- Home
- Films
- Alone in the Dark
- Filtered
Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 96 minuten
Oorsprong:
Canada / Duitsland / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Uwe Boll
Met onder meer: Christian Slater, Tara Reid en Stephen Dorff
IMDb beoordeling:
2,4 (48.291)
Gesproken taal: Engels en Portugees
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Zondag 22 februari in één bioscoop (Amsterdam)
Plot Alone in the Dark
"Can mankind defeat the army of darkness unleashed by an ancient evil cult?"
Edward Carnby is een detective die het paranormale en bovennatuurlijke onderzoekt. Hij probeert de moord van zijn beste vriend op te lossen en dat leidt hem naar gevaarlijke gebeurtenissen waarin blijkt dat demonen de wereld over komen nemen. Slechts hij en zijn ex-vriendin en antropologe kunnen de mensheid redden.
Externe links
Acteurs en actrices
Edward Carnby
Aline Cedrac
Richard Burke
Agent Miles
Agent Feenstra
Agent Marko
Linda
Agent Cheung
Agent Barr
Sam Fischer
Video's en trailers
Reviews & comments
Film Pegasus (moderator films)
-
- 31149 berichten
- 5449 stemmen
Nogal een dom filmpje, met een slecht verhaal. Heeft enkele leuke actiescenes, maar die helpen de film niet lang overeind. Goed voor een avondje film kijken zonder nadenken, maar meer zeker niet.
BoordAppel
-
- 14274 berichten
- 3282 stemmen
Er is maar 1 smiley die deze film kan beschrijven: 
Omdat deze film in zoveel reviewers het beste naar boven haalde moest ik m natuurlijk een keer gaan bekijken. Ik kreeg ook precies wat ik verwachte: een heel erg slechte film. Op zich zijn de CGI monsters nog best aardig gemaakt maar daar houden ook alle pluspunten bij op.
Vooral het script is echt te achterlijk voor woorden. Het begint al bij een veel te lang durende tekst die het een en ander moet verklaren en het gaat van kwaad tot erger. Ik kan er niet eens aan beginnen alle minpunten in het script op te noemen, dan ben ik morgen nog bezig.
Acteerwerk lijkt ook nergens op, vooral Reid is weer erg slecht bezig. De film is ook nergens spannend en de actiescene's zijn enorm suf. Leuke gore zit er ook al niet in.
Een 1* en geen 0,5 omdat ik perplex sta van zoveel stupiditeit en er toch ook om heb moeten lachen.
Tot slot nog een korte recensie die ik erg grappig vond:
Please God make Uwe Boll stop. He's trying to buy the rights to Half-Life now. This may well predicate the biblical Apocalypse. Weep for the future, Carnby. Weep for us all.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
Ontstellend zwak genrewerkje van Boll, de hedendaagse Ed Wood. De film begint al met een matige achtervolging + gevecht, legt ondanks de uitgebreide intro en saaie voice-overs niks uit over het achterliggende verhaal en eindigt met langdradige scenes in het duister. Tussendoor nog het verplichte onder-de-lakens nummertje van Slater en Reed (op '7 seconds' nota bene), op een moment in de film dat het werkelijk nergens op slaat. Ook de lelijke monsters helpen niet. Lachwekkend slecht dus.
1*.
Ik lees overigens net op IMDB: 'The lengthy opening text crawl was added after numerous members of test audiences reported that they were confused by the plot.'
Nou, ik was nog steeds confused by the plot...
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Uwe Boll; de man is nu eigenlijk al zo legendarisch dat ik er in ieder geval wat van gezien wilde hebben. En zojuist heb ik mijn eerste Boll filmpje gezien: Alone in the Dark.
De film begint al goed als het halve script wordt voorgedragen om ervoor te zorgen dat iedereen het verhaal een beetje kan volgen. Vervolgens maken we kennis met de hoofdpersonen uit de film; een aantal erg oninteressante en ééndimensionale personages.
Christian Slater en Stephen Dorff zijn op zich prima acteurs en hebben ook een aantal erg leuke rollen gespeeld, maar in Alone in the Dark laten ze weinig goeds zien. Alsof ze er totaal geen zin in hadden, maar dat is ook redelijk goed voor te stellen. En dan is er nog Tara Reid, die een slim personage moest proberen neer te zetten. Dus ... 
Vervolgens probeert meneer Boll de film 'cool' te maken door veel schietwerk in het donker te filmen en hier een aantal hardrock- tracks eronder te zetten of door gebruik te maken van one- liners van een bedroevend laag niveau. Grappig, want de film wordt hier eigenlijk alleen maar veel slechter van.
