Het tweede seizoen van de Game of Thrones-spin off House of the Dragonis vanaf juni van dit jaar te zien op HBO Max. Dat maakt Varietybekend op basis van berichtgeving van Discovery. In het tweede seizoen zien we opnieuw diverse bekende gezichten uit het eerste seizoen, maar zullen zich ook enkele nieuwe namen bij de cast voegen.
Goed nieuws voor fans van de Game of Thrones-spin off House of the Dragon: het langverwachte tweede seizoen zal namelijk aankomende juni al op HBO Max verschijnen. Dat melden diverse Amerikaanse bronnen naar aanleiding van een bericht van Discovery. In tegenstelling tot wat er werd verwacht - zeker met inachtneming van de Hollywood-staking - verschijnt het vervolgseizoen dus toch binnen twee jaar na de afronding van seizoen één.
Eind 2022, net na de verschijning van de laatste aflevering, deden de eerste geruchten rondom het tweede seizoen al de ronde. De Spaanse krant HOY meldde bijvoorbeeld dat de productie van de HBO-serie begin 2023 al terug zou keren naar het Spaanse eiland naar Cáceres, de locatie waar King's Landing is gevestigd, om eerste opnames te maken. Schrijver Ryan Condal liet toen zelfs tegenover Variety weten dat een release in 2023 niet uitgesloten was. Inmiddels weten we dat die uitspraken ietwat ambitieus waren.
House of the Dragon is een Amerikaanse fantasy-dramaserie die is gemaakt door George R. R. Martin en Ryan Condal voor HBO. Deze serie dient als een prequel op de populaire serie Game of Thrones en speelt zich ongeveer 200 jaar eerder af. Het verhaal draait om het adellijke huis Targaryen, dat de macht heeft om draken te beheersen. De serie is gebaseerd op Martin’s boek Fire & Blood, waarin de Targaryens betrokken raken bij een gruwelijke burgeroorlog. House of the Dragon onthult de interne machtsstrijd binnen het huis Targaryen op het hoogtepunt van hun heerschappij, 172 jaar vóór de geboorte van Daenerys Targaryen.
Ryan Condal fungeert als de enige showrunner voor dit tweede seizoen, na het vertrek van zijn voormalige partner Miguel Sapochnik, die overigens wel als uitvoerend producent betrokken blijft. Naast bekende namen als Emma D'Arcy en Olivia Cooke voegen zich ook een aantal nieuwe gezichten bij de cast voor dit tweede seizoen. Zo zien we onder meer Clinton Liberty als Addam of Hull, Jamie Kenna als Ser Alfred Broome, Kieran Bew als Hugh, Tom Bennett als Ulf en Vincent Regan als Ser Rickard Thorne. Ook zullen we in seizoen 2 voor het eerst kennismaken met een lid van de Stark-familie, Tom Taylor is namelijk gecast als Lord Cregan Stark, de heerser van Winterfell.
Het tweede seizoen van House of the Dragon is, zoals gezegd, vanaf juni te zien op HBO Max.
Reacties (0)