• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.880 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.942 gebruikers
  • 9.369.514 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mo (2022-2025)

2 seizoenen
3,50 32 stemmen + Mijn stem

Status: Terugkerende show

Genre: Drama / Komedie

Oorsprong: Verenigde Staten

Ontwikkeld door: Mo Amer en Ramy Youssef

Met onder meer: Mo Amer, Teresa Ruiz en Farah Bsieso

IMDb beoordeling: 7,9 (18.816)

Oorspronkelijke taal: Engels

Release datum: woensdag 24 augustus 2022

Eerst uitgezonden op: Netflix (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Mo

In Houston, Texas begeeft Mo Najjar zich op de grens van twee culturen, drie talen en een hangende asielaanvraag, terwijl hij worstelt om zijn Palestijnse familie te kunnen onderhouden. Deze familie bestaat onder anderen uit zijn spiritueel aangelegde moeder, zijn zus en oudere broer. Mo probeert altijd te blijven lachen, en zich zo goed als het gaat aan te passen aan zijn nieuwe leefomgeving, ondanks vele tegenslagen.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Seizoenen

Komt er een Mo seizoen 3?

Video's en trailers

Alle Media

Meningen over Mo

Let op: Onderstaande reviews en/of comments zijn slechts een willekeurige greep van het totaal. Wanneer je een review wilt schrijven of een comment wil plaatsen kan dat op een seizoenspagina.

avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 1386 berichten
  • 733 stemmen
donderdag 27 maart 2025
Mo seizoen 2 De Palestijnse droom. Het blijft sterk hoe 'Mo' (2025) de angsten en verlangens in beeld brengt van Palestijnen in Amerika. Kille bureaucratische processen rond asielstatussen. Moeilijkheden om financieel rond te komen. De angst om iets van jezelf te verliezen bij het inburgeren, maar tegelijkertijd de werkelijkheid dat Palestijnen geen land hebben om naar terug te keren. Wat maakt iemand eigenlijk nog een Palestijn als die persoon inmiddels volledig onderdeel is van de Amerikaanse samenleving? Het tweede seizoen van 'Mo' (2025) weet op een opvallend luchtige manier beladen discussies aan te snijden rond het conflict tussen Israël en Palestina. Door de sterke grappen voelt het nooit als een prekerig pamflet, maar je krijgt het wel te doen met Mo's persoonlijke intifada tegen hummus en de Israëliër die zijn vriendin heeft afgepakt. Het bouwt op naar een schrijnende slotaflevering waarin alle symbolische hints op hun plek vallen als de Najjars' eindelijk terugkeren naar Palestina. Gaat het Mo lukken om zijn eigen trots in te slikken tegenover zoveel onrecht!?
avatar van peterjames777

peterjames777

  • 81 berichten
  • 425 stemmen
zondag 6 april 2025
Mo seizoen 2 Knap gedaan. Amer is een goede schrijver, getuige de vele geslaagde grappen maar ook de toon die hij weet aan te slaan. De materie is niet bepaald licht (de ervaring van de immigrant in de VS, de onderdrukking van de Palestijnen), maar hij brengt dit sterk, ontroerend maar ook luchtig in beeld. Vermakelijk en belangrijk tegelijkertijd.