Nou ja, ik zou nog wel even door willen gaan, maar ik denk dat het allemaal wel duidelijk is, zo. Sowieso zeggen de plaatsen in de MM en IMDB floplijsten genoeg. Ben erg benieuwd naar de rest van Boll's producties! 
Mug
-
- 13981 berichten
- 5969 stemmen
Onsamenhangend verhaal, hak-op-de-tak, een totaal overbodige seksscene op het nummer 7 Seconds van Youssou N'Dour & Neneh Cherry (ai ai), ik geef het toe: ik begreep er geen kont van.
Toch 1 ster. En dat voor de special effects (de wezens voornamelijk). Iets waar ik normaliter veel strafpunten aan geef. Zelfs met verstand op 0 is dit nog een ramp. En kan die Tara Reid niet beter uit de film-business gaan? Zeer slechte 'actrice'.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
De film begon wel aardig, maar wat ze er verder van bakten...
Standaard verhaal dat nergens spannend werd en wel erg matig acteerwerk. Bepaald geen aanrader.
Jammer die enorme druif die Uwe Boll heet steeds elk veelbelovend game naar film concept zo weet te verknallen. Je had hier echt wel wat spannends en leuks mee kunnen doen.
2* omdat ik Tara Reid toch wel een lekker ding vind, ook in AitD 
stephan73
-
- 6269 berichten
- 14446 stemmen
Eindelijk een Uwe Boll film op TV.
Telefoon uit, lekker languit op de bank liggen en genieten.
Nou ja, genieten?
Alone in the Dark is pure onzin. Slecht geacteerd, rommelig verhaal, slechte vechtscenes, slechte effecten en.. oh ja, slechte regie!
Ik keek vroeger bijna alle rechtstreeks op video uitgebrachte troep die door SBS werd uitgezonden, maar dit is werkelijk nog slechter.
Er is al veel gezegd over Uwe Boll, dus daar maak ik geen woorden meer aan vuil. Laat die man lekker dit soort zooi maken, er zijn genoeg mensen die dit waarschijnlijk wel leuk vinden. Gelukkig ben ik daar geen van!
0,5*
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3701 stemmen
Had veel slechter verwacht.
Dit was toch een redelijk gemaakte slechte b-film. Waar zijn andere film House of the Dead zo leuk was door de vreemste keuzes die het echt te slecht maakte, viel dat hier wel mee.
Maar toch zijn er wel een paar dingetjes die de Uwe Boll vingerafdruk laten zien. Zo is de tekst in het begin hilarisch, helemaal door dit weetje.
The lengthy opening text crawl was added after numerous members of test audiences reported that they were confused by the plot.
En blijft het gek genoeg boeiend om te zien waar het nou mis gaat, buiten de soms toch best aardige effecten en onzinnige actie. Die altijd te lang duren 
1.5* Tara Reid was inderdaad sleeeeeecht, daar was Uwe het ook helemaal over eens. (waarom die er niks aan deed weet niemand
)
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Toen ik las waar de film over ging had ik nog zoiets van "Dat kan best eens een spannende film zijn". Zeker toen ik zag dat Christian Slater en Stephen Dorff er ook in meespeelde. Toen ik zag dat Tara Reid er ook in meespeelde had mijn alarmsysteem moeten afgaan en had ik moeten weten dat dit alleen maar een B-film kon zijn.
Maar helaas was ik zo dom en begon ik naar deze film te kijken. Na een 15 minuten kwam ik al snel tot de conclusie dat dit een zeer slechte film is. Het verhaal is gewoon waardeloos en totaal niet boeiend. De actie en special effects in deze film waren erg slecht en meer lachwekkend te noemen. Maar het ergste van deze film was nog dat Tara Reid de rol van een wetenschapster speelde
Dat sloeg werkelijk alles. Tara Reid heeft het IQ van een visstick maar ziet er verder best aardig uit. Met acteren moet ze echter snel stoppen. Ze moet gewoon haar lichaam tonen aan de mensheid en verder niets (ze moet vooral niet praten).
Er spelen een aantal bekende acteurs in mee, maar het blijft gewoon een zeer slecht B-film. Dankzij Tara Reid is het eigenlijk geen B-film maar een DD-film 
Zinema (crew films)
-
- 10270 berichten
- 7281 stemmen
Dat de meeste game-verfilmingen slecht zijn weten we, maar dit is wederom een nieuw dieptepunt in dat segment. De film is rommelig, onduidelijk en amateuristisch. Absoluut overslaan.
rokkenjager
-
- 2863 berichten
- 1702 stemmen
Het geheel viel me uiteindelijk zwaar tegen.
