• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.381 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.836 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Ride Back (1957)

Western | 79 minuten
2,97 19 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 79 minuten

Alternatieve titel: The Way Back

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Allen H. Miner

Met onder meer: Anthony Quinn, William Conrad en Lita Milan

IMDb beoordeling: 6,6 (1.064)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Ride Back

"It Rides a Trail NO Western Ever Rode Before!"

Chris Hamish, een deputy-sheriff uit Scottsville, Texas, achtervolgt de lang gezochte moordenaar Bob Kallen tot in Mexico en weet hem daar te arresteren. Op de terugweg doen beiden een ranch aan waar de bewoners, behalve het meisje Elena dat in shock verkeert, zijn vermoord. Ze nemen Elena onder hun hoede. Als het trio vervolgens wordt aangevallen door indianen, moet Chris, die gewond is geraakt, Kallen van zijn boeien ontdoen en hem een wapen geven.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23446 berichten
  • 76940 stemmen

Zeer vermakelijke western met een nog jonge William Conrad ("Cannon" en voor de wat jongere kijkers "Jake and the Fatman") met de opmerking dat "Cannon" een van mijn favoriete series van de jaren 70 is.


avatar van Dogie Hogan

Dogie Hogan

  • 13381 berichten
  • 788 stemmen

stinissen schreef:

Zeer vermakelijke western met een nog jonge William Conrad ("Cannon" en voor de wat jongere kijkers "Jake and the Fatman") met de opmerking dat "Cannon" een van mijn favoriete series van de jaren 70 is.

OK, 10 sept. 's morgens op de ARD (03.05 - 04.20u.)

Opnemen maar!

PS

3 filmposters gevonden; zal 1 daarvan indienen.


avatar van Jan met de pet

Jan met de pet

  • 998 berichten
  • 1182 stemmen

Aardig, zal de film geen 2de keer gaan bekijken, het verhaal had iets langer kunnen duren:3,0


avatar van Dogie Hogan

Dogie Hogan

  • 13381 berichten
  • 788 stemmen

Plot van deze korte Western is gebaseerd op aflevering uit tv-Western Gunsmoke en lijkt ook op die van 3: to Yuma, die 4 maanden later dan deze film uitkwam.


avatar van mr rumson

mr rumson

  • 2170 berichten
  • 3024 stemmen

The Ride Back is een degelijke western maar ook niet meer dan dat.

Anthony Quinn en William Conrad bieden elkaar goed tegenwicht.

Gaande weg het verhaal ga je afvragen of het Conrad lukt om Quinn af te leveren in Scottsville.

Dit omdat de weg niet zonder gevaren is maar ook Quinn die niet van plan is om zonder slag of stoot zich zomaar laat uit leveren.

Het verhaal word nog wat interessanter als ze een meisje vinden die het erg goed kan vinden met Quinn.

Maar ondanks dat is het niet echt een top western .

Het einde voelt zo wat vreemd aan net of de film ineen keer stopt terwijl het verhaal nog niet afgelopen is.

Zo had men ervoor kunnen kiezen, ondanks dat Quinn het leven gered heeft van Conrad.

Conrad er toch voor kiest om Quinn te laten op te hangen .

Dit omdat Conrad zijn leven ziet als een mislukking en nu iets goeds kan doen ten koste van Quinn.

Ook de rol van Lita Milan is te beperkt deze had op het einde het meisje mee kunnen meenemen naar huis.

Want bij Conrad wild ze niet meer zijn deze heeft tenslotte ervoor gezorgd dat haar vriend Quinn is opgehangen.


avatar van clubsport

clubsport

  • 3847 berichten
  • 6962 stemmen

ik heb me goed vermaakt met deze western waarin de sympathie duidelijk voor de gevangen genomen Quinn is

wat de film ook zo boeiend maakt

Zijn vriendin is trouwens een beauty om te zien .

William Conrad kende ik niet zo goed tot hierboven Jake and the fat man werd genoemd en daar kende ik hem natuurlijk wel van .