• 15.836 nieuwsartikelen
  • 178.425 films
  • 12.235 series
  • 34.018 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.127 gebruikers
  • 9.379.018 stemmen
Avatar
 
banner banner

Beloved Infidel (1959)

Drama / Romantiek | 123 minuten
2,58 19 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 123 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Henry King

Met onder meer: Gregory Peck, Deborah Kerr en Eddie Albert

IMDb beoordeling: 6,1 (1.300)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Beloved Infidel

Verhaal over de beroemde schrijver F. Scott Fitzgerald die is gaan schrijven voor de Hollywood studio's om de opname in een inrichting van zijn vrouw te kunnen betalen. Hij ontmoet een beroemde columniste die zijn muze wordt en hem van zijn alcoholisme probeert af te krijgen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

F. Scott Fitzgerald

Sheilah Graham

Bob Carter

John Wheeler

Lord Donegall

Janet Pierce

Ted Robinson

Dr. Hoffman (onvermeld)

Frank (onvermeld)

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Brix

Brix

  • 19685 berichten
  • 5120 stemmen

Historisch incorrect verhaal over de laatste periode van het leven van Fitzgerald, met flink wat Hollywoodsaus overgoten.

Dat de film mij desondanks niet echt tegenstond ligt vooral aan Kerr en Peck.

Kerr acteert het sterkst van de twee, en ziet er prachtig uit.

Beter dan ooit zou ik er zelfs aan willen toevoegen.

De combinatie van beide sterren werkte voor mij wel.

Eddie Albert heeft ook een mooie, hoewel kleine rol.

Jammer dat aan 't eind van de film dan toch nog een domper opduikt, in de vorm van een fout mierzoet lied.


avatar van gauke

gauke

  • 9852 berichten
  • 13069 stemmen

Op wat mooie fantasievolle strandscènes na had deze film weinig te bieden. Een melodrama met een simpel standaard romantisch verhaaltje waarin de een teveel dronk. Wanneer je echter de historici moet geloven ging het in werkelijkheid om twee botsende, gecompliceerde en verre van perfecte mensen die een stormachtige relatie hadden. Dat had een meer interessante film opgeleverd. Helaas overtuigde Gregory Peck, als alcoholist, bovendien voor geen meter. Hetzelfde gold overigens voor Deborah Kerr die vooral op emotioneel vlak ongeloofwaardig was.


avatar van missl

missl

  • 3866 berichten
  • 5799 stemmen

Ik heb geen idee of deze film historisch wel of niet accuraat is en ik heb ook geen zin om dat op te zoeken. Waar ik wel naar heb gekeken is het liefdesverhaal tussen 2 mensen waarvan er 1 te veel drinkt en graag iedereen wil vertellen wie hij is. Acteurs zijn niet overtuigend en los van een paar mooie scene's is het een draak om door te komen deze film. De stemmen leken ook overgesproken? Het klonk allemaal best raar.