Genre: Animatie / Actie
Speelduur: 87 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Lawrence Kasanoff
Met onder meer: Charlie Sheen, Hilary Duff en Haylie Duff
IMDb beoordeling:
1,3 (12.585)
Gesproken taal: Engels
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Foodfight!
Na sluitingstijd gebeurt er nog van alles in de supermarkt. Sterker nog: de afbeeldingen op de voedselverpakkingen komen tot leven en ze vormen met z'n allen een geheel eigen stad, waar de mensen niets van afweten.. Deze reclame-personages die tot leven zijn gekomen beleven vervolgens allerhande avonturen.
Externe links
Acteurs en actrices
Dex Dogtective
Daredevil Dan
Sunshine Goodness
Lady X
Mr. Clipboard
Sweet Cakes
Polar Penguin
Hairy Hold
General X / Kaptain Krispy
Twinkleton
Video's en trailers
Reviews & comments
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
Oke na al mijn gepruts is het toch niet mijn plot
, volgens mij dachten hun ook "goh dat iritantte jong moet is ophouden met het toevoegen van die film" 
maarja hij staat er tog op 
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
Ik ben benieuwd hoe de stemmen van Hil en Haylie in verwerkt worden, want ik kan me nu nog niet voorstellen om hun stemmen te horen bij een animatie figuur
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
De vrouw op het plaatje is Lady X de stem van haar wordt gedaan door Eva Longoria
Regan_Robbie24
-
- 586 berichten
- 635 stemmen
weet je Stan, je hebt gelijk over die filmsite, ik ben weg van Hilary en Haylie Duff films, al doen ze alleen maar stemmen, maar ik weet niet of ik deze ga kijken.
wanneer komt ie hier in de bioscoop?
Hilarious
-
- 1856 berichten
- 2234 stemmen
Waarom duurt het zo lang tegen dat deze film uit is? En waarom besteden ze daar zoveel geld aan? Moet wel speciaal zijn...
BlueSword
-
- 1725 berichten
- 0 stemmen
De vrouw op het plaatje is Lady X de stem van haar wordt gedaan door Eva Longoria
dan ga ik naar de film om haar stem te horen. 
haha nee, weet echt niet wat dit moet voorstellen, en stad van eten?
Hilarious
-
- 1856 berichten
- 2234 stemmen
Ik ben benieuwd hoe de stemmen van Hil en Haylie in verwerkt worden, want ik kan me nu nog niet voorstellen om hun stemmen te horen bij een animatie figuur
Kijk dan al eerst eens 'In Search of Santa' http://www.moviemeter.nl/film/34122/info/.
Daar zijn hun stemmen ook in te horen.
film_kaza
-
- 3140 berichten
- 0 stemmen
klinkt als toy story.
dat deze film tot catagorie actie behoord snap ik nu niet. en foodfight snap ik ook niet.
ik zou de film wel willen zien, als de trailer het leuker maakt.
Moviestar
-
- 821 berichten
- 0 stemmen
Oninteressant verhaal, (zo te zien) "slechte" animatie, verkeerde cast en vooral de verkeerde filmstudio (lions gate). Wat kan er nog meer mis gaan?
Angrod_Pallanén
-
- 6687 berichten
- 1042 stemmen
Nou, miss. Duff kan leuk zingen, maar praten is echt een hell om aan te horen. Haar stem is echt zo'n walgelijk Amerikaans tienermeisjes stem. Dit gezegd te hebben zonder alle amerikaanse tienermeisjes te hebben beledigd.
stan
-
- 4649 berichten
- 1288 stemmen
De officiele site is vernieuwd..
Animatie ziet er (naar mijn mening) wel aardig uit
iilSe
-
- 130 berichten
- 68 stemmen
hmzz die site ziet er idd niet professioneel uit. Als je kijkt naar die van poseidon enzo..
DonOswaldo
-
- 6430 berichten
- 1931 stemmen
Als ik de berichten hier zo lees heeft de film er nogal een tijdje over gedaan om uit te komen, aan de film zelf kan ik dat helaas niet zien.
Een supermarkt die na sluitingstijd tot leven komt en waar opeens een stad is, ik vond het maar vaag allemaal. De animatie is lelijk, de personages irritant en de humor slap en simpel. Wist me aandacht totaal niet vast te houden. De stemmen van de Duff's maken een (erg) klein beetje goed.
1*
TheLionKingFan
-
- 904 berichten
- 127 stemmen
Wat krijg je als je de CGI van een aardappel pakt, het volpropt met product placement en er dan een kinderverhaaltje om verzint? Food Fight!
Food Fight begon zo'n 10 jaar geleden als een idee. Het klonk prachtig, een animatiefilm met Charlie Sheen en Hilary Duff in de hoofdrol.
De animatie is, zoals ik al zei: tergend slecht. Ik weet het, je hebt slechte animatie gezien in je leven. Maar dit? Oh boy. Als je 2-jarige zusje je wiskundeboek onderkliedert heb je nog betere CGI dan dit. Pfieuw.
En dan de karakters. Dexter Dogtective (snap je? het is een hond, en een detective!) is weer het typische macho-karakter. En Sunshine is weer de ''Kijk, ik ben een meid en ik ben stoer'' figuur.
Het verhaal klinkt best grappig: Toy Story a la supermarkt. Wat gebeurt er als de supermarkt dichtgaat? Was allemaal vrij leuk weergegeven maar nadat Sunshine plots verdween (ja, ze werd zomaar het verhaal uitgeschreven om aan het eind weer terug te komen) wordt het allemaal nog slechter.
De speelduur van 90 minuten is veel te lang. Laat dit absoluut niet aan je kinderen zien, want het is anderhalf uur niks meer dan een grote reclamestunt.
Dan heb je nog een of ander subplotje waar een pinguin dood gaat, weer wordt gered en er wordt nog even verteld dat Dexter Joods is. Einde!
0,5*
PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
Die cgi moet inderdaad te slecht zijn geweest, anders hadden ze die filmhoes niet opnieuw laten tekenen.
gotti
-
- 14075 berichten
- 5883 stemmen
The incredibly strange story of Foodfight | Den of Geek - denofgeek.com
Wat een verhaal. En Jezus wat een trailer...
Gerelateerd nieuws

Eén en al tegenslag: deze films gingen door een zware 'development hell'
Bekijk ook

Hausu
Komedie / Horror, 1977
92 reacties

Song of the South
Avontuur / Familie, 1946
40 reacties

God's Not Dead
Drama, 2014
44 reacties

Gotti
Misdaad / Biografie, 2018
55 reacties

The Garbage Pail Kids Movie
Avontuur / Fantasy, 1987
31 reacties

Jaws: The Revenge
Actie / Horror, 1987
259 reacties
Gerelateerde tags
supermarketstrijdproduct placementcomputer animatievoedselfood fight 3d animation
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









