You Get Me (2017)
Genre: Thriller
Speelduur: 89 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Brent Bonacorso
Met onder meer: Bella Thorne, Taylor John Smith en Halston Sage
IMDb beoordeling:
4,7 (15.082)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Bekijk via Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot You Get Me
"Some mistakes won't let go."
Na een onenightstand raakt Holly volledig geobsedeerd door Tyler. Sommige mensen hebben geen moeite met afwijzing en gaan verder met hun leven. Dit tienermeisje denkt daar anders over. Holly kiest voor zijn middelbare school in een wanhopige poging om hun 'romance' levend te houden.
Externe links
Acteurs en actrices
Holly Viola
Alison Hewitt
Tyler Hanson
Gil
Lydia
Chase
Corinne Viola
Mrs. Hewitt
Mrs. Hanson
Melinda
Video's en trailers
Reviews & comments
kappeuter (crew films)
-
- 74672 berichten
- 5983 stemmen
Jeffrey050
-
- 115 berichten
- 2137 stemmen
Compleet verrast, film in gegaan zonder enige kennis, geen flauw idee wat ik moest verwachten, zag alleen een plaatje van Bella Thorne in bikini.
In het begin denk je jeetje, zo'n standaard romantische iets, maar langzaam kom je in een enorm spannende thriller. Is ze zo gevaarlijk of speelt ze een pure mindgame. Absolute aanrader.
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
billed as a teen version of “Fatal Attraction”
Dat wou ik nou net zeggen.
UmbraVitae
-
- 4329 berichten
- 4036 stemmen
Kreeg het er niet warm of koud van, tv filmpje zonder meerwaarde, slap verhaal, paar leuke grietjes...met een 4/10 ben ik dus zeer gul.
mikey
-
- 28990 berichten
- 5141 stemmen
Het is weer raak in privileged teenage wasteland. Een gestoorde maar (belangrijker) bloedhete tiener van 27 heeft het gemunt op haar one night stand omdat hij kiest voor zijn vriendin. Dat is een surfer die niet veel om handen heeft, behalve ijsberen door zijn kamertje. Tussen de vele, op je beeldscherm geprojecteerde, whutapp berichten nog enkele intriges rondom neonverlichte zwembaden. Ik zou trouwens nooit in een geel verlicht zwembad stappen. bweeeh. Alsof je in pies of in zwavel stapt.
Enkele rare zaken:
- Het moordwapen (de smoothie) wordt genegeerd, door de speurneuzen en zelfs door de dader. En blijft gewoon liggen.
- Geen Facebook account is verdacht tienurgedrag
- Tieners dromen dat ze sms-en.
- De ontvoeringscène was nogal verwarrend. volgens mij verplaatste het verhaal zich per ongeluk naar het andere huis. Van het een naar het andere moment. Dus van het gele zwembad naar het paarse (iets sjiekere) zwembad.
- En hoe dom ben je als je wordt vermoord met een plastic zakje. Dat zie je wel vaker in dit soort films.. kom op zeg.
Best wel leuk.
Chelsea94
-
- 741 berichten
- 821 stemmen
Ik vond het een hele toffe film en voor Bella word ik spontaan lesbisch, wat een mooie dame.
tattoobob
-
- 8198 berichten
- 2566 stemmen
Een film die totaal niet nieuws te bieden heeft.
Een verhaal als dit is al zo vaak gedaan...en beter ook.
Eigenlijk is dit gewoon een hele saaie film met 2 leuke dames...
Overslaan is in dit geval niet zo erg.
horizons
-
- 5688 berichten
- 2406 stemmen
Het verhaaltje bewandelt platgetreden paden en het acteerwerk is niet om over naar huis te schrijven en toch kan ik dit wel waarderen. Iets dat vooral dat aan regie en camerawerk te danken is.
De film bevat een aantal shots die gewoon erg goed in elkaar zitten met een heel fijn kleurgebruik door de hele film heen. Samen met de soundtrack weet de film dan uiteindelijk een sfeer neer te zetten die het uitkijken van de film ondanks de genoemde minpunten erg makkelijk maakt.
Leuke short van de regisseur:
lorie1
-
- 32 berichten
- 839 stemmen
Voordat ik deze film begon te kijken was ik erg benieuwd.
Op Moviemeter werd de film beoordeeld als een aardige film, terwijl de amerikanen op IMDB en Youtube spraken over een verschrikkelijke film.
Een Netflix Original die met (bijna) geen reclame of marketing op Netflix is gedropt, en die je vanzelf maar moet ontdekken als je de best bekeken films en series hebt gezien. Toch heb ik een goede ervaring met dit soort 'verborgen' Netflix Original films. De 101-jarige man en A Series of Unfortunate Events waren namelijk in deze categorie een verrassing.
