstah

lilgangstah

  • 12 berichten
  • 203 stemmen

Zalige teenager film die toch wel verrassend uit de hoek komt op sommige momenten. De thema's waarover de film gaat zijn wel minder origineel, maar het toont wel de ware aard van een middelbare school volgens mij dan wel in overdreven zin.

Bepaalde scenes waarbij vergelijkingen gemaakt worden met de dierenwereld zijn hilarisch.

Uitvergrote relatief waarheidsgetrouwe feiten uit de tiener wereld zijn met enige nuchterheid best zalig om naar te kijken.

Ondertussen zag ik de film reeds enkele keren en merk ik meer en meer dat er waarheid achter schuilt.

Met daarbij nog een dansende, gezonde Lindsay Logan is deze film één van mijn favorieten!


avatar van benthe

benthe

  • 470 berichten
  • 267 stemmen

Gisterenavond met vriendinnen gekeken en mijn stem van 5* naar 4,5* gehaald. Ik snap niet waarom ik 5 sterren had gegeven, hij is niet perfect, maar wel super! Ik kan hem meepraten, dus dat zegt hoe vaak ik hem al gekeken heb haha. Waar ik gisteren achterkwam, is dat het een boekverfilming is, dus binnekort het boek maar een keer het boek lezen.


avatar van Psolitsa

Psolitsa

  • 361 berichten
  • 140 stemmen

Lekkere film .. Vaak houd ik niet van dit soort overtrokken films, maar bij deze heb ik toch echt zitten lachen.

De geweldige Regina.. Het cliche protocol op school .. Het klopt allemaal, hoewel zwaar gedramatiseerd

Een leuke film, een echte aanrader.


avatar van MC:T

MC:T

  • 76 berichten
  • 223 stemmen

Afschuwelijk slechte film, niveau a la Paris Hilton...


avatar van aburex

aburex

  • 843 berichten
  • 2189 stemmen

Typische highschool-tienerfilm met een niet eens zo slecht acterende Lohan. Er komen zowaar enkele goede grappen in voor.

Goed voor een avondje vermaak.


avatar van mandy7

mandy7

  • 487 berichten
  • 305 stemmen

MC:T schreef:

Afschuwelijk slechte film, niveau a la Paris Hilton...

bs.


avatar van skipy05

skipy05

  • 1676 berichten
  • 2700 stemmen

Goede film. Redelijk standaard en cliché. Verhaal was wel goed. na nu 2de keer te zien vond ik hem wat minder. Rachel McAdams speelde zoals altijd zeer goed. Ze speelde beste in de film. Lindsay Lohan was wat minder maar niet slecht.


avatar van Veruca

Veruca

  • 250 berichten
  • 141 stemmen

Het verhaal is zo verschrikkelijk cliché.

Maar man, deze film rockt echt.

Het scenario, de karakters, de vreemde twist, de humor.

En last but not least Amanda Seyfried als Karen Smith.

"So, you are from Africa, why are you white?"

Heb nog jaren stuk gelegen om deze quote, en volgens mij ként iedereen deze quote ook gewoon... ja, ook de heren.


avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

De quote was ik eerlijk gezegd al weer vergeten, maar nu je hem zegt komt die weer boven ja. Moest er alleen niet om lachen toen, maar dat is dan weer dat smaken verschillen-gedoe.


avatar van rensiemetal

rensiemetal

  • 86 berichten
  • 381 stemmen

Heel leuk uitgevoerde film. Zeer geslaagd in mijn ogen.


avatar van godenzonen

godenzonen

  • 4 berichten
  • 1 stemmen

Typisch een meiden film denk ik. Zoals elke film van dit soort zijn er een paar vrouwen die heel populair zijn en zich ook zo gedragen. Zulke films word ik moe van...


avatar van rensiemetal

rensiemetal

  • 86 berichten
  • 381 stemmen

Op een of andere manier is deze film wel lachen. Waag een poging zal ik zeggen!


avatar van Al DeNiro

Al DeNiro

  • 1664 berichten
  • 105 stemmen

Ik snap nog steeds niet hoe Lindsay Lohan zo beroemd en rijk is geworden.

Door te spelen in films als Mean Girls & Freaky Friday?

Haar gedrag (overmatig drank en drugs, met iedereen naar bed) irriteert me ook mateloos.


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Die Lindsay Lohan ziet er wel lief uit daar niet van maar dat je daarmee rijk en beroemd kunt worden? (Blijkbaar wel)

Niet veel aan deze film. Echt een meiden filmpje. (Dat is Material Girls ook, maar die vind ik leuk, gek hoor, begrijp er niks meer van) 2.0


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Al DeNiro schreef:

Ik snap nog steeds niet hoe Lindsay Lohan zo beroemd en rijk is geworden.

