• 15.754 nieuwsartikelen
  • 178.093 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.016 gebruikers
  • 9.372.548 stemmen
Avatar
 
banner banner

She Will (2021)

Thriller | 95 minuten
2,23 15 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Charlotte Colbert

Met onder meer: Alice Krige, Kota Eberhardt en Rupert Everett

IMDb beoordeling: 5,5 (3.718)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot She Will

"Unleash the past."

Nadat ze een dubbele mastectomie onderging trekt Veronica met haar verzorgster Desi naar een Schotse rustplek om te herstellen. De operatie heeft een grote mentale impact op Veronica die haar leven en haar trauma's onder de loep neemt. Terwijl ze een hechte band ontwikkelt met Desi ontdekt Veronica de kracht om via haar dromen wraak te nemen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8916 stemmen

Och er zijn een paar interessante uitgangspunten! Zo zijn er aan het begin de woorden "Dario Argento Presents" (de maestro produceerde blijkbaar deze film) op het scherm en was er hoop op een heerlijke horrorfilm over heksen. Nu ja... de film is onmiskenbaar mooi om naar te kijken...Maar welke hoeveelheid dialoogvrije, niet-verhalende montages en close-ups van de huid, ogen, spinnen, slakken, kruipende modder, en zelfs een uil die zijn hoofd draait, heb je nodig? De hele film bestaat namelijk uit van deze dromerige visuele collages en de score komt netjes overeen met deze bedwelmende beelden.

Veronica Gent (Alice Krige) is een ouder wordende filmster die samen met privéverpleegster Desi met de trein naar een afgelegen gebied in Schotland reist voor een "eenzame" retraite. Buiten in het bos, zo wordt de nieuwkomers verteld, blijkt, de as van menig 18e-eeuwse ongelukkige en op gruwelijke wijze om het leven gekomen vrouw/heks in de aarde e zijn uitgestrooid. Tja...dat en de Veronica's eigen geschiedenis moeten zorgen voor een paar mysterieuze elementen.

Zucht dat gegeven wordt helaas niet bepaald gebruikt voor een horrorfilm maar voor drama met een minuscule vorm aan horror. De spaarzame beelden van Schotse heksenverbranding en marteling, droom-teleportatie; regens van as; (witches wings) druipende, moorddadige modder is alleen maar voor het mooie plaatje Er is een algeheel gebrek aan koude rillingen, angst of spanning! Ik word ook zooo moe van die art-films die horror gebruiken voor opgelopen trauma of goedbedoelde boodschap. Ik probeerde deze echt nog leuk te vinden, want ja er waren wel een paar kwaliteiten maar nadat de film was afgelopen, slaakte ik een diepe zucht van verlichting.