De reden waarom zoveel mensen deze film haten, is omdat het te 'stereotiep' of 'te simpel' zou zijn. Het verhaal is inderdaad een beetje afgezaagd en de achtergrond had beter uitgewerkt mogen worden. Zoals je ziet bij vele minder gelukte films zie je dat een aantal personages de hele film te zien zijn, en een aantal personages zie je maar een aantal scènes terwijl ze wel in dezelfde vriendengroep zitten.
Ook is de achtergrond van de personages niet duidelijk uitgewerkt. Op het einde van de film moet je zelf maar verzinnen naar wie je hebt zitten kijken en hoe hun persoonlijkheid is ontwikkeld.
Maar een ietwat onduidelijke uitwerking van achtergrondinformatie bepaald toch niet de hele film?
De plottwist iets na het midden van de film vond ik erg leuk om te zien. Toch moet het verhaal het wel hebben van het begin en het eind. Deze twee delen hebben een lekker tempootje terwijl het middenstuk maar traag wegkijkt.
Het acteerwerk is best goed en de editing plus muziek zijn uitzonderlijk. Story-writing mag misschien niet helemaal zijn geslaagd maar de screenplay-writing is een stuk beter gelukt. Er wordt een romantische sfeer op het begin van de film gecreëerd en op het einde een horror sfeer.
Er zitten een aantal sterke scènes en oneliners tussen die de film toch erg goed maakt.
Een keurige film, beetje afgezaagd verhaaltje maar toch een geweldige sfeer die in veel films vandaag de dag ontbreekt. Een keurige 3,5* (7/10)
schumacher
-
- 4571 berichten
- 4272 stemmen
Leuk filmpje toch wel.
Concept heb ik wel al meermaals gezien, toch blijft het goed.
bjerik76
-
- 2358 berichten
- 1806 stemmen
Al zoveel films met dit onderwerp met een paar uitschieters zoals een van de eerste " Final Atraction"
Wel uit 1987, maar blijft toch nog een van de beste.
Dit is weer " één van de zoveel, alleen meer in de vorm van een tv film.
Echt schokkende scenes zitten er niet in, alles is en blijft braaf gefilmd op een Hallmark channel /Danielle Steel niveau.
Zodra de hele cast ( vrienden/verwanten) bekend is weet je al min of meer wat met wie gaat gebeuren.
Voorspelbaar, niet origineel, maar een wegkijkertje tussendoor gewoon.
dusdus
-
- 4 berichten
- 166 stemmen
een slechte film waarbij je constant afvraagt waarom niemand de politie belt,
als je door hebt dat er een inbreker in je huis is bel je de politie,
als je vriendin ontvoerd is bel je de politie .
rondh
-
- 598 berichten
- 2314 stemmen
Verhaal is niet origineel maar wel OK. Camerawerk is best goed. Mooi kleurgebruik. Ik krijg erg zin in de zomer. Alleen het acteerwerk is erg matig. Muziek is erg irritant en teveel aanwezig. Daardoor krijgt de film geen voldoende. 2.5 sterren
Brabants
-
- 2887 berichten
- 2145 stemmen
Prima film maar verwacht hier geen vernieuwende of bijster intelligent filmpje. Het is leuke wegkijker niet meer en niet minder.
IH88
-
- 9733 berichten
- 3185 stemmen
You Get Me
Ik snap het probleem van Tyler wel. Alison (Sage) is ontzettend cute en ziet er heerlijk uit in een bikini. En Holly (Thorne) is stoer en mysterieus, en ziet er ook heerlijk uit in een bikini. De dilemma's waarvoor jongens van 16 soms komen te staan...
Dat Holly zich ontpopt als psychopaat is maar een klein probleempje. De regie van Bonacorso is hip en het felle kleurgebruik is natuurlijk helemaal de laatste mode. Het verhaal is wat voorspelbaar en voor een thriller is You Get Me opvallend braaf. Het is duidelijk wie de doelgroep is. Fatal Attraction voor tieners. Maar ja, wel met de prachtige Halston Sage. Soms wil het oog ook wat.
karilem
-
- 210 berichten
- 942 stemmen
ja nou.... de gewoonlijke ingredienten. Deze bijna saai, zo voorspelbaar
iTsMeGHJR_
-
- 1 berichten
- 0 stemmen
Ik ging erin zonder kennis omdat hij in mn aanbevolen sectie stond. Ik ben absoluut geen thriller fan, dus ik dacht een redelijke okee film te zien met een okee intro en toen begon het musterieus te worden en escaleerde de hele zooi. Ik moet even bijkomen aangezien ik dot niet gewend ben. 8/10
misterdhdh
-
- 488 berichten
- 746 stemmen
