Genre: Thriller / Horror
Speelduur: 86 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Ryuhei Kitamura
Met onder meer: Emile Hirsch, Stephen Dorff en Gigi Zumbado
IMDb beoordeling:
4,9 (5.012)
Gesproken taal: Engels
Plot The Price We Pay
"Reap what you sow."
Alex en Cody beroven een pandjeszaak, zonder al te veel succes. Gewond ontvoeren ze een vrouw en zo komen ze op een boerderij terecht. De eigenaars blijken er duistere geheimen te verbergen en gaan tot het uiterste om dat zo te houden.
On demand-aanbod
-
meJane AbonnementInbegrepen -
Amazon Prime Video AbonnementInbegrepen -
€ 2,99
Externe links
Acteurs en actrices
Adam
Cody
Grace
Danny
Jodi
John
Carly
The Doctor
Shane
Carly (stemrol)
Video's en trailers
Reviews & comments
joolstein
-
- 11544 berichten
- 9441 stemmen
Op de vlucht geslagen criminelen die onverhoopt in een "TCM-horrorfilmscenario" terechtkomen. Het volgt de bekende structuur, beginnend met een mislukte overval en eindigend met een final girl (Gigi Zumbado) en gelukkig ook een heerlijk schandalig gorefest. Ondanks enkele rustige passages (vooral in het midden), profiteert de film duidelijk van de "energie" die Kitamura er aan het einde instopt! In hoofdrollen zijn er een paar semi-bekende namen van Stephen Dorff en Emile Hirsch. Objectief gezien is het verhaaltechnisch niet erg goed maar kijkend naar de staat van dienst van de Britse scenarioschrijver Christopher Jolley niet eens zo heel slecht! Neem niet weg dat de motivaties van de slechteriken en hoofdpersonages belachelijk zijn. Terwijl de 2,03 meter transgender actrice Erika Ervin als de zeis-zwaaiende Jodi ook nog even een heerlijk vrouwelijke "Leatherface" mag nadoen! Maar daar is het allemaal niet om te doen, dit was puur om plezier te beleven aan de gruwel en de gore. Het is gelikt, leuk bezat een goed tempo en over een paar dagen zal je het weer vergeten zijn.
Onderhond
-
- 87737 berichten
- 13162 stemmen
Maar daar is het allemaal niet om te doen, dit was puur om plezier te beleven aan de gruwel en de gore.
Dit ja! Was ik halverwege nog een beetje teleurgesteld dat het allemaal best mak was voor een Kitamura, maakt het laatste half uur best veel goed 
Errol Flynn
-
- 27 berichten
- 3 stemmen
Zeer goede horror b-film met een simpel verhaal, goede acteurs en de nodige bloedige scenes.
Kort,leuk en spannend; meer moet dat niet zijn!
blurp194
-
- 6025 berichten
- 4499 stemmen
Meh.
Het hele idee ligt me al niet zo goed - de badguys krijgen veel te veel background, en dat past op de een of andere manier niet in het genre. Een deel van de horror in een horrorfilm komt toch vaak uit de angst voor het onbekende en onbegrepene. Eng vond ik deze film inderdaad ook maar nauwelijks.
En de gore ligt me ook al niet, het is me allemaal een beetje te medisch. Alleen de truc met het prikkeldraad vond ik dan nog wel redelijk.
Maar tegen die tijd was ik al volstrekt klaar met de soundtrack. Als nagels over een schoolbord, en zodra je er een keer op begint te letten is het ergernis na ergernis. En veel te aanwezig ook. Als je zo'n opdringerige soundtrack nodig hebt om te benadrukken hoe eng het allemaal wel niet is, dan heb je ergens een kans gemist.
filmkul
-
- 2729 berichten
- 2400 stemmen
Matige horrorfilm. Het.verhaal is wat onnozel maar dat nemen we op de koop toe. De uitwerking is wisselend. Bij vlagen best goed, maar grotendeels toch wat zwak. Er zitten een paar spannende scènes in en de eind kill wordt vakkundig in beeld gebracht en is van hoog niveau. De rest van de film is zoals gezegd een heel stuk minder. Wat zoutloze scènes en niet echt creepy bad guys. Het acteerwerk is verder okay. Visueel kan net er mee door.2.5
cantforgetyou
-
- 2073 berichten
- 1776 stemmen
Door de lompe grofheid wordt deze film best grappig.
We hebben echt gelachen hoe hoofden uit elkaar spatten, etc.
Ik denk dat dit ook de bedoeling was van de makers.
Geen serieus gedoe, gewoon verstand op nul film.
Hoewel die meid 'Gigi Zumbado' van het scherm spat. Knappe verschijning.
Dat Stephen Dorff dit soort B films voortaan maakt is bijzonder.
Leuk tussendoortje, als je hier niet teveel van verwacht.
mcdaktari
-
- 7761 berichten
- 0 stemmen
Ik vond het laatste gedeelte ook wel een lekkere smeerzooi worden. Bij deze film zou het horror genre helemaal niet misstaan. Het is natuurlijk allemaal zwaar overdreven, maar voor een horror film kon ik het wel hebben. Je weet bij voorbaat al dat je dergelijke films niet al te serieus moet nemen. En het duurt ook niet te lang waardoor het best wel vlot wegkijkt. Uiteraard geen toppen maar om een keer gezien te hebben kan geen kwaad. Zeker als je zin in een horror film hebt.
Waku
-
- 5532 berichten
- 6542 stemmen
B film. Maar de gore en smerige gruwel scenes maken hier een vermakelijk pulpje van. Beetje afgekeken van de klassiekers" texas chainsaw massacre" en " wrong turn". Nee, voor het acteerwerk moet je hier niet zijn maar ranzig smullen is het wel. Leuk horror tussendoortje. 3*/3.5*
