• 15.763 nieuwsartikelen
  • 178.104 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.117 stemmen
Avatar
 
banner banner

Las Niñas de Cristal (2022)

Drama / Thriller | 137 minuten
1,86 7 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 137 minuten

Alternatieve titel: Dancing on Glass

Oorsprong: Spanje

Geregisseerd door: Jota Linares

Met onder meer: María Pedraza, Paula Losada en Mona Martínez

IMDb beoordeling: 5,6 (1.136)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Las Niñas de Cristal

Nadat de ster van het Spaanse Nationale Dansgezelschap op tragische wijze zelfmoord pleegt, wordt Irene uitgekozen om haar plaats in te nemen in de grootste balletproductie van het gezelschap. Als Irene het doelwit wordt van alle jaloezie en wreedheid van de andere meisjes, vindt ze een vriendin in Aurora. Zij is een eenzame danseres die door haar moeder voortdurend in de gaten wordt gehouden. Geïsoleerd en aangewakkerd door de druk van de balletwereld, wordt de relatie tussen Irene en Aurora steeds obsessiever, totdat ze samen weglopen om zichzelf te vinden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Black Swan the high school play version. Aldus mijn vriendin. En ik ben het er ergens wel mee eens, want deze film lijkt in hetzelfde vaatje te willen tappen. Het draait hier ook om obsessies. Voor dansen, maar ook voor de collega ballerina's. Om de haat en nijd die in zo'n gezelschap rond kan waren. Alle druk die bij een solorol komt kijken, hoe daarmee om te gaan.

Maar de uitwerking in deze film is veel minder dan in Black Swan. Het weet mijn aandacht er niet bij te houden, lijkt minder gefocused. De hoofdpersonages spreken ook minder aan. Het ziet er visueel degelijk uit, maar kan ook wat dat betreft niet tippen aan Black Swan, waardoor het alsnog wat bleekjes uitvalt.

Het is niet helemaal saai, maar uiteindelijk voelt dit aan als een overbodige film. 2*.