• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.274 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten misterwhite als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Waterboy, The (1998)

Ik heb erg goed gelachen met deze film. Ik vind hem een te laag gemiddelde hebbe van deze site. Maar ieder heeft zijn mening.

Ik hou wel van een idiote film, tegenwoordig gaan ze wel te ver gelijk epic movie. Maar deze ismij goed bevallen, Adam Sandler doet mij altijd goed lachen.

3,5

Western Stars (2019)

Dit was wel boven verwachting mooi. Had mij tot nu toe nog niet gewaagd aan concertfilms in de bioscoop, maar nu besef ik dat het verdomd goed werkt. Maar dit is dan ook nog wel wat anders dan een giga stadion opname met 80.000 man publiek dat luidkeels door de muziek weergalmd. Het is net zoals het album zelf, zeer ingetogen, rustig en behoorlijk sfeervol.

Springsteen koos voor een bijzondere locatie die hij in de eerste 10 minuten een erg mooie betekenis geeft. De 100 jarige schuur speelt een belangrijke rol op zich, zowel als sfeer, herinnering, maar ook de akoestiek, die volgens Springsteen zelf als instrument functioneert.

We krijgen de 13 nummers van Western Stars te horen in een live jasje. We krijgen per nummer een haast poëtische uitleg. Vaak deed het mij denken aan Jonas Mekas, de 8mm home video beelden met een oude mijmerende man, die herinneringen en gedachten spinsels deelt.

Daarnaast speelt er zich een romantisch tafereel af, waardoor de film een bijna liefdesbrief wordt aan Patti Scialfa, zijn vrouw. Ze wordt erg mooi gepresenteerd door de camera. De samenzang stukjes zijn tedere close-ups. En Springsteen verteld met veel passie hoe Patti hem altijd heeft recht gehouden.

Een zeer overtuigende opvoering van een mooi ingetogen album met poëtische mijmeringen, het maakt mij oprecht nog meer fan van Springsteen!

What Is It? (2005)

Het zal wel cool zijn om in aanwezigheid van Glover te zien en misschien weet die zijn film om een bepaalde manier nog cool te praten.

Maar ik kon er totaal niets mee. Het uur voelde enorm slepend, mijn ogen werden moe van de lelijkheid. En mijn focus had er weinig zin in.

Maar het ergste vond ik vooral dat ik het hele uur erg vervelend vond om naar te kijken. Ik vond de slakken mishandelingen compleet misplaatst. En dat door jongens met een verstandelijke/lichamelijke beperking.

Crispin is cool om naar te kijken bij interviews en als acteur. Maar zijn film is voor mij een afschuwelijk onding.

0.5*

World Trade Center (2006)

Het begon allemaal wel leuk maar wanneer de agenten vast zitten begint het allemaal saai te worden. Maar toch is het soms nog intressant.