• 15.910 nieuwsartikelen
  • 178.734 films
  • 12.256 series
  • 34.049 seizoenen
  • 648.610 acteurs
  • 199.200 gebruikers
  • 9.384.042 stemmen
Avatar
 
banner banner

Ça N'arrive Qu'aux Autres (1971)

Drama | 85 minuten
2,75 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Frankrijk / Italië

Geregisseerd door: Nadine Trintignant

Met onder meer: Catherine Deneuve, Marcello Mastroianni en Serge Marquand

IMDb beoordeling: 6,3 (298)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Ça N'arrive Qu'aux Autres

"The motion picture that must end...to begin."

De negen maanden oude baby van Catherine en Marcello sterft aan een zeldzame ziekte. Ze verliezen elke binding met hun leven en verschuilen zich in hun appartement. Daar proberen ze over hun immense verlies heen te komen en herinneren zich de tijd die ze hadden met hun kindje.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van pippo il buffone

pippo il buffone

  • 2745 berichten
  • 0 stemmen

Wat zie ik???? Nog geen stemmen voor een Deneuve-Mastroianni ? Ze wonnen er dan ook geen prijzen voor...
Gekende rouwverwerkingsklassieker rondom een dood kindeke, al was het volgens mij wiegendood en geen mysterieuze ziekte, dwz. de calamiteit komt uit de lucht vallen.
De protagonisten houden hier hun irl namen aan en hebben blijkbaar de opdracht gekregen om te improviseren, we krijgen waarschijnlijk dan ook een kijkje in het eigenlijk wat saaiige leventje van het droomkoppel, waarbij we Marcello zelfs even op de achtergrond horen zingen.
De thematiek is niet wat je noemt komisch, maar de hysterische uitbarstingen van Deneuve zijn dat helaas wel, je gaat hier toch automatisch verlangen naar een Bressoniaanse aanpak.
Ik weet niet of hier rouwverwerkers rondlopen, maar deze film lijkt me eerder een opsomming van typische seventies therapieen, of wat dacht je van ...charades
De laatste sequenties spreken verder voor zich.
Zoals gekend werd de film geinspireerd door de dood van Trintignants dochter Pauline en opgedragen aan haar andere dochter Marie, die hier ook even te zien is evenals haar broer Marquand en Catherine Signoret. En ja, dat is dezelfde Marie Trintignant die een paar jaar terug door haar vriendje werd doodgeknuppeld...
De begeleidende titlesong was regelrecht afschuwelijk.