• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.536 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 648.279 acteurs
  • 199.148 gebruikers
  • 9.381.105 stemmen
Avatar
 
banner banner

Deadtectives (2018)

Komedie / Horror | 92 minuten
2,73 13 stemmen

Genre: Komedie / Horror

Speelduur: 92 minuten

Alternatieve titel: DeadTectives

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tony West

Met onder meer: Chris Geere, David Newman en Martha Higareda

IMDb beoordeling: 5,9 (2.882)

Gesproken taal: Engels en Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Deadtectives

"Fake hunters. Real ghosts. Complete dicks."

De presentatoren van een televisieprogramma krijgen de opdracht een huis in Mexico te onderzoeken. Volgens de verhalen spookt het er. De presentatoren moeten er een spannende aflevering opnemen, die ervoor zal zorgen dat de kijkcijfers omhoog gaan. In eerste instantie zijn ze sceptisch, en geloven ze niet dat er zich iets paranormaals afspeelt in het huis. Wanneer dit wél zo blijkt te zijn, zetten ze alles op alles om een spectaculaire aflevering op te nemen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Corcicus

Corcicus

  • 2816 berichten
  • 3940 stemmen

Trailer geeft niet veel bloot.


avatar van Egulio

Egulio

  • 45 berichten
  • 120 stemmen

Niet slecht! Heb aardig kunnen lachen..


avatar van Collins

Collins

  • 7310 berichten
  • 4324 stemmen

Deadtectives is een verrekte goeie komische spookhuis film. Een low budget film, die zich kan meten met de (technische) klasse van de gangbare studio producties. Camera, belichting, geluid, speciale effecten en de setting zijn grandioos. Het acteerwerk van (mij onbekende) acteurs is goed. Het verhaal deugt ook. Ja, prima film.

Voordat je trouwens door hebt dat het een hoogwaardige productie is, moet je je eerst door een vervelend kwartiertje film worstelen. De proloog is voorzien van flauwe humor en is irritant springerig gefilmd. Dat wordt niks, denk je dan. Niet dus. Eenmaal gearriveerd op de Mexicaanse lokatie waar het eigenlijke verhaal zich afspeelt, wordt de film leuker en leuker.

Een horror-komedie. Moeilijk om een vergelijkbare film te vinden. Ik moest soms aan The Frighteners (1996) denken, hoewel die film een minder duistere sfeer in zich bergt. De humor is echter wel vergelijkbaar. Die is net als in deze film ook prettig ingebouwd in de handelingen. Humor en horror verhouden zich hier goed. De humor kent z’n plek. De horror wordt er als zodanig niet door geschaad.

Op het horrorvlak valt genoeg te genieten. De setting is een oud herenhuis. Ik houd van dergelijke lokaties. Met een donkere kleurstelling en een schemerige belichting draagt zo’n setting altijd fijn bij aan een duistere sfeer. Hier gebeurt dat ook. Een paar brute scènes en een enkele goed geplaatste jumpscare brengen voorts extra verdieping aan in de duisternis.

De film weet heel adequaat een goede spanningsboog op te bouwen en hanteert daarnaast een behoorlijk tempo, dat prettig aanvoelt en dat maakt dat de film gemakkelijk is te consumeren.

Het is lastig om een echt leuke horrorkomedie te maken. De combinatie horror-komedie is niet altijd succesvol. De leukste in dat genre zijn de films die in de kern serieuze horrorelementen bevatten. De kunst is om die serieuze elementen te verrijken met komische punten, die prettig relativeren of iets van de spanning wegnemen zonder daarbij de kijker zijn horrorgevoel te ontnemen.

In Deadtectives is dat gelukt.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11421 berichten
  • 6719 stemmen

Weinig imponerende, flauwe horrorkomedie van regisseur Tony West, die met deze film zijn langspeelfilmdebuut maakt. Niettemin is het basisconcept leuk bedacht en spelen de acteurs en actrices hun rollen met veel enthousiasme, maar de uiteindelijk zeer tamme en beperkte conceptuele uitwerking doet de film de das om. De effecten ogen afgekeken, de horrorideeën uitermate ongemotiveerd en het gebrek aan sfeer is zeer hinderlijk. Als je de humor kan waarderen zal Deadtectives geen zware zit voor je zijn, maar dit is dan ook het enige dat de film je zal bieden. De spanningsboog wordt namelijk onzorgvuldig behandeld en eenmaal de geesten uit de hoek komen heb ik m’n best moeten doen om niet met mijn ogen te rollen. Het jammerlijke is dat de film gewoon nergens een beetje passie voor het horrorgenre uitademt en dan blijven enkel veel mislukte en vooral nodeloos overdreven grapjes over.