• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.064 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Emoji Movie (2017)

Animatie / Sciencefiction | 86 minuten
1,96 204 stemmen

Genre: Animatie / Sciencefiction

Speelduur: 86 minuten

Alternatieve titels: The Emoji Movie / De Emoji Film

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tony Leondis

Met onder meer: T.J. Miller, James Corden en Anna Faris

IMDb beoordeling: 3,5 (78.583)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 9 augustus 2017

Plot The Emoji Movie

"An adventure beyond words."

Verstopt in de berichtenapp ligt Textopolis, een bruisende stad waar alle emojis wonen, in de hoop te worden geselecteerd door de gebruiker van de telefoon. In deze wereld heeft elke emoji slechts één gelaatsuitdrukking. Met uitzondering van Gene, een uitbundige emoji die zonder filter werd geboren en meerdere uitdrukkingen heeft. Gene is vastbesloten om "normaal" te worden net als de andere emojis. Hiervoor roept hij de hulp in van zijn handige beste vriend Hi-5 en de beruchte codekraker Jailbreak. Samen beginnen ze aan een episch avontuur door de apps op de telefoon om de code te vinden om Gene te repareren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Gene (stemrol)

Hi-5 (stemrol)

Jailbreak (stemrol)

Smiler (stemrol)

Mel Meh (stemrol)

Mary Meh (stemrol)

Alex (stemrol)

Akiko Glitter (stemrol)

Flamenco Dancer (stemrol)

Poop (stemrol)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5983 stemmen

Vanaf 9 augustus 2017 in de bioscoop (Universal)


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10972 berichten
  • 2792 stemmen

Dit wordt zo ontzettend slecht volgend mij


avatar van n00r

n00r

  • 669 berichten
  • 1069 stemmen

jarno1975 schreef:

Dit wordt zo ontzettend slecht volgend mij

Denk het ook


avatar van Rico120

Rico120

  • 354 berichten
  • 278 stemmen

what the hell is dat voor teazer?


avatar van John Milton

John Milton

  • 24229 berichten
  • 13394 stemmen

Ziet er inderdaad beschamend slecht uit.


avatar van moviefreak 13

moviefreak 13

  • 27 berichten
  • 1334 stemmen

ik heb het gevoel dat hier heel veel memes uit gaan komen


avatar van Arri

Arri

  • 913 berichten
  • 350 stemmen

0% uit 23 reviews op RT. Wow.


avatar van Pepino

Pepino

  • 473 berichten
  • 826 stemmen

Arri schreef:

0% uit 23 reviews op RT. Wow.

Ze zouden enkel en alleen de turd-emoji moeten gebruiken bij Critics Consensus


avatar van Alastor

Alastor

  • 2634 berichten
  • 3018 stemmen

De makers maken het de recensenten gemakkelijk met de familienaam van het centrale figuurtje.


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14534 berichten
  • 4518 stemmen

Arri schreef:

0% uit 23 reviews op RT. Wow.

6% al inmiddels. En een score van 9 op metacritic. Zijn er eerder recent films geweest die zo laag scoorden?


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8672 berichten
  • 3944 stemmen

Ik las ergens dat het beste uit de trailer - Sir Patrick Stewart als poep-emoji- verwaarloosbaar is. Hij heeft zes one-liners oid en dan is het weer klaar.


avatar van 606

606

  • 23876 berichten
  • 12267 stemmen

1,4 op Imdb dus klopt dat het heel slecht is.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

Ze hebben zich de moeite bespaard om stemmen te kopen.


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

En juist door die slechte scores wil ik hem zien


avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14534 berichten
  • 4518 stemmen

Shinobi schreef:

Ze hebben zich de moeite bespaard om stemmen te kopen.

Die 741 keer een volle 10 suggerereert toch wat anders


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

mjk87 schreef:

(quote)

Die 741 keer een volle 10 suggerereert toch wat anders

Gegeven door vooral (huis)vrouwen die waarschijnlijk een kwartier duren om een appje te sturen. En die tijdens het klaverjassen in een scheur liggen om de poepemoticon.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24229 berichten
  • 13394 stemmen

The most distressing aspect about The Emoji Movie is that a spectacle this self-evidently soulless no longer feels like a new low. It doesn’t even leave a dent.
En dat is een van de positievere recensies

The Emoji Movie (2017) - Critic Reviews - IMDb

Maar ik moet zeggen, ik krijg wel een gevoel van saamhorigheid dat het niet alleen de critics zijn dit keer, maar dat het publiek zich met dezelfde afkeer van de film wegdraait, getuige de 1.4 op IMDb.

Toch hoorde ik alweer bepaalde filmcritics verzuchten dat hun kinderen er naartoe wilden, dus dat ze er dan maar aan moesten geloven. En dat snap ik dan weer niet. Dan werk je mee aan de instandhouding van dit soort meuk. Audience score op RT is dan wel weer verontrustend hoog: 46% liked it. 46 %


avatar van Arri

Arri

  • 913 berichten
  • 350 stemmen

Ik werd spontaan depressief toen ik de boxoffice bekeek


avatar van John Milton

John Milton

  • 24229 berichten
  • 13394 stemmen

Arri schreef:

Ik werd spontaan depressief toen ik de boxoffice bekeek

Ja, dat snap ik, als hij nu op het punt staat om Dunkirk voorbij te gaan.