Waku
-
- 5532 berichten
- 6542 stemmen
Zeer goede horror b-film met een simpel verhaal, goede acteurs en de nodige bloedige scenes.
Kort,leuk en spannend; meer moet dat niet zijn!
Shadowed
-
- 12106 berichten
- 7064 stemmen
Oké.
Met Kitamura gaat het de laatste tijd niet echt de goede kant meer op. Van zijn Aziatische cinema moet ik nog alles ontdekken, maar van zijn Amerikaanse werkjes ben ik absoluut een liefhebber. Zijn laatste drie toevoegingen hebben me alleen niet echt meer overtuigd. In een film als The Price We Pay moest ik zelfs serieus goed opletten om zijn trademarks te herkennen.
Het narratief is iets complexer in vergelijking met het wat simpelere werk van Kitamura, maar dat zou met zo'n regisseur niet veel uit moeten maken. Wel kwalijk is het prominente B-sfeertje van de film. Er zijn meerdere projecten in zijn oeuvre die niet bepaald duur waren, maar er stukken gelikter en vlotter uitzagen. The Price We Pay is juist enorm lomp en daardoor minder slick. In principe is dat geen ramp, maar van een regisseur zoals Kitamura verwacht je gewoon meer.
Tot zover de kritiek, want de film was gelukkig erg vermakelijk. In tegenstelling tot een hoop andere gebruikers vond ik de eerste helft helemaal niet zo vervelend. Handige keuze ook om Hirsch en Dorff te casten. Als acteurs zijn ze allang buiten Hollywood, dus dan heb je twee relatief bekwame namen voor weinig geld. Een bonusje dus. Je merkt ook dat ze een stuk beter acteren dan de overige leden zoals Zumbado en Sanders. Houterige acteerprestaties, onwaardig voor een Kitamura.
De finale is uiteraard best lekker. Harde gore en opvallend gedetailleerd ook. Wel iets goedkoper dan normaal en net niet grof of over-the-top genoeg, maar dat is nauwelijks een pijnpunt. De laatste kill met de prikkeldraadmachine is natuurlijk een kers op de taart voor liefhebbers. De draaiende camera's van Kitamura blijven ook altijd leuk en The Price We Pay kent zelfs schaarse momenten van spanning. Ik heb me nergens verveeld tijdens het kijken, dus een vermakelijke boel is het absoluut.
Als geheel is het iets te gehaast en afgeraffeld. Ik kan me niet inbeelden dat Kitamura het echt leuk vond om dit te maken. Toch blijft het lekker smerig en draait de film qua setting genoeg om niet ineen te vallen. Het is uiteindelijk een B-horrorfilm, maar gemaakt door relatief bekwame mensen. Ik hoop alleen wel dat Kitamura met zijn volgende film een wat beter verhaal kiest en vooral iets dat hij ook echt leuk vind om te doen, want dat merk je als kijker meteen. Als ik het kon zou ik zo een budget voor hem uitschrijven. Voor nu aardig maar goedkoop vermaak.
bjerik76
-
- 2386 berichten
- 1826 stemmen
oei, de constante muziek verziekt het grotendeels van de film al/
Door de irritante aanwezigheid van de " spannende" muziek tijdens elke scene moet het allemaal overkomen als 1 grote bombarie, maar het wekt juist irritatie op.
Daarnaast is het camerawerk elke keer vanuit de perfecte stand ook wat overdreven, je wist al wie vanuit welke hoek aan kwam lopen of welke kant ze opgingen.
En dan het acteerwerk en het opnoemen van de teksten .....
Nee, dit was spannend meer.
Creative-lady
-
- 889 berichten
- 797 stemmen
Ik vond het wel een goede film, alleen had ik niet verwacht dat alle mensen monsters waren.
frans123
-
- 4459 berichten
- 1184 stemmen
Ongelooflijk wat een slechte k*t film.
Gister een waardeloze Italiaanse Rai tv film gezien , C niveau, nu deze bagger ( is het niet eerder een ranzige comedy??) en ik besluit Prime Video er uit te gooien . Nog slechter dan Netflix. Komt bij dat de ondertiteling waardeloos is, loopt achter, floept vaak na 1 seconde weg, de helft niet vertaald. Ook de laatste tijd springt PV spontaan uit zich zelf weer op Home.
hatebreeder
-
- 1148 berichten
- 963 stemmen
Een vrij redelijke B-film zullen we maar zeggen! Ik vond hem in ieder geval nog wel het aanzien waard.
Qua cijfer een 5.7 wordt naar boven afgerond 3*
Het laatste nieuws

Onderzoek legt bloot waarom grote bioscoopfilms steeds langer duren

'The Gentlemen'-acteur Harry Goodwins wakkert op de set geruchten aan

Nu kosteloos: déze rauwe gevangenisfilm met Willem Dafoe zag je misschien nog niet

Quentin Tarantino doet bekentenis over Brad Pitt: 'Voelde me slecht'
Bekijk ook

The Whale
Drama, 2022
127 reacties

The Call
Thriller, 2013
250 reacties

Land of Bad
Actie / Thriller, 2024
73 reacties

Devotion
Biografie / Oorlog, 2022
35 reacties

Plane
Actie / Thriller, 2023
105 reacties

Like Minds
Misdaad / Drama, 2006
20 reacties
Gerelateerde tags
diefstaloorlogsveteraangijzelaarroverboerderijchirurgovervalboerderijgekke dokterbrutale dooddoktercrimineelschuilplaatsorgan donation geïsoleerde boerderijevil doctor ex militairegolemorgan harvest splatterfoliemad surgeonpawn shop landelijke omgevingorgan traffickingorgan harvesting
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.