Matige film die nooit echt kon overtuigen. Het verhaal op zich is niet echt origineel maar vind het wel nog interessant. De uitwerking ervan is matig en eerder naar de trage kant, zoveel gebeurt er eigenlijk niet in deze You Get Me. Natuurlijk lijken de personages allemaal wel model wat je vaak hebt mij dit soort filmpjes, al zijn de vrouwen echt wel een pareltje om naar te kijken. Hun acteerwerk is niet slecht maar echt allemaal top is het nu ook weer niet. Voor de rest wat ik misschien iets te weinig in het verhaal en kon het mij maar weinig schelen hoe de film zou aflopen. Wat me het meest van al stoorde is dat er blijkbaar niemand in de film de politie belt, zou ik toch meerdere keren hebben gedaan in die situatie. Echt spannend werd de film nooit, het einde zelf was zeker niet slecht
Al bij al is dit zeker geen slechte film maar een echte aanrader vind ik deze toch ook weer niet.
2.5/5
blurp194
-
- 5498 berichten
- 4195 stemmen
Onorigineel en zonder enige durf. Het is dat de dames best aardig zijn om naar te kijken en dat de camera vakkundig gevoerd wordt, verder heeft de film maar erg weinig te brengen. Daarmee eigenlijk een soort mening waar ik wel vaker op uitkom bij de originals van Netflix - het is het allemaal net niet. Nouja, als het doel is om overbodig kijkvoer te produceren, dan is dat volledig gelukt, maar als dit in de bioscoop was geweest dan had ik me toch echt serieus bekocht gevoeld.
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Heerlijk eenvoudige thriller waarbij het verhaal goed opgebouwd wordt naar de climax. Ja, misschien wel allemaal voorspelbaar en braafjes voor een thriller, maar dat deerde uiteindelijk niet. De film kijkt lekker weg door het mooie felle kleurgebruik en de charmante leuke sexy dames Bella Thorne en Halston Sage. En als kijker wil je toch graag weten hoe Taylor John Smith zijn verkeerde zet met al de nare gevolgen gaat aanpakken. 7/10
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Dit filmpje viel me nog reuze mee.
Had absoluut een slechtere film verwacht vanwege de vele negatieve berichten.
Het is inderdaad een heel erg standaard en voorspelbare film maar ondanks dat heb ik me nog redelijk goed weten te vermaken.
Er gebeurd niet al te veel maar het keek gewoon prima weg.
Het acteerwerk kon er ook mee door en visueel zag het er ook mooi uit.
Nu ik lees dat veel mensen de film vergelijken met Fatal Attraction moet ik die toch ook is gaan bekijken. Nog nooit eerder heb ik die film gezien maar zo te lezen lijkt het qua verhaal wel een beetje op elkaar en dat weet me wel te boeien. Daarnaast krijgt Fatal Attraction ook zeker geen slechte rating dus ik ben benieuwd.
Wat hier al eerder is gezegd: Een prima wegkijker is het wel.
2,5*
5,5/10
Elchapo
-
- 1008 berichten
- 1925 stemmen
Niks mis mee ondanks het feit dat het niets nieuws is op filmgebied.die gestoorde meid Alleen al........ bah bah gewoon een lekker ding waar ik uren naar zou kunnen kijken !!!!!!!!!!! 3.5 stars.
John Milton
-
- 24229 berichten
- 13394 stemmen
Ik kwam al nauwelijks door de trailer heen (teen romance kan me echt gestolen worden), maar als die Bella Thorne een beter film maakt, dan hoor ik het graag.
mjk87 (moderator films)
-
- 14534 berichten
- 4518 stemmen
FIlm met twee kanten. Regie is prima met mooie beelden vol kekgekleurde zwembaden, dromerige sfeer, roze zonsondergangen en een lekkere hypnotiserende soundtrack. Maar ook een wat duf verhaal vol ongeloofwaardigheden en dommigheid met acteurs die nergens overtuigen. Niet doordat ze soms 10 jaar te oud zijn (17, serieus?) en ook gewoonweg omdat ze niet kunnen acteren. Ze lepelen wat teksten op en kijken er moeilijk bij. 2,0* maar wel benieuwd naar meer werk van de regisseur.
lifeisloveworth
-
- 4 berichten
- 6 stemmen
Bella Thorne heeft mij echt verrast, zij draagt deze film met haar acteer prestaties.
Het laatste nieuws

Netflix verwijdert de dramafilm 'It Ends With Us' met Justin Baldoni en Blake Lively

WOII-film 'The Boy in the Striped Pyjamas' wordt donderdag uitgezonden op televisie

Van 'The Lincoln Lawyer' tot aan 'Unfamiliar': alle nieuwe titels op streaming van deze week

Spaanse Netflix-film '100 Metros' doet het ontzettend goed: 'IJzersterk drama'
Bekijk ook

The Fundamentals of Caring
Drama / Roadmovie, 2016
57 reacties

The Edge of Seventeen
Drama / Komedie, 2016
97 reacties

Love, Simon
Drama / Komedie, 2018
72 reacties

Kiss and Cry
Biografie / Drama, 2017
6 reacties

Brain on Fire
Biografie / Drama, 2016
38 reacties

A Girl like Her
Drama, 2015
29 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.






