• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.278 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Mirckje als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Unforgiven (1992)

De eindscene heb ik niet gehaald, maar wat ik heb kunnen opmaken uit de eerste helft van de film was totaal niet boeiend. Alles word overdreven in deze film. De ernst van de situatie bijvoorbeeld constant. De karakters daarnaast elk op hun eigen manier. Het verhaal is niet ernstig genoeg om de keuzes te rechtvaardigen voor de dingen die ze doen.

Ze willen waarsxhijnlijk laten zien dat de verhalen in die tijd over mekaar werden overdreven, maar het lijkt erop dat ze dit teveel willen hebben laten zien.

Unknown (2011)

Vooral het acteerwerk laat te wensen over in deze film. Daarnaast is het verhaal vaak ook te ongeloofwaardig om de spanning en het mysterie wat te verhogen.

Hoewel ik wel goed nieuwschierig werd gehouden naar wat de uitkomst zou zijn. Ook zag ik die niet aankomen wat best goed is, meestal zijn dat soort dingen voorspelbaar.

Aardige film al met al, maar lang niet bijzonder en sterk genoeg.