Meningen
Hier kun je zien welke berichten simonvinkie als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
You Only Live Twice (1967)
Alternatieve titel: Ian Fleming's You Only Live Twice
Hier kun je zien welke berichten simonvinkie als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Alternatieve titel: Ian Fleming's You Only Live Twice
You Only Live Twice
Ik heb me daarnet toch ook maar gewaagd aan het vijfde deel van de bondreeks namelijk........... You Only Live Twice. En ik vind dit tot nu toe de minste van de eerste vijf, wel nog steeds een voldoende.
Sean Connery speelt voor de vijfde keer James Bond. En dat doet hij niet fantastisch. Hij blijft absoluut mijn favoriete bond maar ik hem beter gezien.
De film speelde zich geheel af in Japan. En dat vondt ik een goeie zet, mooie locaties. Dat is weer eens wat anders. Uiteraard was de bondgirl ook Japans. Dat vond ik weer wat minder bovendien acteerde Akiko Wakabayashi( pffff wat een naam
) ook nog eens slecht.
De badguy vond ik wel weer goed. Donald Pleasence doet het uitstekend als Blofeld leider van SPECTRE. De titelsong vond ik in tegenstelling tot veel anderen uitstekend. Natuurlijk kwamen weer typische bond dingen voorbij. Zoals de gunbarrel intro, M, Q en Moneypenny.
Het einde vond ik een beetje overdreven met al die ninja's die de vulkaan binnenkwamen. Zoizo vond ik die ninja's een beetje raar ik een bond film. De special effects waren weer dramatisch zoals dat tot nu toe in alle Bond films uit de oude reeks is.
Toch blijft het vermakelijk om naar te kijken. Dus zeker 3*
Ik ben beniewd hoe George Lazenby het doet in On Her Majesty's Secret Service.
Mja, aardige film, maar echt heel bijzonder vond ik het niet. Waar ik me het meest aan stoorde waren de slechte acteerprestaties (van vooral Charlie Sheen) en de ongepaste muziek. De film had vond ik ook behoorlijke opstart problemen. Pas na een half uurtje wordt het interessanter. En opzich was dit geen slechte film hoor. Ik moet zeggen dat ik me niet heb verveelt ondanks er nooit echt een heel hoog tempo in de film zat. Maar toch heb ik me dus aardig vermaakt. Verder vond ik het altijd wel leuk om westerns te kijken die over deze bekende personen gaan, daarom viel dit misschien ook wel wat tegen, al denk ik ook niet dat dit allemaal erg waarheidsgetrouw is.
Redelijke film. 2,5*
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.