• 17.997 nieuwsartikelen
  • 184.544 films
  • 12.809 series
  • 35.328 seizoenen
  • 659.065 acteurs
  • 201.057 gebruikers
  • 9.515.839 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van DionneDarko. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Buddy (2026) 3,5

afgelopen maandag om 20:23 uur

stem geplaatst

details  

Digger (2026) 5,0

10 oktober, 02:15 uur

stem geplaatst

details  

Ice Cream Man (2026) 2,0

4 oktober, 16:58 uur

stem geplaatst

details  

Rose of Nevada (2025) 2,5

4 oktober, 16:57 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Resident Evil (2026) 4,0

29 september, 22:23 uur

stem geplaatst

details  

Leviticus (2026) 3,5

20 september, 01:38 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Practical Magic 2 (2026) 2,5

20 september, 01:34 uur

stem geplaatst

details  

Tinsman Road (2025) 3,0

14 september, 23:19 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 3,0

13 september, 23:19 uur

stem geplaatst

details  

Penny Lane Is Dead (2025) 3,5

13 september, 20:10 uur

stem geplaatst

details  

Eugene the Marine (2025) 2,5

4 september, 14:30 uur

stem geplaatst

details