Meningen
Hier kun je zien welke berichten MaartenF als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Patton (1970)
Sterke oorlogsfilm/biopic, die het vooral moet hebben van het acteerwerk van George C. Scott: hij IS gewoon Patton. Daarnaast bevat de film goed camerawerk: de omgevingen zien er werkelijk prachtig uit en de gevechten worden goed in beeld gebracht. Ondanks dat de film 170 minuten duurt heb ik mij eigenlijk zelden verveeld, het is heel boeiend om naar te kijken, onder meer omdat Patton een interessant persoon is. Kortom, Patton is een hele sterke film waar weinig mis mee is.
Piranha 3D (2010)
Alternatieve titel: Piranha
Eén van de meest voorspelbare films die ik ooit heb gezien, in deze film was het op sommige punten zelfs ergerlijk. Het gebeurt bijvoorbeeld vaak genoeg dat de piranha's onderweg naar een boot zijn, waarvan de motor niet wilt starten. Op het moment dat de piranha's vlakbij de boot zijn, start de motor ineens wel. Ook het einde was een ontzettend voorspelbare anticlimax.
Op sommige momenten was het wel grappig, maar het is geen film die ik nog een keer zou willen zien. Vond het 3D overigens niks toevoegen aan de film.
Platoon (1986)
Hele aangrijpende oorlogsfilm, die erg realistisch in beeld is gebracht. Het verhaal is simpel, maar de uitwerking ervan is geweldig gedaan. Alles wordt op een brute, realistische manier in beeld gebracht. Hierdoor bevat Platoon een hoop aangrijpende momenten en is het boeiend tot het einde. Verder is het acteerwerk goed en is de muziek erg mooi (Adagio For Strings). Kortom, Platoon is een steengoede oorlogsfilm die een diepe indruk op mij heeft achtergelaten.