Niet dat ik overigens hier iets van had verwacht. Doch hopend op een apocalyptische film die zichzelf niet al te serieus zou nemen, zie o.a. [The Happening]. Verder geprobeerd om ieder vorm van haat en mystificatie jegens de film te ontwijken en met een geheel nieuwe kijk de film in te gaan. Ook dergelijke onderneming bleken geen succes. Want Alone in the Dark is vermoedelijk the worst piece of shit I've ever seen. Een extreem goed voorbeeld van hoe je een film NIET moet regisseren. Het is allemaal zo verbazingwekkend slecht.
Het script - zelden zo'n lachwekkende script gezien. Van clichés tot de grootste stereotiepe karakters tot stompzinnige dialogen tot de meest onsamenhangende situaties. Er wordt geen enkel poging genomen om een personage ook maar even uit te diepen. Je ziet enkel stereotiepes, anderhalf uur lang.
De regie - niets goed te bespeuren. Merkwaardig slecht geschoten actiescènes. [vraag me af hoe de man met dergelijke actiescènes het jegens Bay kunnen uithalen]. Cinematografie zeer oninteressant. Visueel extreem saai. Van de ongeïnspireerde camerastandpunten tot lelijke belichting. Het zit er allemaal in dit onding.
De soundtrack - Probeert hip over te komen. Totaal misplaatst ook. Iets wat duidelijk zichtbaar is onder de actiescènes.
Visuele effecten - Met zo'n budget hoop je toch om 'iets' leuks te aanvaarden op dit gebied. Ik weet nou nog niet wat ze zijn, zagen er behoorlijk lelijk uit.
De acteer?prestaties - Tara Reid speelt een Archeoloog. Vanwaar? Omdat ze een bril draagt? Slater moet een detective voorstellen. Vanwaar? omdat -ie een wapen vasthoudt? Dorff moet een koelbloedige agent afbeelden. Vanwaar? omdat de man zich paar keer demonstreert als een blaffende hond? Zet een paar mensen die zich moeten voordoen als acteurs en je krijgt als geheel een reeks ongeloofwaardigheid.
Conclusie: Ik haat, haat, haat, haat, haat, haat, haat, haat haat, haat, haat deze film!
DeCol
-
- 7009 berichten
- 3023 stemmen
Alone in the Dark.. Blijkbaar heb ik hier een hele poos geleden 3,5* voor gegeven. Ik vroeg mezelf af, hoe kan dat nou?! Dus gisteravond herzien om te kijken of hij echt 3,5*-waardig is. Het antwoord: "Nee dat is hij niet".
Het spel heb ik nooit gespeeld dus of het een goede of slechte gameverfilming is weet ik niet. Het verhaal is in principe niet zo slecht, echter de uitwerking ervan wel! Uwe Boll heeft er weer een zooitje van gemaakt. Het verhaal is rommelig en onduidelijk.
Het acteerwerk is zeer ondermaats. Ook Christian Slater is niet goed bezig, bij elke gebeurtenis trekt hij dezelfde smoel, geschrokken en bang. Stephen Dorff is constant kwaad en fuck dit en fuck dat en Tara Reid loopt er maar wat bij. De spelers hadden totaal geen diepgang en kwamen heel ongeïnteresseerd over. Ze zaten ook totaal niet in hun rol.
Veel van de actie en schietscènes zijn nogal donker en daardoor wat onduidelijk. Dit was jammer want dit had de film misschien wat beter gemaakt. De kogel op het begin was bijvoorbeeld wel aardig, alhoewel ik het niet helemaal toepasselijk vond op dat moment.
De special effects waren nog aardig. De monster -wat je er van kunt zien- zagen er wel oke uit. Ook vond ik de kogel op het begin wel aardig, alhoewel ik het niet helemaal toepasselijk vond op dat moment.
Aan het einde kon ik me ook wel een beetje irriteren, hier kwamen ze namelijk wel heel makkelijk vanaf. Daar verwachte ik eigenlijk nog iets speciaals maar dat gebeurde niet.
Mijn herziening viel dus wat tegen maar dit had ik ook wel verwacht. Alone in the Dark vond ik echter niet heel slecht en op een gewone avond zou ik er best van kunnen genieten. Al zal dat nog wel een aantal jaartjes duren. Hij hoort in mijn ogen niet in de flop 100 thuis, er zijn veel films die veel slechter zijn!
