• 15.796 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.618 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bright Young Things (2003)

Komedie / Drama | 106 minuten
2,79 41 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Stephen Fry

Met onder meer: Stephen Campbell Moore, Emily Mortimer en Peter O'Toole

IMDb beoordeling: 6,5 (6.731)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 27 mei 2004

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bright Young Things

"Sex... Scandal... Celebrity... Some things never change."

De jonge Adam (Stephen Cambell Moore) maakt deel uit van een groepje excentriekelingen dat constant op zoek is naar nieuwere en snellere sensaties. Adam is tot over zijn oren verliefd op de mooie maar koele Nina (Emily Mortimer). Hij heeft goede connecties en komt op de juiste feestjes maar is in tegenstelling tot de rest helemaal platzak. Om met Nina te trouwen heeft hij geld nodig. Hij lijkt een geluksavond te hebben wanneer hij met een weddenschap veel geld wint. Adam geeft het bedrag aan een mysterieuze dronken majoor (Jim Broadbent) die belooft zijn geld in te zetten bij de paardenraces. Al snel blijkt dat de majoor er met het geld vandoor is en Adam is weer platzak. In de tussentijd heeft Nina, die toe is aan wat stabiliteit, een huwelijksaanzoek van een oude schoolvriend geaccepteerd. Wat volgt is een bijna onmogelijke jacht op het verdwenen geld en zijn geliefde Nina.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Adam Fenwick-Symes

Lady Maitland

Miles Maitland

Simon Balcairn

Ginger Littlejohn

Mrs. Melrose Ape

Agatha Runcible

Lord Monomark

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Wolkenmeter

Wolkenmeter

  • 640 berichten
  • 1448 stemmen

Het regiedebuut van Stephen Fry is gewoon pretentieloos amusement: de verwaande beroemdheden worden in enkele hilarische scènes in hun hemd gezet, en tussendoor mogen enkele Britse iconen zoals Peter O' Toole en John Mills nog eens opdagen in een grappige cameo. Ik heb me alvast uitstekend vermaakt: 4 sterren


avatar van titan

titan

  • 1609 berichten
  • 4415 stemmen

Eigenlijk is de film precies wat je bij de regie van Stephen Fry mag verwachten: een bij vlagen kolderiek verhaal waar de rode draad af en toe even weg is en een script dat door Oscar Wilde geschreven had kunnen zijn. Opvallend is dat hoofdrolspeler Stephen Campbell Moore er een beetje uitziet als een jonge versie van Hugh Laurie. 3,5*


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Het regiedebuut van Stephen Fry over seks, schandalen en beroemdheden en het ontstaan van de roddelpers (de oorlog met de paparazzi roept associaties op met beroemdheden van vandaag de dag. Het wat dunne verhaal doet door zijn "afleveringen" vorm denken aan een tv-serie, al doet de regisseur zijn uiterste best om niet te vervelen. Ondanks de oppervlakkige en onevenwichtige toon, is het geheel levendig, grappig, licht satirisch, vermakelijk en af en toe zelfs roerend.