• 15.796 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.352 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.618 stemmen
Avatar
 
banner banner

42 Up (1998)

Documentaire | 139 minuten
3,95 68 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 139 minuten

Alternatieve titel: 42: Forty Two Up

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Michael Apted

Met onder meer: Bruce Balden, Jacqueline Bassett en Symon Basterfield

IMDb beoordeling: 8,1 (2.949)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot 42 Up

"In 1964, director Michael Apted interviewed a group of seven year old children for the documentary "Seven Up". He's been back to film them every seven years. Now they are 42."

Regisseur Michael Apted besluit om alle personen uit zijn film 7 Up voor één laatste keer bij elkaar te laten komen, en laat hen hun levensverhalen vertellen en stelt hen vragen over hoe ze de politieke en maatschappelijke veranderingen in Groot-Brittannië hebben ondervonden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6997 berichten
  • 9786 stemmen

Symon doet gelukkig weer mee, maar John is deze keer helaas niet van de partij. Het is ook een raadsel waarom Peter helemaal uit de serie is verdwenen (net als in het vorige deel al, trouwens). Neemt niet weg dat ook dit deel weer fascinerend is. Heel wat verrassingen, vooral wat Neil betreft.


avatar van otherfool

otherfool

  • 18519 berichten
  • 3403 stemmen

De serie wordt beter en beter en 42 Up is het (voorlopig?) hoogtepunt. De hopes & dreams van de jongeren hebben hun botsing met de werkelijkheid reeds gehad, en met name de immer oud lijkende Jacky staat er niet zo florissant voor, al lijkt ze er zelf anders over te denken. Anderen vinden wel stabiliteit, zoals de prettige Suzy, en voor de laatste ontwikkelingen van Neil raad ik aan om gewoon dit fascinerende deel te gaan kijken. Enig smetje is het ontbreken van de juist teruggekeerde John.

4,5* en vanaf morgen de terechte nr. 1 positie in de tiplijst!

PS over Peter zegt wiki: Peter dropped out of the series after 28 Up, when he lost his job as a teacher following a tabloid press campaign against him after he criticised the government of Margaret Thatcher in his interview. He is in a Liverpool-based country-influenced band called The Good Intentions.