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8159 stemmen
Alone in the Dark is echt een zeer slechte actie/horrorfilm, waar werkelijk waar bijna niets goeds over te melden valt. Allereerst zien de demonen in de film, die overigens wel wat weg hebben van de Alien uit de gelijknamige films, er ongelofelijk nep uitzien. Er zit wel een hoop vaart en actie in de film, maar de actie wordt gewoon zeer slecht in beeld gebracht. Zelden zo'n slechte montage gezien als bij deze film. De hele film is zo donker als het maar zijn kan, wat waarschijnlijk naar de titel verwijst, maar het maakt het er allemaal niet boeiender op. Ook het acteerwerk is ondermaats en van karakterontwikkeling is ook geen sprake. Het plot als dat er al is is ook zo doorzeeft met gaten, dat je er als kijker bijna gek van wordt. Toch heb ik nog wel wat positiefs over de film te melden. Want hoewel de muziek in de film ook zeer matig is, is het nummer bij de aftiteling toch wel een ongelofelijk lekker nummer. (Nightwish- Wish I Had an Angel) Toch zegt het al voldoende als de aftiteling het beste gedeelte van een film is. De score spreekt natuurlijk voor zich!
0,5*
Metalfist
-
- 12407 berichten
- 3964 stemmen
Fear is what protects you from the things you don't believe in
In tegenstelling tot de meeste hier vind ik de verfilmingen van games op zich nog niet zo slecht. Kan er misschien aan liggen dat ik nooit zo'n fanatieke gamer ben geweest. Een lange tijd geleden de special edition gekocht voor een spotprijs en met een Alone in the Dark spel er gratis bij. Naar wat ik me herinnerde bevatte de film wel leuke actie dus heb ik hem gisteravond een herziening gegeven.
Alone in the Dark begint met een veel te saaie monoloog die uitlegt hoe de wereld zo is geworden enzovoort. Het verhaal valt eigenlijk te skippen, het slaagt toch nergens op. Wat wel goed was, waren de effecten van de monsters. Die oogden soms echt wel mooi.
Christian Slater en Stephen Dorf zijn voor mij toch wel goede acteurs die in hun carrière al wel wat hebben bewezen maar hier waren ze toch echt niet zo geweldig. Dorf ligt constant te roepen en Slater lijkt gewoon emotieloos! En dan hebben we nog de antropologe, Tara Reid. Op zich een lekker ding maar laat ze in het vervolg toch maar weer de high school chick spelen à la American Pie.
Maar al bij al heb ik me toch weer vermaakt, ik geef de film niet zo hoog als de eerste keer maar doe er een puntje af. Ook zijn er volgens mij gewoon een hele boel stemmers die dit de laagste score geven omdat het van Boll is...
2*
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Zoveel slechte dingen gehoord over Uwe Boll en hoe shit zijn films waren. Ik moest het toch maar eens proberen met Alone in the Dark. Het begin is al rommelig en cliche maar bloeit even later toch wel een beetje op met een mooie actiescene (die achtervolging op de markt) Maar daarna zakt de film behoorlijk in elkaar en word er slecht in geacteerd met foute dialogen plus nog behoorlijk wat rommelig pif paf poef gehalte. En ja dan word de film namelijk heel minder op. Christian Slater speelt ook slecht. Lijkt wel alsof die ook de B-richting opgaat. Idem dito bij Tara Reid en Stephen Dorff. De film word dan voor de rest een saai rommeltje met ook een hele cliche slechte einde.
Slechte film inderdaad. Neemt niet weg dat ik ook effe wat andere films ga downloaden van Boll om te kijken hoe ver ie gaat.
1,5*
bioscoopzaal
-
- 2805 berichten
- 4325 stemmen
Weer een vermakelijke Boll, ook al is het filmtechnisch opnieuw niet zo bijzonder. Vooral de montage had veel strakker gekund, en de muziek is nogal knullig. Ook de eindeloze lap tekst aan het begin van de film belooft niet veel goeds. Beetje een zwaktebod als je op voorhand al zo veel uitleg moet geven ... maar kom.
Slater en Dorff spelen verder prima, al is dit zeker geen hoogtepunt op hun cv. Tara Reid is helaas te verschrikkelijk voor woorden. Blijkbaar heeft Boll van AitD nog een director's cut gemaakt waarin hij zowat haar volledige rol heeft weggeknipt, en ik kan hem geen ongelijk geven. Reid acteert alsof ze nog nooit voor de camera heeft gestaan en lijkt zwaar aan de pillen te zitten.
