• 15.813 nieuwsartikelen
  • 178.350 films
  • 12.227 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.101 gebruikers
  • 9.377.617 stemmen
Avatar
 
banner banner

Shepherd: The Story of a Jewish Dog (2020)

Familie / Drama | 93 minuten
3,17 9 stemmen

Genre: Familie / Drama

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Lynn Roth

Met onder meer: August Maturo, Ayelet Zurer en Ken Duken

IMDb beoordeling: 5,5 (476)

Gesproken taal: Engels en Hongaars

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Shepherd: The Story of a Jewish Dog

Kaleb is een Duitse herder. Hij wordt van zijn Joodse familie gescheiden in het Duitsland van de Tweede Wereldoorlog. De hond wordt geadopteerd door een SS-officier die hem leert Joden op te jagen in een concentratiekamp. Maar dan arriveert de hond zijn oude gezin in het kamp.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Noodless

Noodless

  • 10044 berichten
  • 6180 stemmen

Mooie hartverwarmende film over Caleb, een Duitse herdershond die letterlijk een herder voor de Joodse jongen is. De film laat wel een aantal steekjes vallen zoals het typische gebruik van de Engelse taal door de Duitsers in veel oorlogsfilms, het te gemakkelijk gekozen slot en geen aandacht of info meer voor de familie van de jongen en ook de SS-officier komt in een vergeethoek. Maar desondanks een leuke film. 7/10