• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.264 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.419 acteurs
  • 199.080 gebruikers
  • 9.376.162 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Flood (2023)

Actie / Horror | 93 minuten
1,73 26 stemmen

Genre: Actie / Horror

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Brandon Slagle

Met onder meer: Nicky Whelan, Casper Van Dien en Louis Mandylor

IMDb beoordeling: 3,2 (2.535)

Gesproken taal: Engels

Plot The Flood

"Danger is rising."

De Amerikaanse staat Louisiana wordt getroffen door een enorme orkaan en raakt overspoelt. Een groep gevangenen op doorreis en hun bewakers zitten midden in de storm en krijgen onderdak in een politiebureau. Als het gebouw met wateroverlast kampt, worden de aanwezigen door een horde gigantische, hongerige alligators geteisterd. Als ze willen overleven, moeten de gevangenen en agenten samenwerken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Sheriff Jo Newman

Russell Cody

Rafe Calderon

Sommer Edward

Dale Elkins

Eva Carter

Jay Stamper

Floyd McGraw

'Big Jim' Pruett

Jonathan 'Jox' Apone

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

Tja...als je een goede film wil kijken...kies je natuurlijk niet voor deze met hapgrage alligators! In Louisiana staat een orkaan op het punt om los te barsten. Een gevaarlijk gevangene-transport (hoe gevaarlijk, nou mocht je het strafblad niet hebben gelezen, vertellen ze dat ook nog even!) kan door de weersomstandigheden niet verder reizen (die domme bewakers checken ook nooit de weerberichten) en zoeken onderdak bij de slechtst voorbereide plek in omgeving, het lokale politiebureau dus!

Als je bij dat eerste stukje plot direct aan "Crawl" denkt en bij het tweede aan" Assault on Precinct 13" ben je niet de enige. Maar die overeenkomsten zijn natuurlijk geheel toevallig...knipoog...en criminelen die samenwerken...natuurlijk niet DUH? Toch is er nog iets leuks aan. Het deed me een beetje denken aan het soort film van ongeveer tien jaar geleden, toen Lionsgate of SyFy Channel een krap genoeg budget uittrokken om net tot acceptable anderhalf uur B-film te komen. Denk dat ik de laatste tijd toch ook iets teveel van die achtertuin-producties voorbij heb zien komen.

Wat de alligators betreft, die lijken van scène tot scène van grootte te kunnen veranderen en zijn CGI en helaas ook niet erg overtuigend. Hele magazijnen met kogels worden erop afgevuurd maar tja...CGI...daar gaat het natuurlijk dwars doorheen! Prestaties van de acteurs zijn niet opvallend maar meestal solide genoeg. Gore wordt tot een minimum beperkt, vaak verduisterd door water of het wordt weergegeven door bloedspatten op de camera. Ach uiteraard is het niet goed, goedkoop en belachelijk, maar toch best leuk en dat zorgt dat het net voldoende is om de tijd te doden.


avatar van filmkul

filmkul

  • 2478 berichten
  • 2251 stemmen

Matige horrorfilm. Het verhaal is niet heel ingewikkeld en zit vol plotgaten en onlogica. Uiteraard niet anders dan verwacht natuurlijk. Je hoopt bij dit soort films altijd op een kleine verrassing maar helaas is deze film dat niet. Gewoon weer een standaard b/c-niveau film volgens de vertrouwde formule. Het is niet spannend en de cgi is niet best. Het acteerwerk is matig tot zwak. Zeker geen aanrader, maar er zijn genoeg slechtere films. 1.5/2.0


avatar van schumacher

schumacher

  • 4567 berichten
  • 4268 stemmen

Zeker en vast punten voor de poster, top.

Voor de rest? Matig allemaal al moet ik zeggen dat ik wel nog veel slechter dan dit heb gezien.

Het is nog niet de slechtste film die ik al gezien heb. . Er zat nog ietske in maar allemaal niet hoogstaand.

Wel lachwekkend dat dat lichtgewicht 2 veren van een vent verrot mept, beetje veel overdreven haha.


avatar van cantforgetyou

cantforgetyou

  • 1954 berichten
  • 1686 stemmen

We wisten dat dit pulp was. En dat kregen we dus ook. Toch keek de film best aardig weg. De stoere mannen met baarden waren leuk om naar te kijken en heerlijk voedsel voor de alligators.

Ik blijf het jammer vinden dat de alligators uit de computer rolde. Het is volgens mij veel goedkoper en mooier als je animatronics gebruikt. Zeker alligators zijn goed na te maken, maar goed. Wie ben ik?

We schrokken wel van de kop van Casper van Diem, die droogt niet echt bepaald mooi op. Het lijkt wel of hij een alcohol/drugs probleem heeft.

De knappe meid 'Nicky Whelan' stal de show. Knappe meid met iets te veel botox in haar lipjes, helaas.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11408 berichten
  • 6711 stemmen

In de basis is deze horrorthriller van regisseur Brandon Slagle op conceptueel vlak best boeiend te noemen, waar een gevangenis overstroomt raakt met een stroom van krokodillen. Helaas wordt er verder op zowel visueel als inhoudelijk vlak weinig mee aangevangen, met slecht acteerwerk en ondermaatse computereffecten als voornaamste beredenering. The Flood is verder vooral over de grote lijn niet al te boeiend, waar een gebrek aan spanning en sfeer als laatste dooddoeners voor aan te kijken vallen. Links en rechts een leuke scene en als productie ziet het er af en toe verzorgd uit, maar het vormt niettemin een uitputtingsslag om doorheen te komen.