Door te spelen in films als Mean Girls & Freaky Friday?

Haar gedrag (overmatig drank en drugs, met iedereen naar bed) irriteert me ook mateloos.

Omdat het leuke films zijn voor voornamelijk een jongere doelgroep, dat scoort altijd goed. Zeker voor middelbare schoolkids is dit herkenbaar.

En we spreken dan nu over films die jaren geleden gemaakt zijn, toen ze nog stukken jonger was. Daarna is het slechter met Lindsay gegaan. Drank en drugs, tsja... dat zal best wel, aan sommige foto's te zien. Maar ik denk dat de media het ook gigantisch opblaast. Of ze met iedereen naar bed gaat, weet ik niet, en jij denk ik ook niet.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

Mm, de Lohan van een paar jaar geleden was echt sexy en aantrekkelijk.

Jammer dat ze het zo verpest heeft. Een beetje de nieuwe Britney. Die was 10 jaar terug ook echt heel mooi.


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Toen Lohan aan Herbie meedeed, was ik mijn interesse verloren. Helaas.

Als Redhead was ze wel een schoonheid.


avatar van White Trash

White Trash

  • 332 berichten
  • 239 stemmen

In deze film is Lohan echt een schoonheid..


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16416 stemmen

Ik ken Lindsay Lohan voornamelijk van naam en nauwelijks van gezicht, laat staan uit films. Ik vond haar hier fris en overtuigend acteren. net als de rest van de Plastic gang trouwens.

Weinig nieuws onder de zon als tiener-high school romkom of het zou moeten zijn dat er daadwerkelijk veel grappige momenten zijn en Waters er ook wat scherpe randjes in heeft weten te brengen die niet geforceerd over komen (zo begon-ie ook met House of Yes natuurlijk).

De ongedwongen sfeer van zoeits als 'Clueless' vond ik hier zeker in terug en daarmee was het één van de beste "Net 5 donderdag avond films" van de laatste tijd.


avatar van dave

dave

  • 1079 berichten
  • 885 stemmen

Een overvloed aan vrouwelijk schoon en een verrassend boeiend middelbaar verhaaltje. Veel leuke jungle-elementen en simpelweg grappige situaties. Het acteerwerk is niet al te best, maar stoort nergens in hoge mate.

Bij dit soort films mis toch altijd dat kleine extraatje dat zorgt voor wat variatie in de becijfering. In 90% van de gevallen geef ik nooit meer dan een drie op vijf. Wat dat betreft wacht ik nog steeds op een échte knaller in het genre.

3,00


avatar van Let me see it

Let me see it

  • 87 berichten
  • 89 stemmen

leuk!


avatar van rep_robert

rep_robert

  • 27517 berichten
  • 4085 stemmen

In het begin is Mean Girls vooral een hele frisse film, alles is lekker over de top en er zitten zelfs een aantal geslaagde grappen in.

Ook de cast is bloedjemooi, altijd leuk om een McAdams en een Seyfried te zien. Lohan is echter het allermooiste van de film, ze ziet er nog lekker jong uit.

Echter na een uurtje ging dat over de top gedoe me een beetje tegen staan(het kan ook TE overdreven in beeld gebracht worden met al die typetjes op een school). Het verhaal veranderde in een standaard prom night verhaaltje, dus de humor werd gedeeltelijk weggedaan voor wat moralistische speeches. Ook Lohan zag er wat minder uit, je zag dat ze steeds meer make up op had, maakt een vrouw toch minder mooi wat mij betreft.

Gewoon een leuk uitgangspunt, een sterk 1e uur en een sterke, frisse, jonge cast. Het wordt echter niet de hele film vastgehoude, waardoor het toch een gemiddeld filmpje blijft.

3*


avatar van xbubbles

xbubbles

  • 33 berichten
  • 206 stemmen

ja, het was een echt zo´n typische meidenfilm!

geen topfilm, maar wel leuk om een avondje lekker met vriendinnen naar te kijken.


avatar van emma87

emma87

  • 13 berichten
  • 7 stemmen

MC:T schreef:

Afschuwelijk slechte film, niveau a la Paris Hilton...

Dit kan je toch niet menen? Wil je echt een niveau film a la Hilton zien, kijk dan naar Pledge This. Er is een supergroot verschil tussen deze 2 films


avatar van Elineloves

Elineloves

  • 24071 berichten
  • 3631 stemmen

Nee, Mean Girls is geen Paris Hilton niveau. Ik begrijp deze vergelijking ook niet zo goed.


avatar van moviemafketel

moviemafketel

  • 19752 berichten
  • 2118 stemmen

Al vergelijk je alleen maar hun borsten, is er al een wereld van verschil.