• 15.985 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.273 gebruikers
  • 9.390.244 stemmen
Avatar
 
Netflix, onder vuur
Foto: © ANP

Netflix, onder vuur
Foto: © ANP

De Oostenrijks Formule 1-teambaas Toto Wolff heeft zijn onvrede geuit over het aankomende seizoen van Drive to SurviveDe baas van het team van Mercedes is boos op Netflix en zegt dat hij een hekel heeft aan de documentairereeks. Wolff zegt dat hij en zijn team er nooit om gevraagd hebben constant door camera's te worden gevolgd. 

Vanaf morgen is het zover: dan kunnen Formule 1-fans van over de hele wereld aan de slag met het vierde seizoen van de populaire documentairereeks Drive to Survive. De serie is een begrip onder liefhebbers van de sport en er wordt dan ook massaal naar gekeken. Toch is lang niet iedereen blij met het verschijnen van het nieuwe seizoen. Eerder keerde Red Bull-coureur Max Verstappen het team van Netflix al de rug toe, maar nu spreekt ook Mercedes-teambaas Toto Wolff zijn onvrede uit. En zijn reactie is niet mals. "Ik heb de eerste twee afleveringen van Formula 1: Drive to Survive gezien, en ik haat het," zo zegt hij tegenover The Independent. "Wij hebben er nooit om gevraagd dat er de hele tijd een camera op ons gericht staat. We zijn hier geleidelijk ingegroeid."

Drive to Survive

In Drive to Survive zien we ieder seizoen hoe het de Formule 1-coureurs en hun teams het voorgaande raceseizoen verging. We worden meegenomen in de voorbereidingen van de coureurs, teambesprekingen achter de schermen, privésituatie van verschillende sleutelfiguren binnen de sport en backstage tijdens de race zelf. Van de serie verschenen inmiddels drie seizoenen op Netflix, waarvan de eerste in 2019 te zien was. Het derde seizoen, waarin de focus lag het afgelopen 'corona-seizoen', werd vorig jaar op 18 maart aan de streamingdienst toegevoegd. 

Wie, nu Max Verstappen zijn eerste wereldtitel achter zijn naam heeft geschreven, hoopt op lekker veel content over de Nederlander, komt echter van een koude kermis thuis. Verstappen maakte eerder bekend geen medewerking te zullen verlenen aan het aankomende seizoen.  "Ze hebben een paar rivaliteiten 'gefaket' die helemaal niet bestonden. Ik heb dus besloten om er geen deel van uit te maken en niet langer interviews te geven. Dan is er ook niets dat ze kunnen laten zien," zo zei de Limburger destijds. 

Drive to Survive is vanaf morgen te bekijken op Netflix.

Reacties (2)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Left4Dead

Left4Dead

  • 3240 berichten
  • 3691 stemmen

No Mikey, no mikey. That was so not right!


avatar van blurp194

blurp194

  • 5534 berichten
  • 4222 stemmen

Helemaal eens met Wolff. Ik ga morgen meteen kijken hoe vreselijk dit seizoen wel niet is.