In deze MovieMeter Recap nemen we je in vogelvlucht mee langs het meest gelezen nieuws uit de wereld van films en series van vandaag. Onderstaand vind je de meest besproken onderwerpen uit de entertainmentindustrie die vandaag op onze site verschenen zijn, gebundeld in één artikel. Zo ben je binnen een paar minuten weer volledig op de hoogte van alle ontwikkelingen.
Marvel overweegt de originele 'Avengers'-cast terug te brengen, inclusief Robert Downey Jr. en Scarlett Johansson
Marvel en Disney willen naar verluidt de origineleAvengers weer bij elkaar brengen in een poging het MCU nieuw leven in te blazen nu de studio geconfronteerd wordt met dalende opbrengsten bij de box office en negatieve recensies op hun laatste paar titels. Het veiligstellen van de terugkeer van alle originele Avengers-acteurs zou echter aanzienlijke kosten met zich meebrengen en er zou ook een heel goed script moeten liggen om bepaalde acteurs te overtuigen om terug te keren naar de MCU. Hele artikel lezen? Klik hier!
Nicolas Cage was verrast toen hij zijn cameo als Superman in 'The Flash' zag: 'Dat heb ik niet gedaan'
Nicolas Cage verwezenlijkte een jarenlange droom met zijn cameo als Superman in de DC-film The Flash. Cage zou eigenlijk de hoofdrol spelen in de film Superman Lives van regisseur Tim Burton in 1998, maar dit project kwam uiteindelijk helaas niet van de grond. Met zijn rolletje in The Flash kreeg de acteur dus alsnog de kans om zijn favoriete personage te spelen, maar ook dat verliep niet helemaal zoals hij had gehoopt. Hele artikel lezen? Klik hier!
Arnold Schwarzenegger aangeklaagd door een fietser die hij met zijn auto zou hebben aangereden
Arnold Schwarzenegger wordt naar verluidt aangeklaagd door een vrouw die hij in februari in Los Angeles zou hebben aangereden met zijn SUV, zo meldt TMZ. Volgens bronnen zou de vrouw, genaamd Joanne Flickinger, op haar fiets hebben gezeten en naar de rijstrook van Schwarzenegger zijn gezwenkt, wat tot het ongeval leidde. Hele artikel lezen? Klik dan hier.
Reacties (0)