• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.010 acteurs
  • 198.997 gebruikers
  • 9.371.602 stemmen
Avatar
 
banner banner

No Good Deed (2014)

Thriller | 84 minuten
2,63 295 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sam Miller

Met onder meer: Idris Elba, Taraji P. Henson en Leslie Bibb

IMDb beoordeling: 5,6 (23.988)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot No Good Deed

"First he gets into your house. Then he gets into your head."

Terri, een toegewijde vrouw en moeder van twee kinderen, leeft een ideaal leven. Haar leven krijgt echter een dramatische wending wanneer haar gezin wordt bedreigd door Colin, een charmante vreemdeling die beweert autopech te hebben en zich bij haar naar binnen praat. Deze onverwachte uitnodiging zorgt er voor dat haar familie wordt geterroriseerd en ze zullen moeten vechten om te overleven.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van keimpeS

keimpeS

  • 838 berichten
  • 0 stemmen

Voorspelbaar inderdaad en het acteerwerk komt allemaal wat geforceerd over.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10040 berichten
  • 6176 stemmen

Vond nu net het acteerwerk meer dan degelijk. Idris Elba is goed op dreef en de rest van de cast is best oké. Voorspelbaar? Had de verrassende insteek naar het einde toe toch niet zien aankomen.

En die twist is uiteindelijk bepalend voor heel het verhaal. Ga wel akkoord met bepaalde onnodige clichés in het verhaal die niks toevoegen zoals het onweer en de gevolgen zoals ramen die open waaien, stroom die uitvalt...precies op de momenten dat het uitkomt voor een van de personages.

bjerik76 had dit al terecht aangekaart. Maar voor de rest is dit een prima thriller die vlot weg kijkt en zoals gezegd Idris Elba die een goede rol vertolkt. 6,5/10


avatar van speurder

speurder

  • 35 berichten
  • 37 stemmen

Redelijk onderhoudende film, met een onverwachte twist aan het einde.


avatar van Elchapo

Elchapo

  • 1008 berichten
  • 1925 stemmen

Nix mis mee,prima film.....


avatar van Angel9999

Angel9999

  • 230 berichten
  • 1625 stemmen

Ik heb van deze film genoten. Niet hoogstaand maar zeer zeker een 3,5 waard.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Tam thrillertje.

Opgezet omdat ik vooral zin had in een goede thriller, maar zoals verwacht was ik op het verkeerde adres bij deze film. Desondanks was het makkelijker uit te kijken dan ik had verwacht. Vaak zijn dit soort tamme gebeuren niet erg geliefd bij mij.

Het grootste pluspunt van de film is eigenlijk ongetwijfeld Elba, die de film weet te dragen met zijn personage. Alles is erg overtuigend van hem, en weet daarmee de film een stuk leuker te maken om uit te kijken. Hij krijgt ook best veel ruimte hier.

Echter was dat het wel. Henson en Bibb waren een stuk minder namelijk. Sowieso is Bibb gewoon een excuus, en Henson was gewoon niet overtuigend. Zeker niet als moeder in gevaar. Daarbij doen de kinderen altijd alsof het de normaalste situatie is.

Daarbij is de thriller maar zelden effectief. In de slotfase is het allemaal wel wat intenser waarbij het visueel ook wat beklemmender gebracht is, maar alles wat daarvoor komt, ondanks de mysterieuze en dreigende setting met de storm, is niet bepaald goed.

Daarbij is het allemaal ook best voorspelbaar, op een goede twist na, maar ook een wel wat flauwe twist uiteindelijk. Maar deze film weet uiteindelijk weinig nieuws in het genre te brengen, en weet daarom niet te overtuigen, ondanks een goede Elba die lekker bezig was.


avatar van stef89

stef89

  • 150 berichten
  • 1498 stemmen

Eerste deel nogal saai en voorspelbaar. Mocht wat meer in zoals het laatste kwartier ging, dan misschien iets hogere beoordeling.


avatar van frans123

frans123

  • 4459 berichten
  • 1184 stemmen

Een kookboek is spannender...Flink door gezapt en er een half uur van gemaakt.Zaadfilm.


avatar van Donnie Vallermee

Donnie Vallermee

  • 223 berichten
  • 204 stemmen

Kijkt lekker weg ?

Niks mis mee hoor ?


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

wat een verschrikkelijke saaie film .

Bijna niet te doen . Idris Elba kan dit ook niet redden .


avatar van princesspeach

princesspeach

  • 511 berichten
  • 559 stemmen

Er is geen plot. Jeffrey zag je bij binnenkomst toen de blonde meid in haar sport outfit was bij hun thuis al verlekkerd kijken. Duidelijk dat er wat speelt dus snap niet waarom mensen dit niet aan zagen komen standaard filmpje. Was niks op Netflix niks op tv. En deze film is ook helemaal niks. Eerste halfuurtje was wel leuk.


avatar van m1701

m1701

  • 1849 berichten
  • 2326 stemmen

Een ok film met heel veel clichés...maar was zeker wel spannend 3*


avatar van Xastur

Xastur

  • 111 berichten
  • 334 stemmen

Spannende film. Verassend einde


avatar van Sergio Leone

Sergio Leone

  • 4404 berichten
  • 3090 stemmen

Vrij slecht.

Heel erg standaard, deze No Good Deed. Een beetje Cape Fear-achtig plotje met een gevangene die vrijkomt (nu ja...) en tijdens zijn straf dus geen betere versie van zichzelf geworden is.

De clichés van het genre worden braafjes gevolgd en één voor één afgewerkt. Idris Elba is wel oké als pyscho en zijn tegenspeelster Taraji Henson kan er ook mee door.

Met een speelduur van nog geen anderhalf uur zit het tempo er nog wel redelijk in en dat maakt het kijken enigszins gemakkelijker.

2


avatar van Warning

Warning

  • 456 berichten
  • 575 stemmen

Met een twist op het einde.


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16585 stemmen

Deze matige thriller is voor 1 keer wel te pruimen. De eerste 45 minuten keutelt de film wat aan en dan begint er wat actie in te komen. Wat machtsvertoon en kat en muisspel van zowel de indringer als de huisvrouw. Geen hoogvlieger ondanks dat Idris Elba er in speelt, zeker ondermaats. Een 2.0


Uitermate zwak flutfilmpje waarvan er 13 in een dozijn gaan. Heb de rit wel kunnen uitzitten, al spelend op mijn Iphone.


avatar van MOVIEMAZZTER

MOVIEMAZZTER

  • 565 berichten
  • 562 stemmen

Een te voorspelbare film naar mijn smaak. Nogal wat kansen voor de vrouw des huizes om de indringer definitief uit te schakelen maar dat zou uiteraard een voortijdig einde van de film betekenen. Matig script. Ben mild met 3 sterren.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8661 berichten
  • 3940 stemmen

Niet eens heel erg slecht, maar 'No Good Deed' (2014) is een tikkeltje inwisselbaar. De psychologische terreur tussen seriemoordenaar en slachtoffer had misschien iets scherper uitgewerkt kunnen worden. Nu krijg je toch vaak van die voorspelbare momenten dat de hunky Colin (Idris Elba) klappen krijgt en voor even lijkt te zijn uitgeschakeld.


avatar van SjakieG

SjakieG

  • 22 berichten
  • 21 stemmen

Bespaar je de moeite, wat een saaie film is dit. Geen moment spannend, typisch Amerikaans met een kleine twist waar je niet wakker van gaat liggen.