SpaceX, het ruimtebedrijf van Elon Musk, zal binnenkort flink wat extra aandacht krijgen. Streamingdienst HBO is namelijk bezig met een miniserie over het bedrijf, dat de naam SpaceX draagt, zo weet The Hollywood Reporter.
Het ruimtebedrijf van Musk stond onlangs al in de spotlight in de filmindustrie, nadat bekend werd dat Tom Cruise en Doug Liman in oktober 2021 de ruimte in gaan voor een geheim project. SpaceX heeft hiervoor een contract getekend met Axiom Space. Bovendien vond eerder dit jaar de eerste bemande missie van Musks bedrijf plaats. De gelanceerde raket wist met succes het internationale ruimtestation ISS te bereiken.
HBO heeft daarom besloten om een miniserie, bestaande uit zes afleveringen, te maken over de oorsprong van SpaceX. Het verhaal is gebaseerd op het boek Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future van Ashlee Vance uit 2015. Dit boek geeft een inkijkje in het buitengewone leven van de ondernemer. Alles komt aan de orde, van zijn ruwe opvoeding, tot de top van de harde zakenwereld. De tekst wordt bewerkt door scriptschrijver Doug Jung, die bekend is van onder meer The Cloverfield Paradox en Star Trek Beyond. Jung is tevens als uitvoerend producent betrokken bij SpaceX, alsmede acteur Channing Tatum en Len Amato, de voormalig directeur van HBO-Films. Musk zelf is niet betrokken bij de miniserie.
Levenslange droom
SpaceX gaat over de 49-jarige miljardair die zijn hele leven maar één droom heeft gehad en nagestreeft: mensen op een andere planeet dan de aarde zetten. Hij heeft daarom een klein leger aan ingenieurs die hem helpen dit waar te maken. Deze ingenieurs werken op ergens op een afgelegen eiland in de Stille Oceaan. Daar werken ze aan de eerste SpaceX-raket zodat deze vervolgens gelanceerd kan worden. Wanneer SpaceX op HBO moet verschijnen is nog onduidelijk.
Reacties (0)