• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.962 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.940 gebruikers
  • 9.369.469 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cinderella (1997)

Fantasy / Muziek | 88 minuten
2,30 50 stemmen

Genre: Fantasy / Muziek

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: Rodgers & Hammerstein's Cinderella

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Robert Iscove

Met onder meer: Brandy Norwood, Whitney Houston en Whoopi Goldberg

IMDb beoordeling: 6,8 (10.698)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Disney+ Bekijk via Disney+
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cinderella

"Updated version of the classic Rodgers and Hammerstein musical of the classic fairy-tale, with an all-star, multi-racial cast."

De mooie Cinderella moet van haar slechte stiefmoeder allemaal vervelende klusjes in huis opknappen terwijl haar twee stiefzussen zichzelf klaarmaken voor het grote bal. Diezelfde dag krijgt Cinderella bezoek van de prins die het bal organiseert en die haar vraagt of ze ook wil komen. Haar stiefmoeder is echter vastbesloten om daar een stokje voor te steken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Fairy Godmother

King Maximillian

Queen Constantina

Cinderella's Stepmother

Prince Christopher

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van bioscoopzaal

bioscoopzaal

  • 2805 berichten
  • 4325 stemmen

Dit lijkt me de meest afschuwelijke Asseposter ooit ... brr, de cast alleen al!


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5883 stemmen

Goed dat je het zegt. Heb ik al eens gezien. Een draak inderdaad...


avatar van Diesel

Diesel

  • 9411 berichten
  • 0 stemmen

Black Cinderella.

Vreemd dat ze geen Ebony heet.


avatar van speedy23

speedy23

  • 18945 berichten
  • 14043 stemmen

Ebonella...


avatar van lngrid

lngrid

  • 1232 berichten
  • 553 stemmen

Paar fragmenten van gezien vanavond. Ah! Fantasieloze teksten die hinkelden en struikelden over melodieën die niet van elkaar te onderscheiden waren. Van Cinderella alleen onschuldige grote ogen en een lieve glimlach gezien, meer uitdrukkingen kende haar gezicht niet.... Maar vooral die muziek, niet om aan te horen!

Ik heb hem (gelukkig) niet helemaal gezien, maar vind toch dat ik hem wel een 0,5 moet geven.


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

Zo beroerd was de film helemaal niet. Makkelijk om uit te houden en lang niet zo beroerd als menig andere film. 2*


avatar van lowhusky

lowhusky

  • 8230 berichten
  • 0 stemmen

redelijk filmpje met slechte cast en muziek 1,5*


avatar van film_kaza

film_kaza

  • 3140 berichten
  • 0 stemmen

Alleen Woophi Goldberg kon ik nog van genieten. Ik heb dit verhaal echt veel en veel te vaak gehoord of gezien.

1 ster.


avatar van jefke_1312

jefke_1312

  • 28 berichten
  • 19 stemmen

ik vond deze film eigelijk wel goed.

heeft iemand deze op video of dvd?

ik zou die dan graag willen overkopen.

Mvg.


avatar van movie acteurs

movie acteurs

  • 3086 berichten
  • 3244 stemmen

Een Black Cinderella. In de jaren 70 hadden ze er nog een mooie blaxploitation van kunnen maken. Wat de film betreft je kunt verwachten wat je eigenlijk al kunt verwachten. Niet al te veel, maar uiteindelijk is het toch ook weer niet een draak van een film geworden. Goldberg draagt de film samen met de kostuums en decors. 2,0tje.


Ik vond het een fantastisch, mooie film. Zeer origineel en met Whitney Houston als Fairy Godmother. Er zit ook een tikkeltje humor in verwerkt. Zeker de moeite waard om te bekijken!


avatar van Gizzmann

Gizzmann

  • 5617 berichten
  • 2839 stemmen

Mijn cijfer wijkt weer flink af zie ik haha!


avatar van TragieStar.*

TragieStar.*

  • 3473 berichten
  • 1621 stemmen

Vreselijk goedkope film. Absoluut met een klein budget gemaakt, maar ook met heel veel amateurisme. Het is saai op veel momenten en de liedjes zijn er te veel. Het spelen met de verschillende rassen slaat ook nergens op. De koningin is donker, de vader blank, maar ze hebben een Aziatisch kind eruit geperst. Hoe dan? De stiefzussen van Assepoester zijn ook zwart en blank, wat ook niet kan kloppen als ze dezelfde moeder hebben, maar dat wordt nergens uitgelegd. Ook de voet die gezocht moet worden bij het muiltje (zag eruit als plastic) lijkt mij niet zo heel moeilijk, want de prins weet dondersgoed dat het een zwarte vrouw was die hij trof tijdens het feest. Waarom dan laten passen door blanke meisjes? Sloeg ook nergens op.

Het enige wat de film goed doet is de stem van Whitney Houston die aangenaam is.