Arri, I know just what you need: ‘The Emoji Movie’: The Meanest Lines - vulture.com


avatar van maurice32

maurice32

  • 1194 berichten
  • 1681 stemmen

Lijkt me niks .


avatar van Daan258

Daan258

  • 3671 berichten
  • 2445 stemmen

Op IMDB een 1,4*

Had zeker geen goede film verwacht maar ook nooit dat dit zo onderaan de bodem zou belanden.

Toch stiekem wel benieuwd


avatar van EW101

EW101

  • 1256 berichten
  • 2284 stemmen

Een 1,4* is toch wel uniek, inderdaad. Het staat nu al in de imdb bottom-100, net onder Foodfight! (2012).

IMDb Bottom 100 - IMDb

Het maakt mij ook wel benieuwd om eerlijk te zijn. Hoe vaak maak je zo'n lage waardering mee voor zo'n 'grote' film?


avatar van Ste*

Ste*

  • 2072 berichten
  • 1387 stemmen

Jeetje, ben nu wel benieuwd eigenlijk. Normaal gesproken hou ik eigenlijk wel van dit soort films. Beetje zoals Wreck-it-Ralph met die game-figuurtjes enzo. Ga hem wel kijken om te zien wat er mis mee is (niet in de bioscoop denk ik). (Maar misschien wel als ik echt niks te doen heb).


avatar van Arri

Arri

  • 913 berichten
  • 350 stemmen

Alsjeblieft niet. Gun de makers van dit soort troep het geld niet.


avatar van n00r

n00r

  • 669 berichten
  • 1069 stemmen

Arri schreef:

Alsjeblieft niet. Gun de makers van dit soort troep het geld niet.

Dit vind ik een beetje onzin aangezien deze film voor kinderen is en hun hem waarschijnlijk wel leuk zullen vinden. De doelgroep is nou eenmaal niet volwassen maar kinderen. Ja, wij zullen er veel kritischer op kijken maar laat aub ook nog kinderen genieten van misschien niet zo een goede films.


avatar van arnxx

arnxx

  • 37 berichten
  • 175 stemmen

Die extreem lage IMDB score kan ook omdat er veel mensen zijn die het idee op voorhand al waardeloos vinden maar de film niet hebben gezien. Zover ik weet is het eigenlijk niks anders dan een verzameling product placements van apps (candy crush, spotify, dropbox etc.) Wat voor de gemiddelde 'professionele' reviewer een doorn in het oog is lijkt mij.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

arnxx schreef:

Die extreem lage IMDB score kan ook omdat er veel mensen zijn die het idee op voorhand al waardeloos vinden maar de film niet hebben gezien. Zover ik weet is het eigenlijk niks anders dan een verzameling product placements van apps (candy crush, spotify, dropbox etc.) Wat voor de gemiddelde 'professionele' reviewer een doorn in het oog is lijkt mij.

Recensie The Emoji Movie - Review op Filmtotaal.nl

Ook hier vinden ze het niks.

Zie toch zelden tot nooit dat ze een 0,5/5 uitdelen.


avatar van horizons

horizons

  • 5688 berichten
  • 2406 stemmen

Ben benieuwd wat de score zou zijn als je alleen kinderen zou vragen. Of pubers die de hele dag appen.


avatar van grid8400

grid8400

  • 669 berichten
  • 603 stemmen

Die kleine jongen van 6 van mij vond hem leuk.


avatar van feym0vie

feym0vie

  • 6 berichten
  • 6 stemmen

Reden 3857 waarom kalitalisme het meest EVIL ding is van deze moderne wereld.

Heb deze film als grap met wat vrienden s'ochtends vroeg bezocht. Je weet dat het slecht gaat zijn maar alsnog wil ik nog wel hoopvol zijn dat het wel mee valt, nou nee.

Heb dit gedrocht van een marketing adverteersel ,die het lef heeft om de bioscopen in te mogen, mogen aanschouwen in de nederlandse versie. Het begin is snel en vlot maar al snel word de 2de hand grap van high five emoji jandino al irritant, en niet eens irritant grappig echt zo irritant dat Mijn afschuw jegens zijn persoon alleen maar erger is geworden. Helaas worden handengrappen ook echt minimaal 323 keer gebruikt. Het constant hardop noemen van apps met officiele namen is gewoon beschamend. Sommige disney films die ik geweldig vind hebben soms nog wel een bepaald bericht of wijze les, de makers zouden dit misschien ook wel willen gedaan hebben, alleen is deze niet te vinden alleen dat er word geïnsinueerd dat alle jongeren alleen met emoji's praten en nooit het lef durven te hebben om tekst te gebruiken. Deze film komt dichtbij de slechste film die ik ooit gezien heb, alice in wonderland van tim burton alleen had die film wel mijn interesse naar de afloop. Ik weet dat het een kinderfilm is en ik dus niet bang hoef te zijn dat het niet goed afloopt, het zou mij ook een worst wezen wat er gebeurt als het afloopt.

Als je moet kiezen, zal lekker thuis blijven en desnoods een 2 euro film halen uit een verlaten bak in een achtergelopen intertoys in de binnenstad om voor mn kinderen te halen en samen te kijken, of een dagje uit naar deze film. Doe mij en jezelf een plezier en neem geen kinderen.