• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.425 films
  • 12.235 series
  • 34.018 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.129 gebruikers
  • 9.379.055 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Crow: Wicked Prayer (2005)

Fantasy / Horror | 95 minuten
1,72 110 stemmen

Genre: Fantasy / Horror

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lance Mungia

Met onder meer: David Boreanaz, Edward Furlong en Tara Reid

IMDb beoordeling: 3,0 (10.446)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Crow: Wicked Prayer

"Passion..Revenge...Eternity."

Luc Crash, de leider van een gewelddadige motorbende, vermoordt de jonge Jimmy Cuervo en diens vriendin Lily, in de hoop in een onsterfelijke demon te zullen veranderen. Helaas mislukt zijn plan, en het is Cuervo die uit de dood opstaat en in de gedaante van een kraai wraak wil nemen op de moordenaar van zijn vriendin.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Edward Furlong als the Crow?

Dat zie ik niet zo zitten.


avatar van WB

WB

  • 1616 berichten
  • 2665 stemmen

Hmmmmm, dit hebben we eerder gezien in deel 1! Ze moeten et gewoon niet zo uitmelken! En Furlong... die zie ik nog steeds als een klein jochie in Terminator 2 en American History X! Zal me benieuwen...


avatar van eerdekes

eerdekes

  • 1529 berichten
  • 587 stemmen

Is hier ergens al een trailer van?

Toch "tof" dat reid serieuzere rollen gaat spelen


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Alle vervolgen op 't origineel waren minder, deel twee ging nog, deel drie was qua sfeer nog wel bijzonder, maar de wereld waarin 't zich afspeelde leek zo klein.

Maar ik ben zeer benieuwd naar deze film, Edward Furlong vind ik wel cool, die kan tenminste acteren. Kon ik soms van Eric Mabius niet zeggen. Is deze film in de States eigenlijk al uit?


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Ik had deze film tot 'n week geleden eigenlijk nog nooit op MM zien staan, hoe komt dat?


avatar van gotti

gotti

  • 14075 berichten
  • 5891 stemmen

Omdat je niet goed gekeken hebt? D'r volgden na deze film toch zo'n 15.000 andere films, dus hij staat er al een tijdje op.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Ja, maar als ik eerder The Crow intikte stond deze er niet bij. Maar een week geleden of zo dus wel.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10038 stemmen

Stond eerst denk ik slechts onder ''Wicked Prayer'' op de site, zie ook de poster.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Ja, maar waarom staat ie nu dan opeens wel onder The Crow?

Nou ja, wat maakt 't uit, hij staat er nu !


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Nog steeds niet bekend wanneer ie in de videotheek ligt? Ze hebben wel erg lang over deze film gedaan, trouwens!


avatar van jex

jex

  • 266 berichten
  • 6414 stemmen

Staat wel op de future release lijst bij videolandonline.nl en heet The Crow: Wicked Prayer met de volgende release datum: 5 juli.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Mooi, bedankt !


avatar van pietje punk

pietje punk

  • 191 berichten
  • 496 stemmen

deze film had veel beter gekund.

Furlong had het best in zich om een goede Crow te zijn maar het kwam er totaal niet uit. Ried was goed!

het verhaal begon goed alleen werd te vaag op het eind.

toffe gastrol op het eind.

2.5*


avatar van as

as

  • 3548 berichten
  • 5932 stemmen

Begint heel aardig met een neo western-like sfeertje, maar hobbelt na de eerste 20 minuten hard achteruit. Geen spanning en totaal geen sfeer. Uiteindelijk blijft er niets meer over van het originele verhaal van O' Barr of de eerste verassend goede Crow. Een prul en een allergaartje van niets.


avatar van V

V

  • 8369 berichten
  • 3366 stemmen

De prijs voor de grootste miscast van het jaar 2005 gaat op voorhand al naar.......................................... EDWARD FURLONG

Hij weet van een cool comickarakter, die perfect werd neergezet door Brandon Lee, een gothic pubermeisje te maken. Het ventje is 1 meter 50, 6 centimeter breed, heeft het gelaat van een veertienjarige, ziet eruit als een wijf en dan TOCH moet hij een duistere actieheld spelen. Dat niemand aan heeft zien komen dat dit gedoemd was om te mislukken..... the horror.

