• 17.575 nieuwsartikelen
  • 183.239 films
  • 12.649 series
  • 35.000 seizoenen
  • 658.362 acteurs
  • 200.720 gebruikers
  • 9.488.957 stemmen
Avatar
 
banner banner

Die Zweiflers - Seizoen 1 (2024)

3,83 3 stemmen

Show titel: Die Zweiflers

IMDb beoordeling: 7,4 (493)

Afleveringen: 6

Speelduur: 5 uur en 13 minuten

Ontwikkeld door: David Hadda

Met: Aaron Altaras, Saffron Coomber en Mark Ivanir

Oorsprong: Duitsland

Datum van release: vrijdag 10 mei 2024

Eerst uitgezonden op: Das Erste (Duitsland)

  • On Demand:

  • NPO Start Bekijk seizoen 1 via NPO Start
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Die Zweiflers

De Joodse familie Zweifler staat voor een belangrijke beslissing. Symcha Zweifler wil de delicatessenketen verkopen, maar dit betekent dat het verleden van de zakenman in de rosse buurt van Frankfurt vlak na de Tweede Wereldoorlog weer naar boven komt. Ook andere onderdrukte conflicten duiken weer op.

Externe links

Afleveringen Seizoen 1 (2024)

  1. Aflevering 1

    10 mei 2024 (55 minuten)

    De Joodse familie van muziekmanager Samuel Zweifler runt een delicatessenketen. Wanneer grootvader Symcha de familie samenroept, verkondigt hij blij dat hij de keten verkoopt. Tijdens een ontmoeting met vrienden ontmoet Samuel de chefkok Saba en wordt op slag verliefd.

  2. Aflevering 2

    10 mei 2024 (45 minuten)

    Samuel kijkt uit naar de baby met Saba, die door zijn familie hartelijk wordt verwelkomd. Zijn schoonmoeder Mimi neemt de zwangere vrouw mee voor een uitje. Maar achter de onschuldige wandeling zit een uitgedacht plan. Mimi wil dat Saba joods wordt.

  3. Aflevering 3

    11 mei 2024 (55 minuten)

    Bij de Zweiflers staat het huishouden op zijn kop. Kleinzoon Leon toont een provocerend familieportret op zijn tentoonstelling, moeder Mimi is zeker dat haar man een affaire heeft en tussen Samuel en Saba loopt het niet lekker.

  4. Aflevering 4

    11 mei 2024 (50 minuten)

    Samuel maakt zich zorgen om zijn oma Lilka. Een bezoek aan de dokter brengt droevig nieuws, dat Samuel voor zichzelf moet houden.

  5. Aflevering 5

    11 mei 2024 (50 minuten)

    De Zweiflers, vooral Mimi, bereiden stiekem het besnijdenisfeest voor zonder Sabas medeweten. Saba trekt zich echter terug uit alle drukte en verdwijnt spoorloos. Samuel is machteloos.

  6. Aflevering 6

    11 mei 2024 (58 minuten)

    Samuel vreest dat zijn relatie met Saba voorbij is. De besnijdenis van zijn zoon was een te grote druk voor haar. Zal hij ooit zijn zoon in de Joodse gemeenschap kunnen opnemen?

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Suitehome

Suitehome

  • 961 berichten
  • 680 stemmen

Uit de schatkamers van de NPO komt Die Zweiflers, een zesdelige Duitse dramaserie over een Duits-Joodse familie en hun delicatessenbedrijf in het hedendaagse Frankfurt. Oude geheimen, generatieconflicten en botsende tradities leveren het materiaal voor een soort Joodse variant op The Sopranos. De serie wil en passant grote thema’s aansnijden: identiteit, familie, geschiedenis en de vraag hoe een beladen verleden doorwerkt in het heden. Het klinkt veelbelovend. Het resultaat valt tegen.

De met prijzen overladen serie — winnaar van de prijs voor beste serie op Canneseries 2024 — mist precies datgene wat een familiedrama als dit nodig heeft: scherpte en overtuigingskracht. De tragikomische toon werkt eerder verdovend dan verlichtend. Grappig wordt het zelden en de humor haalt bovendien de spanning uit de dramatische scènes.

Ook als familiedrama weet Die Zweiflers maar moeilijk koers te houden. De serie is rommelig, luidruchtig en over de top, met personages die vooral veel ruimte innemen maar weinig indruk maken. Iedereen heeft gedoe, iedereen heeft geheimen en iedereen praat door elkaar heen. Wat een geestige en venijnige dramedy had kunnen zijn, blijft steken in een flauwe comedy over een hoop gedoe om weinig. Ironisch genoeg laat alleen de laatste aflevering zien hoe goed Die Zweiflers had kunnen worden: scherper, serieuzer en eindelijk met iets op het spel. Veel te laat.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.