• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.901 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.958 gebruikers
  • 9.370.024 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Camorra als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Captain America: The First Avenger (2011)

You have no idea how to talk with a woman do you?

Captain America: The first Avenger.

Vrij aardige eerste 30 min. waarin alles vrij leuk is en waar alles er nog vrij redelijk uit ziet. Vervolgens stapt hij in de machine en begint het verhaal.. de wapens slaan nergens op een mix tussen 1943 en 2100 als het waren beetje minder.. Verder vind ik dat schild nogal dom maar het staat ook wel weer gaaf. De actie is wel leuk gedaan, niet spetterend maar wel gewoon redelijk om naar te kijken, en het acteer werk net als bij Thor bijvoorbeeld vind ik de superheld best saai spellen ook nogal gevoelloos naar mijn idee de rest van de crew doet het wel redelijk. En dan heb je die man met zn rode kop en daar wist ik niet zo goed wat ik daarvan moest denken, beter ze hadden hem gewoon dat masker van die man op laten houden en dan aan het eind dat het dan afscheurt of zo.

De film kijkt vrij lekker weg en is ook vrij simpel. dus van mij

3 sterren

Cherrybomb (2009)

ba ba ba, wat een saaie film ik viel in 46:03 min gewoon in slaap en dat is me nog nooit gebeurt. Het verhaal is wat je noemt boring, keep em vooral vanwege Rupert Grint, hij deed et wel redelijk in deze film. Ik vrees als Rupert door gaat met dit soort films hij niet snel meer een grote rol aangeboden krijgt.

Lag het nou aan mij of praten hun echt zacht in die film ik had me geluid haast vol open staan en het geluid was nog minimaal (kan ook aan mij liggen dus maar een behoorlijk zachte film dus ook)

Weet niet hoe hij afloopt heb ook nog geen moeite gedaan om hem verder te kijken.

Verder raad ik deze film voorzover ik em gezien heb af, vanwege het verhaal (het verminkte halfbroertje van Skins zal ik het maar noemen) . De enige rede waarom mensen dit zouden willen kijken is vanwege Rupert.

1,5* mooier kunnen we het niet maken, wel makkelijker.

Colombiana (2011)

Never forget where you came from

Colombiana.

Colombiana, vrij aardige film. Simpel verhaal, veel actie, Chick with guns kijk plezier gegarandeerd.
Het verhaal is wat simpel maar is gewoon een leuk verhaal wat goed te volgen is zelfs als je bijv. met wat vrienden ook wat aan het praten bent. De actie is mooi niet verwacht goed, ik dacht eerst dat dat vrij hard tegen zou vallen maar er zitten zeker leuke onverwachte stukken in. De manier waarop mensen door haar vermoord worden zijn leuk op gegeten door haaien of bijv. verslonden door honden enig. die dingen maken de film redelijk onverwacht. voor de rest wel voorspelbaar ''the good girl always wins'' verder gewoon niet te veel bij nadenken bij het kijken en gewoon genieten.

3 Sterren.

Conan the Barbarian (2011)

I can smell her blood.

Conan the Barbarian.

ik had al niet zn hele hoge verwachtingen van deze film, mede vanwege de simpel klinkende titel, en in mijn achterhoofd dat dit een film was die er jaarlijks zn 5 a 10 worden gemaakt maar ondanks dat heb ik hem gister toch maar gekeken.

Het verhaal zelf is wel aardig, maar zoals ik zij een verhaal wat we jaarlijks wel een redelijk aantal keer terug zien, Conan is zoals verwacht onverslaanbaar en vermoord op jonge leeftijd al 3 a 4 volwassen mannen right.. je moet dit verhaal echt met een halve liter bier nemen anders valt het niet echt serieus meer te nemen. Qua acteer werk was het ook niet het beste in het begin ergerde ik me een beetje aan Ron Perlman (de vader) maar dat ligt meer aan mij vind het geen geweldige acteur behalve in SoA is hij wel aardig. Gelukkig ging hij snel dood. Verder acteerde de jonge Conan wel aardig maar de volwassen Conan was maar matig.

Qua actie en graphics was het wel een mooie film, er werd genoeg gevochten en er waren aardig wat gave momenten, en de graphics waren om het zo te zeggen om van te smullen, de omgeving was mooi, de legers, de zandmonsters alles.

al met al een film die wel te kijken valt.

2.5 ster.

Cowboys & Aliens (2011)

Deze film slaat gewoon nergens op, eerst het onderwerp cowboys & Aliens ok is vrij origineel maar ook weer welke dronken script schrijver heeft dit ooit bedacht? vervolgens krijg je ''cowboys'' te zien die wittere tanden hebben dan de meeste tandartsen, en totaal geen accent hebben. Daarna zie je 2 meter hoge en brede aliens, die met geweren schieten die mensen uit mekaar doen splashen en die verliezen dan van een stel cowboys en indianen met revolvertjes en pijl en bogen right.. echt deze film geeft echt het ene na het andere wtf moment weer. Dan is het ook nog eens een voorspelbare drap, en achteraf denk je van ok, daar gingen weer 118 minuten van mijn leven.

Zeker een van de mindere films die ik dit jaar gezien heb.

1.5 ster.

Crazy, Stupid, Love. (2011)

Fuck serious, it looks like your photoshopt

Crazy, Stupid, Love

In het begin aardig wat verwachtingen mede vanwege alle goede cijfers die hij overal krijgt, het blik met leuke acteurs dat is opengemaakt, en dat het een comedy is. Helaas was het niet zo goed als ik hoopte, ik zal beginnen bij het verhaal: Het verhaal op zichzelf is mooi, vol clichés (gelukkig zeggen ze dat zelf op de gegeven moment ook) en het begint vrij aardig, echter dat bedriegt nogal want al na 20 min. begon ik te kijken hoelang deze film nog duurde, dat brengt me meteen weer op het volgende punt.

Humor: de humor is maar matig heb niet hard hoeven lachen zoals ik hoopte, tuurlijk zijn er leuke momenten, maar het viel toch best tegen.

Acteerwerk: dat was wel echt heel goed vooral Ryan Gosling was erg leuk, dat is wat mij betreft zeker de acteur van 2011, de rest van de acteurs waren ook best goed, alleen vond ik het jammer dat Emma Stone geen grote rol had, was misschien leuker geweest qua humor. Ook vond ik deze film veel te lang duren, nou vind ik dat je eigenlijk alle films uit moet kijken die je begonnen bent maar dat was bij deze echt lastig!

Uiteindelijk ben ik blij dat de film een mooi en best glimlachend einde had,

Een van de grotere teleurstellingen (voor mij)

2,5 Sterren.