Maar goed, onze beste Edward is natuurlijk niet de enige reden waarom The Crow: Wicked Prayer een schandelijke vertoning is geworden. Wel een hele grote reden, maar niet enige. Neem nu de scriptschrijver. Hoe krijgt hij het voor elkaar om de één na de andere zinloze oneliner uit zijn pen te persen. Je kan je lachen niet inhouden als Edward Furlong toch poging na poging waagt, hilarisch zo slecht. De regisseur die niet weet hoe je sfeer in beeld om moet zetten. David Boreanaz, de in het begin nog enige acceptabele acteur, maar nadat zijn lichaam over wordt genomen door ome Lucifer aan de overacting gaat. Godsgruwelijk irritant, om over Tara Reid maar te zwijgen. Die kan een verdere carrière wel op d'r buik tatoeeren (als het aan mij ligt ).

Pure ergenis deze film, eerlijk waar, er zit werkelijkwaar geen sterke scène tussen. Ongeinspireerde, sfeerloze, dodelijk saaie bagger. BAH! 0,5*

EDIT:
Maar ik vergeet zowaar Dennis Hopper te vermelden. Belachelijke rol, maar net als in alle andere q-films waar ie zijn opwachting maakt lijkt hem dit niet te deren. Volgens mij pakt de man echt alles aan wat hem wordt aangeboden. 'Gelukkig' speelt hij hier een dikke, satanische pooier die praat als Snoop Dog.

De regisseur lijkt er ook nog eens geen enkel probleem mee te hebben om een aantal dingen letterlijk uit het eerste, overigens magistrale, deel over te nemen.
1. De dame met de 'mooie ogen' die exact hetzelfde riedeltje voordraagt als dat meisje uit deel 1. Realm of the death... put wrong things right...but sometimes, sometimes... blabla
2. Bad guy schrikt van verschijning Crow, kraai zegt droog (tenminste, dat poogt Furlong) 'BOE'
3. Crow krijgt een kogel door zijn lichaam gejaagd en zegt koeltjes 'AUCH'

Diepe, diepe, hele diepe zucht...

Zucht


avatar van moviefreak1

moviefreak1

  • 104 berichten
  • 79 stemmen

waardeloze film , de rest quote V .

thanks V .


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

V, ik meen dat jij "The Crow" ooit op nummer één in je Top-10 had staan (of vergis ik me?). Ik vertrouw je dus volledig in je oordeel.

Maar ondanks dat wil ik deze Film nog wel zien !


avatar van damon

damon

  • 1887 berichten
  • 0 stemmen

k*tfilm, zoals de hele Crow reeks al slecht was (ja zelfs deel 1)

alleen heeft deze film een nog slechtere cast

wat zijn die 3 zogenaamde bekende acteurs (Boreanaz, Furlong en Reid) slecht zeg. En dan te bedenken dat er echt mensen zijn die fan van hun zijn... KOTS


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

't Eerste deel ook??

Nou ja, smaken verschillen natuurlijk... Helaas, soms.


avatar van timo18

timo18

  • 19 berichten
  • 36 stemmen

mwah hij ging wel een 2,2


avatar van daveke

daveke

  • 3 berichten
  • 1 stemmen

AHWA schreef:

Edward Furlong als the Crow?

Dat zie ik niet zo zitten.

is dien al te huur in de videotheek of moet dien nog uitkomen in belgie


avatar van daveke

daveke

  • 3 berichten
  • 1 stemmen

al te huur in belgie of moet dien nog in cinema komen hier


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Nee, hij komt niet in de bioscoop. Ik begreep dat dit 'n direct-to-video releas was.


avatar van sn@ke

sn@ke

  • 2077 berichten
  • 888 stemmen

Barslechte wanproductie. Furlong mist alles wat je moet hebben om the crow te spelen , verhaal is belachelijk , decors en sfeer zijn waardeloos , Boreanaz maakt zichzelf volledig belachelijk met een rol nauwelijks "acteur-waardig". Hopper is met deze film offcieel geklasseerd als B-acteur.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Prachtig gefotografeerd, en ook origineel hoe The Four Horsemen werden geïntroduceerd. Nou ja, origineel in de zin dat het in geen enkel ander deel van "The Crow" werd toegepast, terijl je wel zou denken dat zoiets exceptioneels in de derde sequel dan ook niet zou worden toegepast. Deze Film wijkt ook van de formules af dat het vier mannen zijn met hun leider, want hier zijn het er maar drie. Dat het in elk vervolg zo was vond ik érg stom. En ook dat de naam Jimmy Cuervo niet zo lijkt op die van zijn voorgangers (Eric Draven, Ashe Corven & Alex Corvis). Al die namen lijken zo verdacht veel op elkaar, en da's totaal onnodig, sterker nog, onhandig! De sfeer van deze Film was op somige momenten mooi, op andere momenten nogal leeg en af en toe studio-achtig. En somige dingen kwamen ook niet erg mooi uit de verf, zoals de moord op Jimmy & Lily. Ik wist dat het zou gebeuren, en daarom deed het me vrij weinig. Nou ja, in de eerdere vervolgen deed het me meer, maar het verhaal is hiervoor ook al drie keer verteld (de Stripverhalen niet meegerekend).

