• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.003 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.552 stemmen
Avatar
 
banner banner

Luxor (2020)

Drama / Romantiek | 85 minuten
2,88 4 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Egypte / Verenigd Koninkrijk / Verenigde Arabische Emiraten

Geregisseerd door: Zeina Durra

Met onder meer: Andrea Riseborough, Karim Saleh en Michael Landes

IMDb beoordeling: 5,3 (924)

Gesproken taal: Arabisch en Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Luxor

De Britse hulpverleenster Hana keert terug naar het Egyptische Luxor. Daar botst ze op de archeoloog Sultan, haar vroegere geliefde. Terwijl ze rondzwerft in de stad worstelt Hana met de keuzes die ze maakte in het verleden en tracht ze deze te verzoenen met de onzekerheid waarin ze nu leeft.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

Riseborough is één van mijn favoriete actrices, maar enkel haar aanwezigheid is niet voldoende om het graatmagere script van scenarist/regisseuse Durra te tillen naar een “kijkbaar” niveau, en het geheel duurt maar een nipte 80 minuten. De locaties zijn prachtig en volgens bronnen was er nog zelden gefilmd, maar meer verhaal was nodig om het betekenis te geven.