• 15.775 nieuwsartikelen
  • 178.124 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.155 acteurs
  • 199.034 gebruikers
  • 9.373.383 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Long Dumb Road (2018)

Komedie | 90 minuten
2,83 12 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Hannah Fidell

Met onder meer: Tony Revolori, Jason Mantzoukas en Grace Gummer

IMDb beoordeling: 6,1 (3.646)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Long Dumb Road

"Somewhere between Texas and L.A., S#!T GOT WEIRD"

Nathan is op weg naar de kunstacademie in Los Angeles als zijn auto het begeeft. De lokale monteur Richard wil hem helpen zijn auto te herstellen zolang Nathan hem helpt zijn baas te ontvluchten. En zo vertrekken ze samen op pad, wagen ze zich onderweg aan bargevechten en moeten ze omgaan met verdriet.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van wwelover

wwelover

  • 2605 berichten
  • 3957 stemmen

Als liefhebber van Mantzoukas vind ik het fijn dat hij een keer niet beperkt is tot sidekick. De rol is niet veel anders dan we van hem gewend zijn, maar maakt het niet minder vermakelijk. Het verhaal stelt niks voor, maar ik heb me goed vermaakt met de chemie van de twee heren en de briljante gesprekken. Einde had wel wat beter uitgewerkt mogen worden.

3.5*


avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11077 stemmen

Aardige film over een jongeman die onderweg naar Los Angeles is en hulp krijgt als hij met panne langs de weg staat. Een vrij typische roadmovie die net als de meeste roadmovies wel gemakkelijk wegkijkt (de korte speelduur helpt hier ook). Een aantal vermakelijke situaties en ook een paar prima dialogen (zoals de scene bij het fast-food restaurant).