Ik had verwacht dat met David Boreanaz in de cast de Film een "Buffy The Vampire Slayer" of "Angel"-achtige vorm zou krijgen. Was ook zo, maar volgens mij is dat niet aan Boreanaz te wijten. Ik ben helemaal niet weg van beide serie's waarin hij de rollen van Angel vertolkt (verre van zelfs!!), maar hier vond ik 't hem niet per definitie slecht doen. Nee, de reden van 't BTVS-achtige was Tara Reid. Ik heb verder geloof ik nog nooit een Film met haar gezien (behalve "American Pie," als ze ook in 't eerste deel zat), maar daar heb ik ook totáál geen behoefte aan! Wat 'n stomme huppelkut is dat, zeg! "Oooh, I'm so ééééévil...!" M'n Reet!!

Edward Furlong als The Crow... Tja, er zaten zwakke momenten tussen, maar als dit al een slechte Film is, ligt dat niet aan hem. Hij kwam lang niet altijd als zodanig over, maar een complete mislukkeling wil ik het niet noemen. Als The Crow had ik wel meer met 'm te doen dan op 't moment dat ie vermoord werd. Zijn kapsel kwam trouwens meer overeen met dat van Eric in de originele Graphic Novel dan dat van Brandon Lee !

Veel dingen kwamen wat knullig over, maar ik zie deze Film misschien liever dan "The Crow: Salvation." De beste sequel blijft "The Crow: City Of Angels," en geen enkele sequel zal ooit het magnifieke eerste deel overtreffen.

Ik vond dit deel een moedige poging, maar hij sloeg vaan de bal mis. 'n Twee en 'n half.


avatar van Quicki

Quicki

  • 11 berichten
  • 6 stemmen

Ok,

Ik ben waarschijnlijk een van de weinigen die Edward Furlong wel goed vond als Crow..hehe...

Ik denk dat het bij deze film de bedoeling was dat echt de underdog der underdogs The Crow werd.

Over de rest van de film, er waren echt mooie momenten.

Maar ik stoorde mij enorm aan het huwelijk..Speelt deze film zich niet af in een Indianen/western sfeer? Waarom halen ze daar dan plots het achterbuurt/Homey gevoel bij?

maarjah


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

Tja, elke Crow is weer anders. Furlong kwam af en toe over als een soort surrogaat-Crow, iemand die een plaats innam, maar niet precies wist wat ie moest doen. Maar elk script jat gewoon weer van het eerste deel, hoewel dat met het tweede deel nog wel meeviel.


avatar van finalman

finalman

  • 1767 berichten
  • 1579 stemmen

bah, wat was dat allemaal, echt een barslechte film, en die krijgt ook maar een halve ster van me.

The Crow met Brandon Lee is de beste, de vervolgen zijn maar pure uitmelkerijen.

0,5*


avatar van Dead01

Dead01

  • 1167 berichten
  • 1977 stemmen

Mja film is zoals de meeste hier zeggen echt niet veel waard.

De eerste was goed,tweede al veel minder,derde nog niet gezien maar deze was een flop.

1.5 sterren en dat is voor dat Tara Reid in meespeelt is nog een leker stuk .


avatar van MissLucifer

MissLucifer

  • 22 berichten
  • 19 stemmen

Het blijft ongelofelijk hoe compleet verkracht het origineel is, door dit deel te maken... De andere sequels waren nog best uit te zitten, maar dit is echt hopeloos. Wel jammer, want de cast op zich was vrij interessant. Maarja, van een slecht, drie keer gejat en vervolgens bruut verkracht verhaal is dan ook weinig te verwachten. Heel erg zonde; ze hadden het gewoon bij het (briljante!) origineel moeten laten.