• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.381 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.861 stemmen
Avatar
 
banner banner

Luis Miguel: La Serie - Seizoen 3 (2021)

3,00 2 stemmen

Alternatieve titel: Luis Miguel: The Series

IMDb beoordeling: 8,0 (5.494)

Afleveringen: 6

Speelduur: 4 uur en 47 minuten

Ontwikkeld door: Carla González Vargas, Miguel Alemán Magnani, Mark Burnett, Pablo Cruz, Antonio Cue, Daniel Krauze, Diego Boneta, Óscar Jaenada, Jose Luis Ramirez Magnani, Luis Miguel, Carolina Rivera en Carolina Leconte

Met: Diego Boneta, Óscar Jaenada en Macarena Achaga

Oorsprong: Mexico

Datum van release: vrijdag 29 oktober 2021

Eerst uitgezonden op: Netflix (Nederland)

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk seizoen 3 via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • Google Play Niet beschikbaar op Ziggo

Plot Luis Miguel: La Serie

De serie vertelt het levensverhaal van de populaire zanger Luis Miguel uit Mexico, die al meer dan vier decennia zijn Latijns-Amerikaanse publiek weet te bekoren. Tijdens zijn carrière ervaart Luis eigenhandig de duistere kanten van de Mexicaanse showbusiness. Het is de normale gang van zaken dat vertegenwoordigers van artiesten banden hebben met criminelen en corrupte politici.

Externe links

Afleveringen Seizoen 3 (2021)

  1. 1. Sueña

    29 oktober 2021 (52 minuten)

    In 1995 probeert Micky de aandacht van Mariah Carey te trekken. Patricio neemt financiële risico's. Jaren later worstelt de zanger met zijn innerlijke demonen.

  2. 2. Cómo es Posible Que a Mi Lado

    29 oktober 2021 (43 minuten)

    Luis Miguel staat voor moeilijke keuzes in een juridische strijd. In het verleden gaat Mauricio voor Micky werken, net als Patricio een plagiaatbeschuldiging aanvecht.

  3. 3. Por Debajo de la Mesa

    29 oktober 2021 (50 minuten)

    Mauricio probeert de relatie tussen Micky en zijn dochter te herstellen. Met de hulp van Mariah krijgt de zanger in de jaren 90 een aanbod om Zorro te spelen.

  4. 4. Sabor a Mí

    29 oktober 2021 (46 minuten)

    Luis Miguel heeft het moeilijk en denkt eraan een film over zijn leven te maken. Jaren eerder zorgt de jaloezie van Micky voor conflict met Mariah.

  5. 5. Amante del Amor

    29 oktober 2021 (52 minuten)

    De relatie tussen Mariah en Micky loopt op de klippen als ze samen een duet opnemen. Tientallen jaren later vertelt Micky de filmmakers anekdotes over zijn ouders.

  6. 6. La Bikina

    29 oktober 2021 (44 minuten)

    Nadat Patricio hem heeft bedrogen, neemt Luis Miguel wraak. In 2018 bereidt Micky zich voor op een comebackconcert en probeert eindelijk met zijn dochter te praten.

Reviews & comments

zoeken in:
avatar van Black Math

Black Math

  • 5430 berichten
  • 1753 stemmen

Het einde van de Luis Miguel serie. De echte Luis Miguel heeft al aangekondigd dat de serie niet overeenkomt met de realiteit, wat in overeenstemming lijkt te zijn met het feit dat hij erg weinig over zijn leven prijs wil geven. Ik vroeg me vorig seizoen al af waarom hij dan toestemming voor deze serie gegeven had, vooral omdat de serie hem niet bepaald van zijn gunstigste kant laat zien. Het vermoeden dat ik had wordt in dit seizoen bevestigd: geldnood. Het is grappig om te zien hoe meta deze serie wordt zodra het de mogelijkheid om een Netflix serie te produceren bespreekt. Er wordt zelfs een acteur gevonden die de rol speelt van Diego Boneta, de acteur die Luis Miguel speelt. In de serie klemt Boneta de acteur die hem speelt met de arm om de hals voor een foto. Precies zo'n foto bestaat van Boneta omklemd door de echte Luis Miguel.

Voor de rest heb ik het idee dat de serie wel degelijk het leven van de echte Luis Miguel redelijk trouw volgt. De meeste gebeurtenissen die de serie laat zien zijn al jaren bekend, wat dat betreft vertelt de serie niet iets nieuws. Luis Miguel geeft niet echt iets extra prijs. En verder heeft ook dit seizoen last van hetzelfde manco als het vorige: er is geen mysterie zoals in het eerste seizoen dat als een rode draad door het seizoen loopt. Het betreft niets meer dan de verdere verwikkelingen van Luis Miguel en die zijn niet fraai: veel alcohol, veel mensen die hij vertrouwt die hem belazeren, en veel betrouwbare mensen die om hem geven, maar door hem weggeduwd worden omdat hij ze niet vertrouwt. Het is behoorlijk pathetisch. Je eigen dochter en broertje meer dan 10 jaar niet meer zien bijvoorbeeld.

Ik ben door deze serie dus niet bepaald fan van de persoon Luis Miguel geworden. Zijn muziek? Ja die is wel aardig, maar met name zijn boleroalbums zit vol met werk van andere artiesten van vele decennia terug zoals Los Panchos en die originelen liggen me eigenlijk veel beter. Afgezien van het eerste seizoen is deze serie uiteindelijk vooral voor de echte diehard-hardcore Luis Miguel fan, die geïnteresseerd is in zijn leven. Wie buiten deze categorie valt, kan zich beter beperken tot het eerste seizoen (of de serie helemaal overslaan). 2*.


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op TvMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.