Veel tijd om me daaraan te storen kreeg ik verder niet, want de film vliegt aan een rotvaart voorbij. Amateuristisch en reuze-b is het wel, maar de geslaagde monsteractie en een fijn Lovecraft-moment op het einde maken dit prul toch heel wat genietbaarder dan ik had gedacht.
1.5 sterren.
denheek
-
- 1 berichten
- 2 stemmen
Zelden zo'n slechte film gezien. Uitgebreide intro bleek al een waarschuwing. Film hangt aan elkaar van allerlei onzin. Er lijken wel 5 verhaallijnen door elkaar te lopen en die worden heel kunstmatig zonder verdere uitdieping aan elkaar gelinked. In deze film kun je niet uitblinken als acteur/actrice. Het is toch echt de regisseur die deze film geheel verprutst heeft. Krjigt van mij 0 punten!
BjornH
-
- 174 berichten
- 453 stemmen
Tsjonge wat een ellende zeg.Het amateurisme druipt er gewoon vanaf. Het kostuum van Carnby is belachelijk, net als de ellenlange tekstintro in het begin die nergens over ging. Daarnaast vernanderde die Boll tijdens de film om de 5 min van muziekstijl met als toppunten die wannabe seksscene met als muziek 7 seconds en t ene scgietstuk met metal en kreeg je van alles voorgeschoteld. Voor de rest ging alles van de hak op de tak, kwam Reid echt niet overtuigend over,waren de dialogen bijzonder slecht en t verhaal voorspelbaar.
Al met al een terechte Flopfilm die van mij echter nog lager (hoger?
) mag staan. 0.5*
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Uwe Boll, een regiseur die ik een hoop gun, bij het publiek is het een ongetalenteerd uitzuigertje die veel game-licensies om zeep helpt, maar in mijn ogen is dit een man die met minimale middelen toch z'n ding probeerd te doen. Dit is iets wat hem steeds beter lukt in z'n recentere werk, vooral door het groeiende budget dat tot zijn beschikking staat, zo verwacht ik van Rampage een hoop. Daarnaast waren Tunnel rats, Far cry en Postal érg fraaie werkjes!!
Maar goed, AITD is een vrij vlak en simpel werkje met een onzin verhaaltje en vrij slechte effecten. Ook een saaie cast, waaronder Tara Reid die als eye-candy niet echt goed uit de doeken komt hier. Maar ondanks dit is het best vermakelijk. Enkele actie sequences zijn zeer vermakelijk en lijken altijd te lijden onder het lage budget, ziet er leuk uit wat Uwe er toch mee probeerd. Soms lukt het, soms ook niet. Kan het 'm moeilijk kwalijk nemen.
Ondanks dat de CGi dus vrij knullig is komt de actie best goed uit de voeten. Audiovisueel is het allemaal maar wat magertjes. Niet slecht maar ook niet goed. De game-licensie doet eigenlijk niets, had net zo goed een andere naam kunnen dragen. Het is enkel een middel om kijkers te trekken, iets wat Uwe goed is gelukt door de jaren heen. Hiermee bouwt hij toch iets op, om later met beter werk te komen.
Uwe Boll's status is begrijpelijk, doch vind ik het ontzettend onterecht en blijft z'n portfolio vooralsnog op 0 onvoldoendes steken nu ik bijna alles gezien heb. Ben benieuwd naar z'n laatste creaties.
Geen flop100 materiaal 2.5*.
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Wat mij nog het meeste is bij gebleven is de achterlijke, uit het niets komende liefdesscène. Werkelijk hilarisch hoe slecht deze getimed is. Alone in the Dark is verder niet veel soeps. De CGI is inderdaad erg slecht en ik vroeg mij tijdens de film af of zo'n project niet veel beter tot zijn recht zou komen met wat meer suggestie door gebruik van tastbare creaturen. Geen idee waarom Boll altijd zo neigt naar het laten zien van alles, onder begeleiding van pompeuze metal of techno of wat dan ook. Gaat elke keer ten koste van een poging tot spanningsopbouw, wat gewoon doodzonde is. Het acteerwerk is voor een Boll game verfilming nog best okee en Alone in the Dark kijkt nog goed weg, maar een hoogvlieger is het allesbehalve. Het is inmiddels meer dan duidelijk dat Uwe zich beter bezig kan houden met originele scripts en kleinere projecten.
