• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.014 gebruikers
  • 9.372.317 stemmen
Avatar
 
banner banner

Human Capital (2019)

Drama | 95 minuten
2,52 23 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Marc Meyers

Met onder meer: Liev Schreiber, Marisa Tomei en Peter Sarsgaard

IMDb beoordeling: 5,7 (9.827)

Gesproken taal: Engels, Italiaans en Duits

Plot Human Capital

Ian begint een relatie met de dochter van Drew, die in de financiën zit. Het koppel geraakt betrokken bij een tragisch ongeval dat hun levens voorgoed zal veranderen. Het ongeluk heeft echter ook een grote impact op hun beide families die, ondanks het klassenverschil, elkaars pad kruisen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Remake van Il Capitale Umano (2013), losjes gebaseerd op Stephen Amidon's boek.


avatar van schumacher

schumacher

  • 4561 berichten
  • 4263 stemmen

Niet mijn ding, slaapverwekkend.


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11076 stemmen

Goeie film waarin een verkeersongeval het leven van twee famlies op zijn kop zet. Deze wellicht onnodige remake doet echter weinig onder voor het origineel. Gewoon een goed verhaal dat opnieuw uitstekend is opgebouwd. De personages komen goed uit de verf, wat ook absoluut op het conto komt van de goeie cast.