• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.334 films
  • 12.225 series
  • 34.005 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.097 gebruikers
  • 9.377.278 stemmen
Avatar
 
banner banner

Blood Lake: Attack of the Killer Lampreys (2014)

Horror / Komedie | 80 minuten
2,26 17 stemmen

Genre: Horror / Komedie

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titels: Blood Lake / Lamprey

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: James Cullen Bressack

Met onder meer: Shannen Doherty, Christopher Lloyd en Jason Brooks

IMDb beoordeling: 3,6 (2.092)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Blood Lake: Attack of the Killer Lampreys

"They feed on one thing only."

De bewoners van Michigan worden geterroriseerd door moordlustige palingachtige wezens. Natuurexpert Michael wordt door de burgemeester benaderd om het probleem op te lossen. Maar met hun grote tanden en slijmerige lichaam is geen prooi te groot en geen plek meer veilig. Blijf weg van het zwembad en vermijdt het toilet, de Lampreys zijn onderweg!

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Tonypulp

Tonypulp

  • 21231 berichten
  • 4608 stemmen

Vermakelijk! Vooral Lloyd, die klinkt alsof hij ieder moment om kan vallen om vervolgens nooit meer op te staan. Wordt ook op een leuk einde getrakteerd. Verder gewoon één van de vele aan banden gelegde Asylum films. Alleen gekeken omdat James hier verantwoordelijk voor is, maar veel zie je er niet van terug. Voor dat geringe groepje ''liefhebbers'' is het er één die absoluut aan de verwachtingen voldoet; smakelijke, glibberige pulp.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8933 stemmen

En weer een B-budget CGI-monsterfilm die het instructieboek van Piranha-van Joe Dante volgt. Zoals de meeste van dit soort schepsels geproduceerd door "The Asylum" is dit strikt gemiddeld. Maar het is ook niet zo bijzonder slecht gezien het budget en over het algemeen bekwaam genoeg. En het is zeker amusant genoeg om naar belachelijke pogingen om Petromyzontiformes (prikken, lampreien of negenogen) te elimineren te kijken. De cast is maar zozo....er is een optreden van Shannen Doherty Opvallend en intrigerend is de naam van Christopher Lloyd, die hier de clichérol van de burgemeester vertolkt. Enfin het is wat ze zeggen met een productie van The Asylum; wat je ziet, is wat je krijgt! Wat betekent; te lage budgetten, buitensporige CGI, belachelijke plots, goedkope scripts… en soms plezier!