• 15.757 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.019 gebruikers
  • 9.372.610 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Bygone (2019)

Misdaad / Drama | 106 minuten
2,90 34 stemmen

Genre: Misdaad / Drama

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Graham Phillips en Parker Phillips

Met onder meer: Graham Phillips, Jacqueline Toboni en Shawn Hatosy

IMDb beoordeling: 5,6 (4.126)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot The Bygone

Een jonge rancher kruist regelmatig het pad met een indiaans meisje uit een nabijgelegen reservaat. Maar dan opeens niet meer. Haar mysterieuze verdwijning leidt tot een zoektocht die naar de plaatselijke onderwereld van mensenhandel leidt en een aangrijpend verleden blootlegt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van gizzegiz

gizzegiz

  • 461 berichten
  • 3127 stemmen

Prachtige beelden, ongelooflijk knappe muziek. Spannend verhaal, zij het ietwat voorspelbaar. Absolute aanrader!


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3416 berichten
  • 3499 stemmen

Wel van genoten, hoewel hij alles behalve vrolijk is. Zwart drama, alleen jammer van de te donkere beelden op het einde.


avatar van Drifter

Drifter

  • 488 berichten
  • 1859 stemmen

Op zich wel aardige film. Wat actie, wat drama, beetje romantiek. Punt minder voor het 'wij zijn zielige indianen' verhaal. Dat had wat beter gedoseerd kunnen worden. Afronding is ook niet optimaal, er had meer ingezeten als dit goed was uitgewerkt.


avatar van Luudje10

Luudje10

  • 248 berichten
  • 265 stemmen

Wij vonden het wel een redelijke spannende film. Wel een heel irritante pooier die je graag zelf zo snel mogelijk wil neerknallen. Van alles wat bevat de film. Al met al een aardige film. Het einde had wat beter afgewerkt kunnen worden


avatar van Waku

Waku

  • 5457 berichten
  • 6492 stemmen

Meer moderne western dan misdaadfilm eigenlijk.

Al komen deze twee elementen wel bij elkaar.

Het verhaal is traag en zoals al eerder boven mij geschreven zijn de beelden erg fraai.

Hier is duidelijk aandacht aan besteedt.

3*/3.5*


avatar van schumacher

schumacher

  • 4561 berichten
  • 4263 stemmen

Redelijke film, voelde wel wat b-achtig aan maar wel een redelijke film dat wel, ik heb al veel minder goed gezien als deze.

De uitwerking is niet goed genoeg.


avatar van nijkerkbert

nijkerkbert

  • 606 berichten
  • 777 stemmen

Prima slow-movie met prachtige soundtrack en beeld, en een adembenemend mooie Sydney Shafer.

Zoals eerder aangegeven een donker eind; dat doet afbreuk aan het geheel. 3,5☆


avatar van obiwan1958

obiwan1958

  • 77 berichten
  • 2574 stemmen

Spannende moderne western!


avatar van obiwan1958

obiwan1958

  • 77 berichten
  • 2574 stemmen

Wat steeds weer opvalt bij "MovieMeter":het voortdurende afkraken van films,dan vraag ik me af ,zitten hier eigenlijk wel "Cinéfielen"!Een film word gemaakt door een hele crew,en geeft werk aan dizenden mensen die er iets moois willen van maken!


avatar van obiwan1958

obiwan1958

  • 77 berichten
  • 2574 stemmen

obiwan1958 schreef:

Wat steeds weer opvalt bij "MovieMeter":het voortdurende afkraken van films,dan vraag ik me af ,zitten hier eigenlijk wel "Cinéfielen"!Een film word gemaakt door een hele crew,en geeft werk aan duizenden mensen die er iets moois willen van maken!


avatar van stormfox

stormfox

  • 330 berichten
  • 775 stemmen

obiwan1958 schreef:

Wat steeds weer opvalt bij "MovieMeter":het voortdurende afkraken van films,dan vraag ik me af ,zitten hier eigenlijk wel "Cinéfielen"!Een film word gemaakt door een hele crew,en geeft werk aan dizenden mensen die er iets moois willen van maken!

Ik snap je punt, maar dat een film met de allerbeste intenties, acteurs, budget en inzet wordt gemaakt betekent niet dat het publiek (lees: klanten) het niet mogen afkraken.

En soms gaat het dieper dan dit. Stel dat jij als groot ghostbuster fan jaren hebt gewacht op een vervolg en vervolgens wordt er prutswerk afgeleverd. Tja, dan krijg je de volle laag van de echte fans.

Dit zag je ook gebeuren met Rings of Power, The Acolyte en andere Marvel rotzooi.

On topic: deze film lijkt mij gezien de trailer geen hoogvlieger maar wel leuk voor een saaie avond.

Hij staat in mijn watchlist, dus wie weet waag ik binnenkort een pogin.