• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.426 films
  • 12.237 series
  • 34.020 seizoenen
  • 647.758 acteurs
  • 199.130 gebruikers
  • 9.379.080 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sharper (2023)

Misdaad / Thriller | 116 minuten
3,03 115 stemmen

Genre: Misdaad / Thriller

Speelduur: 116 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Benjamin Caron

Met onder meer: Julianne Moore, Sebastian Stan en Justice Smith

IMDb beoordeling: 6,7 (38.152)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sharper

"Read between the lies."

De oplichtster Madeline houdt zich op tussen de rijke elite in Manhattan. Ook de jongere Max is een sluwe zwendelaar die de meest complexe opdrachten tot een goed einde brengt waarna hij met een grote som geld ervandoor gaat. Hij richt zijn pijlen op een nieuw project.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13171 berichten
  • 11081 stemmen

Matige film over een paar zwendelaars die het gemunt hebben op een rijke man. Een slim opgebouwde oplichtersfilm met genoeg plotwendingen, maar door deze opbouw mis je wel de nodige binding met de personages (en ondanks het prima acteerwerk missen ze geloofwaardigheid). Het ziet er allemaal goed uit, maar 3.0 sterren zou net te veel zijn.


avatar van BBarbie

BBarbie

  • 12893 berichten
  • 7675 stemmen

Gemoedelijke misdaadfilm met een inventief script over oplichters, die elkaar de loef afsteken. De film neemt zichzelf niet al te bloedserieus, dus dat moet je als kijker ook niet doen. Geen topper, maar best vermakelijk dankzij het slimme verhaal.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Tom [Justice Smith] is eigenaar van een boekenwinkeltje en heeft de hoop op de ware opgegeven. Dan verschijnt Sandra [Briana Middleton] in zijn leven. Zij lijkt een perfecte match, totdat Tom ontdekt dat Sandra’s broer in levensgevaar verkeert omdat hij een schuld van 350.000 dollar heeft opgelopen bij onguur volk. Wat er vervolgens gebeurt zien we vanuit het perspectief van de direct betrokkenen, maar ook van Madelin [Julianna Moore], die een belangrijke spil blijkt te zijn in het verhaal. Begint interessant en zet je meerdere keren op het verkeerde been. In dit geval is dat geen aanbeveling en bij de laatste plottwist heb je het wel gehad met het plot. Slim kan ook irritant zijn, zo blijkt wel weer.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5984 stemmen

Mijn verwachtingen waren door de recensies niet zo hoog, maar de film is me meegevallen.

De personages hebben opvallend weinig diepgang en ik ben het met BBarbie eens dat de film zichzelf niet zo serieus neemt. Dat hoeft ook niet. Vermakelijk is het wel.

De cast is degelijk. De rol die Julianne Moore speelt staat een beetje te ver van haar af.

Je ziet de film steeds vanuit het perspectief van een ander personage. Dit geeft weer de nodige diepere informatie over de motivaties en samenhang tussen de personages en er zijn enkele vermakelijke twists. Al met al is het verhaal niet super ingewikkeld.

De film is degelijk en de wendingen maken het nog een beetje spannend, maar het einde is een beetje flauw.

Het is geen hoogvlieger en de film blinkt nergens in uit, alles is net wat te doorsnee.


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1541 berichten
  • 1367 stemmen

geen hoogstandje maar wel aardig om gezien te hebben.

Julian Moore altijd wel leuk om te zien, gewoon goede actrice.

einde vond ik best wel aardig, draaide allemaal toch net anders als ik had gedacht