In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Robert de Niro zat achter Amsterdamse Nancy aan, maar die wilde niet: 'Vond het maar een oude man'
De Amerikaanse topacteur Robert De Niro is ooit afgewezen door het Amsterdamse model Nancy Neede. Dat vertelt ze zelf in de nieuwste aflevering van Het Mooiste Meisje van de Klas. De acteur kwam naar Nederland voor het model, en belde haar op, maar ze gaf hem nietsvermoedend nul op het rekest. Hele artikel lezen? Klik hier!
Deze aangrijpende klassieker met Tom Hanks wordt vanavond uitgezonden op televisie
De goed beoordeelde film The Terminalvan Steven Spielberg wordt vanavond uitgezonden op de Nederlandse televisiezender NET 5. In de film volgen we Tom Hanks als de Oost-Europese Viktor Navorsky, die vanwege de spontaan uitgebroken oorlog in zijn thuisland vast komt te zitten op Kennedy Airport in New York. Hele artikel lezen? Klik hier!
Jennifer Lawrence is 'bang' om met method-acteurs te werken: "Ik zou geen idee hebben hoe ik met ze moet praten"
Jennifer Lawrence heeft tijdens een recent interview openhartig verteld over een opmerkelijke angst die ze heeft op de set, als het gaat om een bepaalde soort acteurs. De actrice onthulde namelijk dat ze altijd nerveus en bang wordt als ze moet samenwerken met Method-acteurs, omdat ze niet weet hoe ze met zo iemand om moet gaan. Hele artikel lezen? Klik hier!
Reacties (0)