• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.034 gebruikers
  • 9.373.383 stemmen
Avatar
 
banner banner

Murder in the Vineyard (2020)

Thriller | 90 minuten
1,78 18 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: Deadly Cyber Bully

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Craig Goldstein

Met onder meer: Helena Mattsson, Emma Fuhrmann en Daniel Hall

IMDb beoordeling: 4,9 (378)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Murder in the Vineyard

Emma en haar tienerdochter Beatrice verhuizen van een grote stad naar een klein dorpje. Beatrice maakt op haar nieuwe school veel vrienden en trekt de aandacht van de populaire jongen Bryan. Moeder en dochter komen echter in de problemen als Beatrice plotseling slachtoffer wordt van vervelende pesterijen. Beatrice wordt op een feestje aangevallen door een onbekende belager en Emma probeert haar dochter te beschermen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Noodless

Noodless

  • 10042 berichten
  • 6178 stemmen

Flauw tv filmpje ! Laten we beginnen met een positief punt en dat is Helena Mattsson die haar rol van moeder zeer ten harte neemt. We kennen haar van Surrogates (2009), Guns, Girls and Gambling(2012) en blijkkaar Iron Man 2, maar die laatste kan ik niet echt plaatsen. Emma Fuhrmann speelt haar dochter en zit duidelijk minder in haar rol. Ook het verschil van leeftijd tussen moeder en dochter is niet zo geloofwaardig. De rest van de cast is gewoon ondermaats. Weinig spanningskracht en redelijk wat ongeloofwaardige uitingen van emoties. 4/10