In het eerste weekend dat Sonic the Hedgehog 2draaide, is deze omhoog geschoten als de meest succesvolle film die gebaseerd is op een game ooit. In het eerste weekend verdiende de film $71 miljoen dollar.
Films die gebaseerd zijn op een game zijn in het verleden vaak behoorlijke flops geweest. Tegenwoordig worden deze films echter steeds vaker goed ontvangen, zo bewijst ook Sonic the Hedgehog 2, die in zijn eerste weekend $71 miljoen ophaalde. Dit meld filmwebsite Comicbook. Dit is meer dan het eerste deel, deze wist in 2020 $58 miljoen te verdienen in zijn eerste weekend.
Positieve reacties
Dit goede eerste weekend komt overeen met de reacties op de film, die overwegend positief zijn. Zo krijgt de film een rating van 67% van critici op Rotten Tomatoes, terwijl het publiek de film zelfs een rating van 97% geeft. Dit is een stukje beter dan het eerste deel. Deze kreeg een score van 63% van critici.
Sonic the Hedgehog 2 is een live-action film, waarin het titulaire blauwe egeltje Sonic, ingesproken door Ben Schwartz, en de andere karakters uit de game geanimeerd in zijn gemonteerd. Dit is een techniek die eerder in een game film werd toegepast in Pokémon Detective Pikachu.
In de Sonic film komt de slechterik van het eerste deel, Doctor Robotnik (Jim Carrey), terug. Met de hulp van Knuckles de Echidna, die ook bekend is van de Sonic games, valt hij Sonic aan terwijl die alleen thuis is. Robotnik is op zoek naar een edelsteen die hem de kracht geeft de samenleving te vernietigen. Sonic wordt gered door Miles 'Tails' Prower, een vos met twee staarten. Samen gaan zij op zoek naar de edelsteen zodat Doctor Robotnik deze niet in handen kan krijgen.
Bekijk hieronder de trailer van Sonic the Hedgehog 2
Reacties (0)