Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van rootu.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
I Swear (2025) 3,5
afgelopen maandag om 21:21 uur
Karthik Calling Karthik (2010) 3,0
Alternatieve titel: K.C.K., afgelopen maandag om 19:02 uur
Jaane Bhi Do Yaaro (1983) 3,0
Alternatieve titel: Who Pays the Piper, afgelopen maandag om 07:03 uur
Kishkindha Kaandam (2024) 3,5
Alternatieve titel: Kishkkindha Kandam, afgelopen maandag om 07:03 uur
Bethlehem Kudumba Unit (2026) 4,0
afgelopen zondag om 22:27 uur
Oru CBI Diary Kurippu (1988) 4,0
afgelopen zondag om 22:26 uur
Nayyi Navelli (2026) 2,0
Alternatieve titel: Nayi Naveli, afgelopen zondag om 22:26 uur
Tumbbad (2018) 2,5
18 oktober, 19:16 uur
Life in a... Metro (2007) 3,0
Alternatieve titel: Metro, 11 oktober, 09:23 uur
Param Sundari (2025) 2,0
Alternatieve titel: परम सुंदरी, 11 oktober, 09:21 uur
Salaar: Cease Fire - Part 1 (2023) 2,5
Alternatieve titel: Salaar, 28 september, 09:42 uur
Mr. India (1987) 4,0
28 september, 09:42 uur
Oye Lucky! Lucky Oye! (2008) 3,5
23 september, 19:28 uur
Neal 'N' Nikki (2005) 2,5
14 september, 21:17 uur
Khosla Ka Ghosla! (2006) 3,0
Alternatieve titel: Khosla's Nest, 12 september, 18:14 uur
Anbe Sivam (2003) 3,5
Alternatieve titel: Love Is God, 10 september, 23:23 uur
Deewaar (1975) 3,5
Alternatieve titel: I'll Die for Mama, 8 september, 00:04 uur
Omkara (2006) 3,5
4 september, 09:41 uur