2*
Tarkus
-
- 6409 berichten
- 5315 stemmen
De slechte kritieken die ik over deze film heb gelezen hebben me ervan weerhouden de DVD ervan te kopen toen die pas verscheen.
Nu heb ik hem wel gekocht, voor 1 €, en ik heb daar helemaal geen spijt van, want de film beviel me wel.
Het is natuurlijk geen topfilm, maar het verhaal kon me wel boeien, al had het einde van de prent wel beter gekund, ik vond dat men nogal snel een oplossing had om van de monsters af te raken.
Maar dat de film zulke selchte kritieken heeft gekregen vind ik een beetje onterecht, maar dat is natuurlijk ieder zijn mening.
Ik heb wel pret beleefd aan deze film, en heb er dan ook geen spijt van dat ie nu wel in m'n collectie staat.
Nog eens opnieuw bekeken, en wijzig niets aan mijn eerste mening. Het is een film die vlot wegkijkt, al is het dan geen topper !!
Shadowed
-
- 11408 berichten
- 6711 stemmen
Flop?
Helemaal geen verkeerde film, die wel tot de B-film geclassificeerd moet worden, alleen dan eentje met net wat meer budget. Toch is de toon en sfeer in alle opzichten een B-film en dat merk je al als 1 van de eerste sequenties een gevecht midden in de stad voorstelt.
Slater was hierdoor een hoop kansen kwijt, maar acteert verder wel degelijk. Hij heeft betere rollen gespeeld ja, maar zo ernstig was dit niet. Reid was dan echt een stuk slechter. Dorff doet het verder ook naar behoren al blijft zijn personage zeer beperkt. Geen hele bijzondere acteerprestaties, maar zeker niet zo heel slecht.
Deze film doet me qua sfeer en opzet erg denken aan The Cave. Beide films kennen slechte CGI, een donkere setting en een hoop monsters die er hetzelfde uitzien. Het waren eigenlijk allemaal grote wandelende krokodillen. Alone in the Dark kent alleen wat meer actie en dat gaat helaas ten koste van de spanning.
De film voelt namelijk erg lomp aan en subtiel is het verre van. Van goede spanning is dus geen sprake, maar als het op actie aankomt kent het best wel een aantal degelijke momenten. Zeker de grote schietpartij waarbij zelfs helikopters diens intrede mogen doen mag er best wezen. Verder een hoop geknal en geluid en dat werkt eigenlijk best wel.
Het plot zelf is vooral de grootste remmer, want om de CGI kan je nog wel heen kijken. Het verhaal doet net wat te interessant en de mystery-elementen boeien totaal niet. Het plot probeert wel zijn eigen richtingen uit maar of die werken? Niet echt. Verder wel stijlvolle decoraties en cinematografie. Het zit niet eens zo heel slecht in elkaar, maar wel met een B-gevoel en een saai plot. Totaal geen flopmateriaal als je het mij vraagt.
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
Oei. Dit was echt bijzonder slecht en dat zeg ik niet gauw. Gebaseerd blijkbaar op een videogame van Atari, vandaar de verwijzing naar het subgenre van Video game adaptation horror, kon evengoed Action horror zijn. Het plot was erg verwarrend en weinig zeggend. Misschien dat ik het gewoon ook niet begreep, maar het lag ook wel aan de film denk ik.
Erg vreemd plot wel met vermiste (intussen volwassen) kinderen, tresor hunting, een oude Amerikaanse beschaving om eens niet de Maya's, Inca's of Azteken te noemen, een geflipte, maar erg ongeloofwaardige Indiana Jones, het occulte, een geheime overheidsorganisatie, hersenloze actie, een spuuglelijk CGI monster, wat parasiterende wormen en tenslotte ook nog eens Christian Slater die het boeltje bijeen moet houden.
Brrr, niet iets wat ik meteen zou aanbevelen...
Pre- en sequels

Alone in the Dark II
2008
52 reacties
Gerelateerd nieuws

De afschuwelijke videogame-verfilmingen van Uwe Boll, de man die videogames haatte
Bekijk ook

Fainaru Fantajî Sebun: Adobento Chirudoren
Animatie / Sciencefiction, 2005
278 reacties

Warm Springs
Biografie / Drama, 2005
6 reacties

Mindhunters
Misdaad / Thriller, 2004
534 reacties

Arthur the King
Avontuur / Drama, 2024
31 reacties

Class of 1984
Actie / Thriller, 1982
153 reacties

Basic
Thriller / Mystery, 2003
249 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.







