• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.374 stemmen
Avatar
 
banner banner

Gargantua (1998)

Horror / Sciencefiction | 90 minuten
1,15 40 stemmen

Genre: Horror / Sciencefiction

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bradford May

Met onder meer: Adam Baldwin, Julie Carmen en Emile Hirsch

IMDb beoordeling: 3,0 (1.251)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Gargantua

Marinebioloog Jack (Baldwin) en zijn zoon Brandon (Hirsch) bestuderen op het eiland Malau de effecten van seismische activiteiten op het diepzeeleven. Nadere studie wijst uit dat ze hier te maken hebben met een zeemonster. Brandon raakt zelfs innig bevriend met een lief babymonstertje! Maar waar zijn de ouders van dit vertederende beestje?

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Jack Ellway

Dr. Alyson Hart

Brandon Ellway

Col. Wayne

Paul Bateman

Dr. Ralph Hale

President Manny Moki

Police Chief

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van BoordAppel

BoordAppel

  • 14274 berichten
  • 3282 stemmen

De Gargantua in Half Life vond ik toch enger. Deze film valt in de categorie zo slecht dat ie weer leuk wordt. Heb regelmatig moeten lachen om de belachelijke special effects, het trieste acteerwerk en de hilarische gebeurtenissen. Maar het is goed dat dit soort films bestaan, zo ga je tenminste een echt goede film veel meer waarderen. 0,5*.


avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14446 stemmen

Zoutloze monsterfilm. Behalve slechte effecten, waren de acteerprestaties ook niet om over naar huis te schrijven. Tel daarbij op een fletse regie en een bij elkaar geraapt plot en je hebt weer een slechte film te pakken!

Ach, ik zag het al aankomen!

1,5*