• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.231 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.386 acteurs
  • 199.071 gebruikers
  • 9.375.420 stemmen
Avatar
 
banner banner

Max (2015)

Avontuur / Familie | 111 minuten
3,29 226 stemmen

Genre: Avontuur / Familie

Speelduur: 111 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Boaz Yakin

Met onder meer: Josh Wiggins, Lauren Graham en Thomas Haden Church

IMDb beoordeling: 6,6 (30.078)

Gesproken taal: Engels

Plot Max

"Best Friend. Hero. Marine."

Het verhaal gaat over een oorlogshond die getraumatiseerd huiswaarts keert wanneer diens eigenaar in Afghanistan om het leven komt. De hond schept een band met het 14-jarige broertje van zijn overleden baas. De twee vinden steun bij elkaar en samen komen ze achter de ware toedracht van het overlijden van de soldaat.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van HALVE TAMME.

HALVE TAMME. (moderator series)

  • 13471 berichten
  • 1308 stemmen

Nose of a dog, the heart of a marine, sounds like a hero to me!

De onvoorwaardelijke liefde van een dier is toch wel een van de mooiste dingen die je in een mensenleven kan meemaken.

Max (2015): mooi, stoer, spannend en op vele momenten ook zeer zeker ontroerend. Vier volle sterren van mijn kant.


avatar van DVD-T

DVD-T

  • 15565 berichten
  • 3125 stemmen

Prima en vermakelijke film met wat elementen waar je een beetje doorheen moet prikken. En verwacht zeker geen Hichiko en Marley & Me taferelen

Om maar meteen met wat storende factoren te beginnen, de film is nogal patriotistisch ingesteld, maar niet op een hele juiste manier. Hier wekt het vooral wat vals sentiment op wat niet geheel goed uit de verf komt. Zeker niet op de begrafenis. Maar wat nog het meest storende aan de film is, is de wel erg bekrompen vader heel erg versterkt met bekend formule werk.

Verder een erg vermakelijk avontuur wat doet terugdenken aan "The Sandlot" en zulk soort films. De relatie tussen Max en Justin is erg leuk opgezet en wordt er ook nog eens beter op met de komst van Carmen en in mindere mate Chuy. Zorgt toch voor wat aandoenlijke en leuke scenes. Plot van de film is erg leuk gebracht maar de makers onderschatten toch wel flink hun publiek af en toe in intelligentie. Zorgt toch voor wat knullige momenten. Verder een toch enigzins verrassend einde Max overleeft het . Alleen die laatste saluut van Justin had voor mij niet gehoeven. Toch een erg vermakelijke film die echter nergens memorabel is en je snel zult vergeten.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9967 berichten
  • 4654 stemmen

Fijne film voor de jeugd. Een "afgedankte" militaire hond krijgt een nieuw huis bij de familie van zijn overleden baasje. Patriottisme, goed sentiment, kalverliefde en een misdaadverhaal wisselen elkaar af. De manier waarop de makers een traantje willen ontlokken en het avontuurlijk willen maken is weinig subtiel, maar van dit soort familiefilms verwachtte ik dat wel. Hoewel niet verkeerd wordt het niveau van films als Hachiko en Red Dog nergens gehaald.


avatar van NERD

NERD

  • 1719 berichten
  • 1431 stemmen

Had, op basis van het verhaal en de trailer, een soort drama verwacht dat gaat over hoe een familie omgaat met voor een oorlogshond zorgen van hun overleden zoon. Dat leek de eerste 40 minuten ook zo te zijn. Daarna werd het echter meer een catch-the-badguy kinderfilm inclusief alle clichés die je maar kunt bedenken.

3,5 sterren voor het eerste deel. 1 ster voor de rest. Gemiddeld naar beneden afgerond naar 2 sterren omdat het gewoon erg teleurstellend is.


avatar van Decec

Decec

  • 6743 berichten
  • 8586 stemmen

Een mooie drama/avontuur film...

Prima verhaal...

Prima acteerwerk...

Goed werk voor honden...

Mooi HD kwaliteit breedbeeld....

Prima achtergrond geluid/muziek

(Dolby Digital)...

Heerlijk genoten...


avatar van coumi

coumi

  • 1462 berichten
  • 12316 stemmen

Films waar in honden de eigenlijke hoofrol vertolken....Je hebt er meer slechte exemplaren van(uit mijn jeugd K-9, Turner & Hooch) , dan goede. Kreeg enkele jaren echter weer hoop toen ik het uitstekende Hachi zag. Deze Max ligt gelukkig in het verlengde van de laatstgenoemde.

Geslaagde film, die vooral in het eerste gedeelte ontroert zonder oversentimenteel te zijn. In de tweede helft zakt de film helaas wat weg omdat er te veel aandacht word besteed aan het nevenverhaal over een boevenbende, waardoor je het idee krijgt te kijken naar een iets te gewelddadige kinderfilm. Maar al met al een onverwacht prettige zit.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

Bij gebrek aan beter heb ik het gisteravond moeten doen met deze clichematige en voorspelbare Avontuur / Familie film (gezien op de televisiezender "Film 1"), welke draait om de oorlogshond (Mechelse herder) Max die getraumatiseerd huiswaarts keert als zijn eigenaar in Afghanistan om het leven komt.

Hoewel het verhaal (is ook een eerbetoon aan oorlogshonden) behoorlijk dertien in een dozijn is, vol zit met clichés en ook vrij voorspelbaar is, wist deze film me toch nog te vermaken en soms zelfs wat te ontroeren (met name in de eerste 30 minuten van het verhaal). Maar ja, dat heb je al snel als een film draait om een aandoenlijk dier en zeker als je een zwak hebt voor dieren zoals ik. Het verhaal zit opzicht wel aardig en mooi in elkaar en buiten dat het verhaal draait om de hond Max, draait het ook om vriendschap, familie (met name om het gezin Wincott), liefde en over criminelen. De laatste twee items zijn daarbij wel wat flauw en zeker het gedoe tussen de kinderen Justin en Carmen. Hier en daar zit er ook een beetje actie in (o.a. hondengevechten) en hoewel het einde natuurlijk zeer voorspelbaar en clichématig was, was het toch best aardig.

De cast deed het best verdienstelijk en bevat ook een bekende acteur en actrice in de vorm van Thomas Haden Church (als vader Ray van het gezin Wincott) en Lauren Graham (in de rol van moeder Pamela van het gezin Wincott), waarbij de laatste inmiddels een stevige rijpe vrouw is geworden. Hoofdrolspeler Josh Wiggins (in de rol van de 14-jarige Justin Wincott) deed het ook best verdienstelijk, maar de echte ster in dit verhaal is natuurlijk de hond Max.

Al met al leuk om eens gezien te hebben deze Avontuur / Familie film, maar meer ook niet, want daarvoor is het toch allemaal wat te flauw en te clichématig.


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8429 stemmen

Max is de held in deze geslaagde familie- jeugdfilm.
Behoorlijk avontuurlijk en onderhoudend met de ernstige link naar clandestiene wapenhandel vanuit het leger.
Film legt het accent op de waarde van dergelijke legerhonden en hun trouw tov hun begeleiders.