• 15.987 nieuwsartikelen
  • 179.041 films
  • 12.274 series
  • 34.084 seizoenen
  • 649.228 acteurs
  • 199.276 gebruikers
  • 9.390.338 stemmen
Avatar
 
FORMULE 1
Foto: © ANP

FORMULE 1
Foto: © ANP

De Nederlandse internet- en televisieprovider KPN gaat nieuwe klanten één heel seizoen Formule 1 cadeau doen. Dat maakt het bedrijf bekend Viaplay+(phrase):co=kpn%20viaplay:id=71700000055608175:f1=kpn+viaplay:f2=p&gclid=Cj0KCQiA_8OPBhDtARIsAKQu0gZfZ53JSTlQoMPG4UnyVcbk9yrJI31kZULnH4rwERR8N4Afj-sHXeoaAqpAEALw_wcB&gclsrc=aw.ds">op de website. Ook ViaPlay, de streamingdienst waar andere sporten, maar ook films en series op bekeken kunnen worden, zal met korting worden aangeboden. Klanten van KPN betalen vier euro minder. 

Provider KPN gaat klanten die zich nu aanmelden voor een internet- of televisiepakket bij het bedrijf het hele Formule 1-seizoen gratis kunnen kijken met Viaplay. Dat laat het bedrijf weten in een persbericht op de website. Ook is bekend geworden hoeveel abonnees van KPN gaan betalen voor het ViaPlay-pakket, waar onder meer Duits en Engels voetbal en PDS-darts te zien zullen zijn. De streamingdienst, met naast sport ook diverse films en series, zal worden aangeboden met een korting van vier euro ten opzichte van de originele abonnementsprijs. Waar een regulier lidmaatschap op het Scandinavische platform 13,99 euro bedraagt, zullen KPN-klanten slechts 9,99 hoeven neer te tellen. 

Ziggo maakte al korting bekend

KPN is uiteraard niet de enige provider die ViaPlay in zijn pakket heeft opgenomen. Ook Ziggo maakte midden december al bekend dat haar klanten de dienst tegen korting kunnen afnemen. "Anders dan voorgaande jaren kijk je Formula 1 niet meer live op Ziggo Sport. De nieuwe streamingdienst Viaplay heeft de Formula 1-uitzendrechten. Als Ziggo-klant kun je bij de lancering in maart, Viaplay 4 maanden proberen voor slechts 20,00 euro," valt te lezen op de website van de concurrent, die haar vaste Ziggo Sport Race Café exclusief laat terugkeren. "Door de samenwerking met Viaplay kijk je daarnaast ook nog ieder raceweekend naar Formula 1 samenvattingen en hoogtepunten in het Ziggo Sport Race Café. Daar zie je je favoriete commentatoren Rob Kamphues en Robert Doornbos ook volgend jaar terug."

ViaPlay

Met het abonnement van ViaPlay, zullen kijkers ook de beschikking krijgen over een verzameling films en series. Tot deze verzameling behoren onder meer titels als Private Eyes, Hell on Wheels, Saving Hope, Cardinal, Into the Badlands, Mary Kills People, Bitten en Rookie Blue. Ook is duidelijk dat de partij op het gebied van series momenteel een samenwerking heeft met studio Metro-Goldwyn-Mayer. Zij zullen samen verschillende ViaPlay Originals gaan ontwikkelen.  

Reacties (4)


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Uier

Uier

  • 2007 berichten
  • 3751 stemmen

Niet dat Ziggo mij heilig is, maar qua kosten ben je uiteindelijk hetzelfde kwijt na de eerste drie lok-maanden. Viaplay is voor mij geen reden om over te stappen.

Voor F1 ga ik wel officiële F1 TV kopen, voor 65 euro per jaar. F1 TV heeft mooie verschillende opties extra, zoals on demand onboard beelden van iedere coureur en live data van alle telemetrie.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24244 berichten
  • 13428 stemmen

Trekt vast wat nieuwe klanten aan, maar ik heb liever een andere welkomstaanbieding, persoonlijk...

Binnenkort verhuizen hopelijk, geeft wel de optie een nieuw Abo af te sluiten IPV Abo verhuizen. Eens kijken wat ze nog meer hebben.


avatar van Uier

Uier

  • 2007 berichten
  • 3751 stemmen

Ik zag ook een aanbod met een MS Surface langskomen, wellicht vind je dat interessant John Milton.


avatar van John Milton

John Milton

  • 24244 berichten
  • 13428 stemmen

Uier schreef:

Ik zag ook een aanbod met een MS Surface langskomen, wellicht vind je dat interessant John Milton.

Ja dank, die is inderdaad wel interessant!

Af en toe komt het toch voor dat we allebei tegelijk op de iPad Pro willen, dus dan is het fijn om iets achter de hand te hebben. Degene die nu op de iPad Air (2013) moet, is altijd best verdrietig. Niet meer vooruit te branden dat ding. Mag ook wel na 8 jaar natuurlijk, en sowieso first world problems. Maar toch

Nog 4 dagen geldig overigens, en in dit geval met die nieuwe aanbieding erbij, denk ik niet dat hij verlengd wordt.

n.b. de reviews zijn niet bepaald unaniem lovend als ik zo wat google, maar voor gratis erbij zijn we natuurlijk wel iets minder kritisch, zolang het geen onbruikbare e-waste is.