• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.323 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.091 stemmen
Avatar
 
banner banner

Blush (2021)

Animatie / Sciencefiction | 11 minuten
2,96 14 stemmen

Genre: Animatie / Sciencefiction

Speelduur: 11 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Joseph Mateo

IMDb beoordeling: 7,6 (2.544)

Gesproken taal:

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Blush

Een astronaut crasht op een kleine, verlaten planeet. Na een korte wandeling door zijn nieuwe wereld ontdekt de astronaut dat hij niet alleen is. Hij ontmoet een vrouw, die roze is van kleur. De tijd verstrijkt en de twee leren elkaar steeds beter kennen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van John Milton

John Milton

  • 24229 berichten
  • 13394 stemmen

Het was nog geen 09:00 uur ‘s ochtends en Mr. en Miss Milton zaten alweer te grienen op de bank. Een goed begin van de dag!

Blush is de de eerste film van Skydance Animation (John Lasseter), en had zowel qua animatie als hoe emotie wordt opgewekt, zo uit de Pixar stal kunnen komen. Een scepticus zou kunnen zeggen dat de short in feite een herhaling van zetten is van de opening van Up (2009), maar Disney veteraan Mateo verwerkt hier zijn eigen ervaringen over het emigreren naar een ander land en zijn vrouw in 2017 verliezen aan kanker, en tijdens het bekijken van de short kwam die gedachte niet bij me op, aangezien ik volledig geïnvesteerd was in het korte verhaal. Knap om iemand in zo’n korte tijd te grijpen.

Blush is tegelijkertijd cute, hartverscheurend en hoopvol. Voor ons werkte hij uitstekend.

4*


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Mooie stijl. Een hartverwarmende en ontroerende film.
Hij duurt mij alleen wat te kort, want de ziekte van zijn vrouw en het overlijden gaat allemaal zo snel. Dat had wel wat meer uitgediept mogen worden.